Życie to jest teatr / Marek Zabiciel

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Życie to jest teatr / Marek Zabiciel

Ebook "Życie to jest teatr". Opanuj SZTUKĘ grania GŁÓWNEJ roli w swoim życiu!

Kto reżyseruje Twoje życie? Dowiedz się, jak się upewnić, że tą osobą jesteś Ty sam i jak wielkie przyniesie Ci to korzyści.

Każdy z nas czuje się chwilami jak aktor. Odgrywane przez nas role to uczeń, student, pracownik, przedsiębiorca, dziecko, partner, matka itd. W niektórych z tych ról czujemy się pewniej, w innych mniej. Na koniec dnia zawsze jednak musimy uporać się z własnymi przemyśleniami, uczuciami i własnym postrzeganiem tego, jak nam poszło.

Niestety życiowego warsztatu aktorskiego wcale nie uczymy się zazwyczaj od mistrzów, a od swoich bliskich - rodziców, wychowanków czy otoczenia. Czy zawsze jednak można nazwać ich życiowymi zwycięzcami? Nie zrozum mnie źle, rodzice zawsze chcą dla nas najlepiej, ale prawda jest taka, że nie wszystkim się udaje.

Czy pragniesz mieć w 100% takie życie jak Twoi rodzice?

A może jesteś gotowy być nie tylko aktorem, ale także i reżyserem swojego życia?

Czy podoba Ci się to, jak żyją i co osiągnęli Twoi rodzice? Nie zrozum mnie źle, moim celem nie jest krytyka ich zachowania lub ocena ich statusu. Jest nim natomiast pytanie: Czy chcesz mieć takie życie jak Twoi rodzice?

Masz do wyboru dwie drogi - prostą i trudną. Droga prosta - przez całe życie starać się przypodobać swoim rodzicom, którzy najlepiej przecież wiedzą, co jest dla Ciebie dobre, a co złe, bo to to samo, co jest DLA NICH dobre lub złe. Na początku będzie super - wszystko od nich dostaniesz i w komfortowy sposób będziesz przechodził z jednego etapu życia do kolejnego. 

Druga droga jest nieco trudniejsza - szczególnie na początku czekają Cię same poprzeczki, kłody i trudności. Działanie tylko na własne konto, podejmowanie samodzielnych, niełatwych decyzji - jest to nie lada wyzwanie, ale tylko dzięki temu staniesz się reżyserem własnego życia.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Życie to jest teatr":

Jak myślisz, za którą z tych dróg czeka prawdziwa nagroda?

Myślę, że wiesz już, czego możesz się spodziewać po tej niewątpliwie nietypowej i nieprzeciętnej książce. Będzie to odpowiedź na pytanie: Jak napisać scenariusz swojego życia i go skutecznie zrealizować?

Jedno jest pewne - za realizowanie swojego własnego scenariusza czekają Cię bardzo mocne nagrody:

 • będziesz zawsze czuł się dobrze w swojej roli;
 • poczujesz spełnienie i szczęście;
 • życie będzie Ci przynosiło satysfakcję i przyjemność;
 • na koniec z pewnością powiesz: to było naprawdę wspaniałe życie...

Przed Tobą zadanie trudne, ale wykonalne. Jeśli tylko chcesz, autor książki „Życie to jest teatr” pokaże Ci w 12 aktach:

 • Jak wrzucić na luz, czyli dlaczego traktowanie wszystkiego nazbyt poważnie nigdy nie wychodzi na dobre?
 • Dlaczego nie musisz wcale o nic walczyć?
 • Jak na Twoje życie wpływa hojność lub jej brak?
 • Czym jest działanie z głową?
 • Co mają wspólnego wybaczenie i robienie sobie dobrze? ;-)
 • Dlaczego dramat też jest sztuką?
 • Co warto zmienić, a czego nie ruszać?
 • Czym jest PSYCHICZNA ASPIRYNA?

Zadecyduj od razu, bo szkoda czasu. Ta sztuka już trwa, zacznij grać w niej główną rolę!

Jeśli stać Cię na refleksję odnośnie Twojego życia i posiadasz wystarczającą odwagę, aby je zmienić i polepszyć, książka „Życie to jest teatr” jest dla Ciebie. Przyda Ci się także, gdy czujesz, że stać Cię na więcej niż przeciętność, a nie wiesz, jak zacząć, aby to sobie udowodnić.

Spis treści

Spis treści ebooka "Życie to jest teatr"

 • WSTĘP
 • AKT I Wrzuć na luz, czyli nie traktuj wszystkiego tak bardzo poważnie
 • AKT II Bądź sobą, czyli nigdy się nie sprzedawaj
 • AKT III Możesz wszystko, czyli o nic nie trzeba walczyć
 • AKT IV Bądź pomocny, czyli to, co dajesz, to wraca
 • AKT V Działaj z głową, czyli głową muru nie przebijesz
 • AKT VI Wybacz im wszystko, czyli jak zrobić sobie dobrze
 • AKT VII Ustaw azymut, czyli jak się nie zgubić
 • AKT VIII Dramat jest sztuką, czyli wszystko zawsze jest na miejscu
 • AKT IX Nic nie trwa wiecznie, czyli komfortowe zmiany
 • AKT X Psychiczna aspiryna, czyli śmiej się do łez
 • AKT XI Zaufaj, czyli jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie
 • AKT XII Złota zasada, czyli skuteczne podejście do życia
 • ZAKOŃCZENIE
 • NOTA OD AUTORA
Opinie

Książka pt "życie to jest teatr" jest pozycją bardzo interesującą pozwalającą poznać wartości bardzo ważne i nadające sens naszemu życiu. W naszym zabieganym życiu, książka ta powinna dać nam do myślenia i skłonić do pewnych przemyśleń nad własnym życiem. Polecam gorąco.

Adam

Książka jest wspaniała. Jest wrażenie,że samemu się ją pisało, a to pisze życie na jakie dajemy przyzwolenie.. Jestesmy statystami, bo chcemy i pozwalamy aby inni decydowali co mamy ,grać'.

Kiedy mamy dosyć zaczynamy być aktorami- grać po swojemu i dajemy sobie rolę naszego życia czasem trwa dość długo i dopiero kiedy jest nasz czas mówimy ,dosyć' bierzemy ,,teatr,, naszego życia w swoje ręce wtedy jesteśmy dopiero scenarzystą - reżyserem.

Ale to najczęściej baaaardzo nie podoba się naszemu otoczeniu...starają znów nas zepchnąć w rolę statysty. Tylko od nas samych zależy czy IM się to uda! Wszyscy to wiemy i pozwalamy na to ta książka pozwala na zastanowienie się. Czy tak powinno być?

DZIĘKUJĘ....bo TO CO DAWNO WIEDZIAŁAM dopiero KSIĄZKA pozwoliła na na podjecie decyzji KIM mam dalej być w moim życiu. Pozdrawiam Anna P.

Anna

Dla mnie książka "Życie to jest teatr" jest naprawdę świetną inwestycją. Najbardziej cenię w niej to, że łączy przyjemne z pożytecznym - nie tylko mówi o tym, jak osiągnąć sukces w życiu, ale także świetnie się ją czyta. Z tego też powodu zawarta w niej wiedza, łatwiej do nas przemawia i wywiera wpływ samoistnie, bez wymuszania tego świadomie przez nas samych. Polecam, bo naprawdę warto czytać takie właśnie książki.

Daniel

"Życie to jest teatr" to książka, która mnie wiele nauczyła. Takiej książki szukałam, jestem szczęśliwa, że mogłam ją przeczytać i skorzystać ze wskazówek potrzebnych człowiekowi w życiu. Polecam ją każdemu. Naprawdę warto ją przeczytać.

