Odkryj moc swojego umysłu / Krzysztof Trybulski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Odkryj moc swojego umysłu / Krzysztof Trybulski

Ebook "Odkryj moc swojego umysłu". 222 ćwiczenia, które rozwiną Twój intelekt. Zacznij wreszcie wykorzystywać cały potencjał swojego umysłu, aby szybciej osiągnąć sukces.

Czy zdarza Ci się czasem, że stajesz przed jakimś wyzwaniem, analizujesz je, po czym stwierdzasz
"Nie umiem tego zrobić" . Być może myślisz sobie wtedy "To nie dla mnie" lub przyznajesz się przed sobą "Nie jestem wystarczająco inteligenty"Nie wiem czy wiesz, ale umysł i ciało mają jedną bardzo ważną cechę wspólną: można je gimnastykować i rozwijać! Odkryj ukrytą potęgę swojego umysłu i przestań odrzucać wyzwania, jakie stawia Ci codzienność!

Jak dzięki prostym ćwiczeniom rozwinąć swój umysł,  intelekt oraz tryskać kreatywnością?

Oto przed Tobą wiedza, która pozwala zwyczajnym ludziom wznieść się na wyżyny swoich intelektualnych zdolności i np. pisać 3 książki w ciągu 4 miesięcy (czytaj uważnie poniższy tekst, aby poznać autentyczną historię).

Zaskakujący paradoks wykorzystania umysłu zwykłego człowieka

Umysł to ta część ludzkiego mózgu, której nie widać gołym okiem, ale wszyscy doskonale wiemy o tym, że ją posiadamy. Paradoksalnie w ciągu naszego życia mniej czasu poświęcamy na rozwijanie możliwości naszego umysłu i trenowanie go niż na czytanie instrukcji obsługi pralki.

 A przyznasz chyba, że aby osiągnąć sukces albo zrealizować swoje marzenia, niezbędny do tego jest Twój umysł, który przecież odpowiada za kreatywności, inteligencję i podejmowanie decyzji (kluczowe cechy człowieka sukcesu).

Jeśli Twój umysł nie działa na najwyższych obrotach, jeśli Twój potencjał do myślenia, podejmowania właściwych decyzji nie jest wykorzystywany w 100%, to, jak sądzisz, jakie będziesz miał efekty? Oczywiście, że dużo słabsze, niż gdybyś wzniósł się na szczyty swoich możliwości.

Czy MASZ POTENCJAŁ, aby osiągnąć sukces czy nie?

No właśnie. Skoro już rozumiesz, że rozwijanie umysłu pozwala szybciej osiągnąć swoje cele, co przybliży Cię do sukcesu, to z pewnością zastanawiasz się, jak teraz zacząć to robić. Być może też zastanawiasz się, czy na pewno jeszcze jest czas na doskonalenie swojego umysłu lub czy uda Ci się rozwinąć swój potencjał.

Odpowiedź brzmi: Tak

Możesz być osobą bardziej kreatywną i zacząć dużo szybciej oraz skuteczniej myśleć. Wszystko, co musisz zrobić, to zacząć trenować swój umysł.

Umysł, podobnie jak inne części naszego ciała, musi być używany, aby się rozwijał i stawał się coraz silniejszy i doskonalszy. Jednak nie wystarczy tylko oglądanie telewizji czy samo czytanie książek, bo to nie rozwija wszystkich możliwości, które mamy.

Trzeba trenować swój umysł na wielu płaszczyznach, abyś stawał się coraz bardziej inteligentny, pomysłowy i szybki. Tylko dzięki temu będziemy w stanie wznieść się na wyżyny swoich możliwości, tak samo jak robią to sportowcy, którzy w wyniku treningu stają się coraz lepsi w swojej dyscyplinie. Jeśli nie będziesz gimanstykować swojego umysłu, to staniesz się robotem, który myśli, działa w tylko jeden schematyczny sposób, nie ma nowych pomysłów i nie widzi żadnych możliwości czy szans, które się pojawiają.

I właśnie takie ćwiczenia znajdziesz w książce „Odkryj moc swojego umysłu”. Jest to podręcznik składający się z 222 różnych ćwiczeń (i odpowiedzi), które pozwolą Ci w prosty sposób doskonalić własny umysł i rozwijać intelekt.

Ćwiczenia zawarte książce "Odkryj moc swojego umysłu" zostały tak dobrane, aby rozwijały każdą część Twojego umysłu.

