Punkt Zero. Punkt Szczęścia / Mariusz Huk

Tani hosting

Zawartość

Opis
Audiobook Punkt Zero. Punkt Szczęścia / Mariusz Huk

Audiobook Punkt Zero. Punkt Szczęścia - Mariusz Huk

Czy istnieje miejsce, w którym czulibyśmy się zawsze bezpieczni?

Czy istnieje wymiar, w którym jesteśmy szczęśliwi bez względu na wszystko?

Zapewne myślisz, że posiadając wszystko, co jest możliwe do zdobycia: sukces, pieniądze i sławę - odnajdziesz to miejsce - ten stan. Nic jednak bardziej błędnego. Zapewne wcześniej uważałeś i być może teraz uważasz, że to miejsce i ten stan jest gdzieś na ziemi w ciepłych krajach, a stan kojarzy się z wielkim sukcesem finansowym?

Powtórzę - nic jednak bardziej błędnego!

Sukces to nic złego, także ten fizyczny - materialny, lecz musisz być do niego przygotowany, wprowadzając siebie w stan szczęścia nawet bez posiadania tego sukcesu materialnego.

Ten stan od wielu wieków według mistyków wschodu uważany jest za oświecenie i niezależnie od miejsca Twojego pobytu - jest pięknie, gdyż wszystko jest takie, jakie powinno być. Było takie zawsze, lecz przez Twój umysł i przekonania będące wynikiem programowania podczas życia, często wydaje się nam, że świat jest szary i bez większej wartości.

Czym jest Oświecenie i jak zrozumieć je w zachodnim świecie?

O tym jak funkcjonuje oświecenie z dokładnymi detalami dowiesz się w najnowszym opracowaniu "Punkt Zero". Mariusz Huk Autor książki posiada za sobą liczne wzloty i upadki życia dnia codziennego, jak każdy z nas - ludzi żyjących na tym świecie. W pewnym momencie miał wybór - czy wyciągnąć ręce w kierunku sukcesu, który wówczas był bardzo blisko, czy wgłębić się w pojmowanie tego, kim naprawdę jesteśmy i jak osiągnąć sukces jednostki - swój także, który miał być niezależny od czynników zewnętrznych, przygotowując się do sukcesu materialnego . Wybór był trudny, lecz jak się domyślasz, odrzucił wszystko, co gwarantowało sukces na skali materialnej, jak i ten również w skali społecznej. Zaczął studiować liczną literaturę wschodu, począwszy od buddyjskich ksiąg po taoistyczne zagadnienia, wybierając to, co zmierza do samozadowolenia i szczęścia jednostki. Kilka godzin medytacji dziennie było dla niego skalą normy, lecz celowo podchodził do każdej filozofii z dystansem, aby wyciągnąć ostateczne wnioski, zdobywając także własne szczęście niezależne od czynników zewnętrznych.

Sukces materialny na poziomie zero wydaje się czymś naturalnym, bez którego zarówno można się obyć, jak i go posiadać, nie niszcząc własnego, niezależnego szczęścia.

Pomyśl, ile znasz historii o ludziach, którym się udało, lecz są dalej nieszczęśliwi pomimo sukcesu materialnego? Zacznij od fundamentów. Fundamentem są najtrudniejsze odpowiedzi na pytania, które poprowadzą Ciebie ku nieograniczonemu szczęściu.

Zadaj sobie kilka pytań:

  • Czy boisz się śmierci?
  • Czy myśląc o przyszłości, czujesz lęk?
  • Kim jesteś?

Odpowiedzi na powyższe pytania, jak i na podstawowe zagadnienie opisujące, czym jest pułapka życia, w którą wchodzi większość z nas po okresie dojrzewania, znajdują się w wypracowaniu "Punkt Zero".

Czy masz wrażenie, że myśląc i postępując jak większość ludzi na ziemii, jesteś oszukiwany? Czy nie uważasz, że teraz właśnie jest najwyższa pora aby poznać prawdę?

Ludzie którzy poznali prawdę milczą...

Jest niewielu ludzi, którzy poznali uniwersalną prawdę epoki informacyjnej, w której obecnie żyjemy, prawdę, lecz także kłamstwa, które błyskawicznie są nam wpajane każdego dnia.

Dlaczego więc Ci którzy doznali oświecenia, się nie wychylają?

Odpowiedź jest prosta:
Czują się wspaniale i niczego więcej nie potrzebują, gdyż znajdują się w punkcie szczęścia - w PUNKCIE ZERO, w którym wszystko można mieć na wyciągnięcie ręki.

Z audiobooka Punkt Zero. Punkt Szczęścia" dowiesz się, że nie jesteś tym, za kogo się uważasz, nie jesteś już zwykłym człowiekiem, jesteś obecnie czymś więcej. Lepiej żebyś o tym wiedział już dziś po to, aby przygotować się na falę kłamstw, przez które można zwiększyć tylko własne cierpienie...

 

"Poznaj prawdę, a kłamstwo wyparuje. Poznaj poziom szczęścia - PUNKT ZERO, a sukces przyjdzie sam."

- Mariusz Huk

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Życie to jest teatr / Marek Zabiciel
Ebook "Życie to jest teatr". Opanuj SZTUKĘ grania GŁÓWNEJ roli w swoim życiu! Kto reżyseruje Twoje życie? Dowiedz się, jak się upewnić, że tą osobą jesteś Ty sam i jak wielkie przyniesie Ci to korzyści....
Książka Dzieci szczęścia / Hermann Scherer
Książka "Dzieci szczęścia". Dlaczego jedni całe życie szukają swojej szansy a inni codziennie swoje szanse wykorzystują? - Hermann Scherer Podczas czytania tej książki człowiek zaczyna sobie wszystko układać w głowie. Jego...
Trening est - Luke Rhinehart
Audiobook "Trening EST". Doświadcz treningu, który zmienił życie tysięcy osób - Luke Rhinehart. BRUTALNA PRAWDA Czy jesteś gotów, aby się z nią zmierzyć? Erhard Seminars Training (est) nie da się...
Ebook Bądź swoim najlepszym przyjacielem / Krzysztof Dalber
Dzięki książce "Bądź swoim najlepszym przyjacielem" odkryjesz w sobie tajemnicę osiągania sukcesu i powodzenia w każdej dziedzinie życia. Jak stać się swoim najlepszym przyjacielem? Czy myślałeś kiedyś o tym, żeby przestać...
Ebook 100happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni / Mateusz Grzesiak
Ebook "100happydays, czyli jak się robi szczęście w 100 dni" - Mateusz Grzesiak Historia o sile szczęścia Znasz Mateusza Grzesiaka? To najpopularniejszy coach w Polsce, psycholog i...
X

Inne publikacje tego autora:

Audiobook Strach nie istnieje. Lęk przeszłością / Mariusz Huk
Audiobook Pokonaj wyrzuty sumienia / Mariusz Huk