Maria

Przeczytałem już wiele książek na temat jak mądrze żyć co w życiu jest ważne , jak radzić sobie z ŻYCIEM . Jak w końcu żyć aby być szczęśliwym. Ta pozycja jest dla mnie kwintesencją tego co czytałem wcześniej. Polecam innym .Warto jest zawsze mieć ją pod ręką. serdecznie pozdrawiam Jan

Jan

Książka "życie to jest teatr" jest książką bardzo interesująca pozwalającą poznać wartości tak bardzo ważne w naszym życiu. W tym biegu naszego życia ten przystanek z chwilą zastanowienia jest bardzo ważny aby pomyśleć nad własnym życiem. Polecam gorąco

marta

Książka pierwsza klasa napisana w sposób który motywuje do własnych przemyśleń jaki ten właściwie świat jest i co my w nim właściwie robimy, daje też odpowiedz na ciągle aktualne pytania czy można zmienić świat na lepsze, najlepiej po prostu przeczytać darmową cześć publikacji i ocenić samemu.

Marek

Dałbym tej książce 7. Albo i 10. Napisana prostym językiem, widać, że w osobisty sposób, z każdym rozdziałem rozpoczynającym się od opowiadania wprowadzającego (i wciągającego!), z komentarzami do rozwojowych, motywujących cytatów, jest jednym z najlepszych poradników samorozwojowych, jakie miałem okazję w życiu przeczytać. Autor prezentuje własne doświadczenia, własne przemyślenia i widać, że to nie jest jakieś ideowe "kopiuj wklej" (wiecie, w co którejś książce widzicie to samo, rodem z jakiegoś podręcznika psychologicznego), tylko jego własna mądrość życiowa.

Marcin

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Życie to jest teatr / Marek Zabiciel

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Psychologia zdrowego rozsądku / Witold Wójtowicz
Ebook "Psychologia zdrowego rozsądku". Jak przystosować świat do siebie, a nie przystosowywać się do świata? Zastosuj Psychologię zdrowego rozsądku i zacznij osiągać więcej w swoim życiu. Sama psychologia już nie...
Audiobook Punkt Zero. Punkt Szczęścia / Mariusz Huk
Audiobook Punkt Zero. Punkt Szczęścia - Mariusz Huk Czy istnieje miejsce, w którym czulibyśmy się zawsze bezpieczni? Czy istnieje wymiar, w którym jesteśmy szczęśliwi bez względu na wszystko...
Ebook Zarządzanie sobą samym w czasie / Iwona Kubis
Ebook "Zarządzanie sobą samym w czasie" czyli zarządzanie czasem w praktyce. Krótki, Efektywny, Siódemkowy Kurs dla nie mających czasu Jak duże znaczenie dla Twojego sukcesu ma właściwe zarządzanie czasem? Czy...
Ebook Motywacja bez granic / Nikodem Marszałek
Z ebooka "Motywacja bez granic" dowiesz się krok po kroku czym jest skuteczna motywacja i w jaki sposób możesz osiągnąć swoje cele. Wydawało Ci się może kiedyś, że jesteś stworzony do czegoś lepszego niż to,...
Ebook Sztuka wzbogacania się / Wallace D. Wattles
"Sztuka wzbogacania się" to bestseller z 1910 roku, od którego wszystko się zaczęło. Książka, która potrafi wywrócić życie do góry nogami! Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, że Twoje próby pomnażania pieniędzy kończą się...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Kompas zwycięzcy / Marek Zabiciel
Darmowy ebook Słodycze sukcesu / Marek Zabiciel
Kurs mailowy Odkryj kim jesteś. Życiowe powołanie, życiowa misja / Marek Zabiciel
Co trzeba wiedzieć, by prowadzić dobrze prosperujący biznes? / Marek Zabiciel
Ebook Program Rozwoju Firmy / Marek Zabiciel
Ebook Jak wygrać w biznesie? / Marek Zabiciel
Darmowy ebook Sekret Rafaela - Czyli jak osiągnąłem życiowy sukces / Marek Zabiciel
Wszystko zaczyna się od Ciebie - Marek Zabiciel - Kurs mailowy