Zostań SuperPartnerem! / Krzysztof Abramek

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Zostań SuperPartnerem! / Krzysztof Abramek

W książce "Zostań SuperPartnerem!" Krzysztofa Abramka znajdziesz sposoby, dzięki którym zwiększył on swoje zyski z programów partnerskich o 387%!

Czy chcesz wiedzieć to, czego nie wie 95% uczestników programów partnerskich?

Zostało wielokrotnie udowodnione, że większość (w granicach 80%) osób biorących udział w programach partnerskich czy przeróżnych MLM-ach (network marketing) nie zarabia wcześniej oczekiwanych pieniędzy. Bywa, że po kilku tygodniach lub miesiącach osoby te tracą motywację do działania i zaczynają krytykować narzędzie, jakim są programy partnerskie.

Błąd polega na tym, że osoby te niewłaściwie używają tego narzędzia. Jeżeli w to nie wierzysz, to poczytaj o zarobkach partnerów, którzy generują nawet do 5 tysięcy złotych miesięcznie. W programie partnerskim naszego wydawnictwa zsumowane dochody zbliżają się już do 2 milionów złotych. Część z partnerów uzyskuje miesięcznie zarobki, które inni ciężko wypracowują na etacie. Z tą różnicą, że partnerzy pracują, kiedy chcą i nie mają nad sobą szefa. Zauważasz w sobie spadek motywacji? Być może chcesz być osobą wolną finansowo? Jeżeli tak, to odpowiedz, proszę, na trzy fundamentalne pytania:

 • Czy należysz do grupy partnerów, którzy nie są zadowoleni ze swoich zarobków?
 • Chciałbyś to zmienić i zobaczyć sumy, które zmobilizują Cię do działania?
 • Chcesz wiedzieć, dlaczego nie osiągasz zysków, którymi mogą cieszyć się najlepsi partnerzy?

Odpowiedź na ostatnie pytanie jest dziecinnie prosta:

Ponieważ nie znasz lub nie wiesz, jak stosować

Sprawdzone i skuteczne metody działania, gwarantujące zyski z programów partnerskich

Jeśli nie chcesz należeć do grupy partnerów, niezadowolonych ze swoich zysków. Jeśli chcesz znać sprawdzone metody, które spowodowały, że wielu partnerów ruszyło z miejsca, to skorzystaj z wiedzy zawartej w publikacji "Zostań SuperPartnerem!" napisanej przez Krzysztofa Abramka.

Mamy dla Ciebie propozycję. Pomyśl o tej książce w kategorii inwestycji. Pomyśl, że skoro to, czego nauczył się autor na własnych błędach, spowodowało wzrost jego sprzedaży prawie czterokrotnie, to co stanie się z Twoimi dochodami.

Przykładowo, jeżeli generujesz obecnie 300 złotych z programów partnerskich, to inwestując w tę publikacje, możesz otrzymać sprawdzone rozwiązania, które przy czterokrotnym zwiększeniu skuteczności dadzą Ci w tym przypadku np.  1200 zł.

Oceń osobiście, czy będzie to dobra inwestycja.

Dodatkowy plus tej inwestycji to fakt, że otrzymasz kompletne, rzeczowe źródło informacji, pochodzące od praktyka. Nie są to teoretyczne wywody, co można by zrobić, lecz sprawdzone i stosowane z sukcesami metody i zasady działania. To NIE jest coś, co ktoś wymyślił sobie, lecz efektywne sposoby marketingowe, które stosuję i które przynoszą wymierne efekty.

Jest to pierwszy w Polsce i jedyny w swoim rodzaju podręcznik uczący, jak efektywnie działać w programach partnerskich, plus ogrom informacji niezbędnych dla wszystkich, którzy chcą cokolwiek sprzedawać. Niezależnie od tego otrzymasz także wiedzę, jak można zarabiać w programach partnerskich bez sprzedawania (TAK, to jest możliwe!).

Książka "Zostań Superpartnerem!" nie została napisana w kilka dni, lecz stanowi wynik ponad 10 lat doświadczeń offline, ponad 7 lat doświadczenia marketingowego w Internecie, tysięcy rozmów, e-maili, nauki, testowania, poprawiania.

Znajdująca się na tej stronie publikacja to drugie, rozszerzone wydanie ebooka wydanego kilka lat temu. