Cytaty ludzi Sukcesu / Krzysztof Trybulski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy Ebook Cytaty ludzi Sukcesu / Krzysztof Trybulski

"Cytaty ludzi Sukcesu" to inspirujące cytaty, które zmotywują Cię do sukcesu

Każdy z  nas potrzebuje czasami odrobiny inspiracji i zastrzyku pozytywnej energii, która pozwoli mu się bardziej zmotywować do działania. I taką właśnie rolę pełnią te cytaty. Dadzą Ci one więcej zapału i sił do działania, dzięki życiowym mądrościom, które w prosty sposób przekazują.

Cytaty, które są przed Tobą zostały specjalnie wybrane i skomponowane spośród tysięcy wypowiedzianych słów. Autor stworzył wyjątkową kolekcję „złotych myśli” wielkich ludzi, którzy wypłynęli na losy świata.

Tworząc ebooka "Cytaty ludzi Sukcesu" autor Krzysztof Trybulski przede wszystkim wybierał te cytaty, które zostały wypowiedziane przez największych myślicieli, jacy kiedykolwiek istnieli. Wszyscy powinniśmy brać przykład z osób, które wiele w swoim życiu osiągnęły albo nawet swoją postawą i zachowaniem potrafiły zmienić świat.

Każdy człowiek, którego potomność nazwała wielkim, każdy człowiek, któremu powiodło się w życiu, osiągnął wielkość bądź sukces na tyle właśnie, na ile zdołał skupić się na celu i konsekwentnie dążyć w jednym wytyczonym kierunku.

Orison Swett Marden

Dokądkolwiek podąża twoja uwaga, w ślad za nią podąża twoje serce.

Brian Tracy

Twój los zależy od twoich nawyków.

Brian Tracy

Skomplikowanie sytuacji jest sprawą bardzo prostą, ale jej uproszczenie — bardzo skomplikowaną.

Prawo Meyera

Nic nie potrafi nadać naszemu życiu większej mocy niż skupienie wszystkich sił na ograniczonej liczbie celów.

Nido Quebein

Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz, możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać.

Robert Collie

Krzysztof Trybulski - fragment darmowego ebooka "Cytaty ludzi Sukcesu"

Cytaty, które znajdziesz w ebooku "Cytaty ludzi Sukcesu", nie są tylko chwytliwymi sloganami o intrygującym zestawieniu słów, ale rzeczywiście zawierają w sobie wiele mądrości i przekazują doświadczenie i wiedzę, która była zdobywana przez tysiące lat. Pamiętaj jednak, że samo przeczytanie tych cytatów nic Ci nie da i nie sprawi, że od jutra zaczniesz zarabiać miliony albo wymyślisz przełomowy wynalazek, który zrewolucjonizuje świat. Żeby rzeczywiście skorzystać z tej wiedzy, musisz ją zastosować w swoim życiu i wdrożyć te rady każdego dnia.

Spis treści

Spis treści ebooka "Cytaty ludzi Sukcesu"

  • OD AUTORA
  • CYTATY
  • ZAKOŃCZENIE
Opinie

Zbiór cytatów dających do myślenia, inspirujących, motywujących do działania, tryskających mądrością i optymizmem, dodających energii i skutecznie poprawiających samopoczucie. Drzemie w nich ogromna siła. Jak już wcześniej ktoś napisał w swojej opinii na temat tej publikacji: "Wymagają chwili na ich przeczytanie, a warto o nich pamiętać przez całe życie. Tak to jest, że czasem jedno zdanie potrafi wpłynąć na zmianę w Twoim życiu". Całkowicie zgadzam się z tą opinią.

Sylwia

E-book, do którego chętnie się wraca. Z cytatami tak to już jest, że każdego dnia można w nich znaleźć coś nowego i inspirującego. Jeden cytat może zmienić nasze postrzeganie świata. W tym e-booku wybór jest całkiem spory i na pewno każdy odnajdzie coś, co pozytywnie zmieni mniejszą bądź większą część jego rzeczywistości.

Marcin J.

Gdy chcemy się zmotywować w krótkim czasie sięgnijmy po "Cytaty..." albo chociaż po jeden cytat; ten ulubiony. "Cytaty ludzi sukcesu" to lekarstwo na "niepogodę", na chwilowe zniechęcenie i znużenie. W tych zebranych przez Krzysztofa Trybulskiego, każdy doszuka się czegoś dla siebie...

Agata K.

Cytaty to coś takiego, co powinno się przeczytać, wypisać najbardziej oddziałujące na nas i powiesić w widocznym miejscu, aby móc codziennie je czytać. Super pozycja dla każdego, kto lubi mądre powiedzonka :)

Kamil M.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3.4 (4 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Kompas zwycięzcy / Marek Zabiciel
Darmowy ebook "Kompas zwycięzcy". Od czego zależy prawdziwy sukces Dowiedz się jak ukierunkować swoje działania w drodze do sukcesu, aby przyniosły Ci satysfakcję i szczęście. Opowie Ci o tym ceniony autor - Marek...
Darmowy ebook Czy jesteś psychicznie gotowy na sukces? / Dawid Barczak
Darmowy ebook "Czy jesteś psychicznie gotowy na sukces?" - Dawid Barczak Zawsze możesz być lepszy Brak prostych wskazówek? Już je masz W swoim darmowym ebooku "Czy jesteś psychicznie gotowy na sukces?"...
Darmowy ebook Jak Manipulować Swoją Motywacją / Damian Redmer
Darmowy ebook "Jak Manipulować Swoją Motywacją". Poznaj naukowo zbadane metody na to, aby o 300% zwiększyć szansę na osiągnięcie zaplanowanego celu. Wykorzystaj manipulację i perswazję na samym sobie po to, aby stać się skuteczniejszym!...
Darmowy Ebook Tylko Ty Decydujesz / Ireneusz Tomczyk
Z darmowego ebooka "Tylko Ty Decydujesz" dowiesz się jakie wymówki powstrzymują Cię przed pomnażaniem pieniędzy! Według jakiego schematu obraca się Twoje życie? Czy jest to rutynowe...
Darmowy Ebook 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla / Przemysław Jóskowiak
Poznaj "8 sekretów sukcesu Napoleona Hilla", który zasłynął z tego, że przez 25 lat badał biografie bogatych ludzi, aby poznać sekrety ich sukcesów. Powiedz mi jak reagujesz na słowo „...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Świadomie do sukcesu / Krzysztof Trybulski
Ebook Sekrety prawa przyciągania / Krzysztof Trybulski
Ebook Odkryj moc swojego umysłu / Krzysztof Trybulski