Dzięki nim rozwiniesz i ulepszysz w  sobie:

 • Kreatywność
 • Pamięć
 • Podejmowanie decyzji
 • Intelekt
 • Twórcze rozwiązywanie problemów
 • Inteligencję
 • Kojarzenie faktów
 • Szybkie myślenie i reagowanie na wydarzenia

Aby zacząć rozwijać swój intelekt, wszystko, czego potrzebujesz, to długopis, kartka papieru i trochę chęci. Jeśli to masz, to na 100% możesz zacząć trening swojego umysłu m.in. poprzez łamigłowki logiczne i szarady.

On już udoskonalił swój umysł...

Jak uważasz? Czy umysł osoby, która w ciągu kilku miesięcy napisała dwie książki (obie były bestsellerami), a teraz wydaje trzecią, działa na najwyższych obrotach?

Odkryj moc swojego umysłu”  to już trzecia książka Krzysztofa Trybulskiego, jaka ukazała się w naszym wydawnictwie. To tylko doskonale dowodzi tego, że sposoby na zwiększenie potencjału swojego umysłu, jakie przedstawiona autor, rzeczywiście działają, ponieważ on sam z nich korzysta i ma tego rezultaty.

Do czego najbardziej przydaje Ci się Twój umysł?

 • Chcesz mieć umysł, który pracuje na tak super szybkich obrotach i jest na tyle pomysłowy, że potrafi wręcz na zawołanie tryskać genialnymi pomysłami?
 • Chcesz skuteczniej podejmować decyzje?
 • Chcesz się więcej nauczyć i szybciej zapamiętywać?
 • Chcesz zwiększyć szybkość swojego myślenia oraz reagowania na różne sytuacje?
 • Chcesz zwiększyć swoją kreatywność oraz mieć więcej pomysłów na rozwiązywanie różnych problemów?
 • Chcesz zwiększyć swój intelekt, dzięki czemu szybciej osiągniesz sukces w pracy, szkole?

To wszystko jest dla Ciebie do osiągnięcia na wyciągnięcie ręki.

O czym zapomniała szkoła?

Zwróć uwagę na to, co się dzieje w naszych szkołach. Uczniowie wdrażają przez wiele lat różnego rodzaju regułki, definicje i pojęcia, ale czy to tak naprawdę rozwija umysł młodych ludzi? Moim skromnym zdaniem, tych informacji jest zbyt dużo, żeby skupić się na tych, któe naprawdę uczą kreatywnego myślenia. Czy uważasz, że szkoła, w której spędzałeś tyle czasu, nauczyła Cię i pomogła wykorzystać cały potencjał swojego umysłu do osiągnięcia sukcesu?

Jeśli uważasz, że nie, to wciąż możesz z tym coś zrobić. Właśnie teraz jest najlepszy moment na to, aby zacząć w 100% korzystać z potencjału swojego umysłu i  zacząć go jeszcze bardziej rozwijać. Drzwi do lepszej pamięci, większej kreatywności oraz inteligencji - stoją przed Tobą otworem. 

Spis treści

Spis treści ebooka "Odkryj moc swojego umysłu"

 • O umyśle
 • Zapamiętywanie
 • Myślenie
 • Uczenie się
 • O szybkości myślenia
 • O kreatywności
 • O pamięci
 • Tabele i inne pomoce
 • 222 ćwiczenia, które rozwiną Twój intelekt
 • Rozwiązania
 • Zakończenie
Opinie

Uważam, że publikacja "Odkryj moc swojego umysłu" jest świetną rozgrzewką przed sesją, lub jakimkolwiek egzaminem! Pytania proste, a odpowiedzi bardzo zaskakujące. Książka otwiera oczy na najbardziej oczywiste sprawy. Pokazuje, że odpowiedzi na wiele pytań są tak blisko nas, a my nie potrafimy do nich dotrzeć. Największą korzyścią jaką wyniosłam z tej publikacji to umiejętność rozgrzewania swojego umysłu. Stanowiła ona dla mnie impuls do zmiany utartych schematów myślenia. Książka nie uczy żadnych "cud-sposobów", czy robienia map myśli, ale uczy myśleć kreatywnie i prosto. A w prostocie leży sukces! Chcę być z Wami do końca szczera. Warto ją kupić, żeby zobaczyć, że taką książkę można samemu dla siebie skonstruować (mowa o zadaniach kreatywnego myślenia). Gorąco polecam studentom przed sesją i seniorom jako lektura dla nich i dla wnucząt!

Marta

Chcesz podnieść wydajność swojego umysłu łamiąc najtrudniejsze łamigłówki przy których Twoi kumple wymiękają ? Kup tę książkę, rozwiąż zagadki, szpanuj faktem bycia jednym z 2% ludzi na świecie którzy są geniuszami własnego umysłu.

Oskar

Książka w świetny sposób pokazuje jak można się lepiej uczyć i zapamiętywać :) Kupiłam ją by w II klasie mieć wyższe oceny i zaczęłam przerabiać ją miesiąc przed końcem I klasy i podwyższyłam swoje oceny w zdumiewająco szybkim tempie. Książka jest świetna- bardzo przejrzysta i napisana w zrozumiały sposób:) Polecam każdemu, kto chce polepszyć swoją pamięć:)

Agnieszka

Może trudno mówić już o efektach, ale zawsze uwielbiałem takie łamigłówki. I tu jest ich niezła porcja.

Piotr

Bardzo dobry zestaw ćwiczeń, niektóre robi się szybko inne zaś dość wnikliwie i długo. Stopień trudności - zróżnicowany. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ogólnie polecam wszystkim, którzy chcą rozwijać swój umysł. Pamiętajcie, ćwiczeń mózgu nigdy za mało! ;)

Kamil

Znakomita publikacja z ćwiczeniami do uduskonalania i rozwoju sprawności umysłowej,z dobrym wyjaśnieniem psychologicznym koniecznosci cwiczeń. Pozytywna do stosowania wraz z upływem wieku do nie cofania się w rozwoju. Polecam.

Józef

Doskonałe ćwiczenia na to, aby rozwinąć swój potencjał umysłowy. Po "przećwiczeniu" tej książki nie jednemu (nie jednej) - zagotuje się pod kapeluszem :-)

Piotr

Ksiazka jedyna w swoim rodzaju. Uczy treningu naszego mózgu i co wazne prawej i lewej półkuli. Polecam.

Darek

Ciekawa pozycja ksiazkowa, z ktora na pewno warto sie zapoznac dla "odswiezenia umyslu". Taka gimnastyka umyslu przyda sie kazdemu i w kazdym wieku.

Lucyna

W publikacji autor proponuje zagadki logiczne, ćwiczenia rozwijające szybkość myślenia jak i kreatywność. Powyższą publikację polecam każdemu.

Adam

Fantastyczna zabawa dla umysłu,i trzeba go ciągle ćwiczyć żeby był cały czas sprawny.

Sławek

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Odkryj moc swojego umysłu / Krzysztof Trybulski

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać? / Richard Bandler
Ebook "Umysł. Jak z niego wreszcie korzystać?" - dowiedz się w jaki sposób działa Twój umysł i wykorzystaj tę wiedzę w praktyce! Poznaj tajemnice Richarda Bandlera - ojca NLP. Bardzo często zdarza się tak, że ludzie poświęcają...
Ebook Techniki pamięciowe dla każdego / Andrzej Bubrowiecki
Z ebooka "Techniki pamięciowe dla każdego" dowiesz się jak wykorzystać moc swojego umysłu poprzez efektywne techniki pamięciowe i zapamiętać wszystko czego potrzebujesz. ... czy aby nie jesteś zacofany? Przepraszam,...
Ebook Pamięć doskonała / Barbara Szula
Ebook "Pamięć doskonała". 22 proste lekcje dzięki którym zapomnisz o zapominaniu. Poznaj skuteczne metody na poprawę pamięci bez względu na wiek i na ilość czasu. Bądź lepiej przygotowany do sprawdzianów, egzaminów,...
Ebook Niewyobrażalny potencjał / Dawid Gut
Ebook "Niewyobrażalny potencjał". Jak wykorzystać wyobraźnię do osiągnięcia sukcesu? - Dawid Gut Skuteczne metody udoskonalania i wykorzystywania wyobraźni do osiągania sukcesów. Metody, które nieświadomie...
Książka "Trening mózgu. 50 zadań wzmacniających lewą i prawą półkulę" - Charles Phillips
Książka "Trening mózgu. 50 zadań wzmacniających lewą i prawą półkulę" - Charles Phillips Z lewej na prawą i z prawej na lewą - wykorzystaj obie półkule swojego mózgu! Wśród...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy Ebook Cytaty ludzi Sukcesu / Krzysztof Trybulski
Ebook Świadomie do sukcesu / Krzysztof Trybulski
Ebook Sekrety prawa przyciągania / Krzysztof Trybulski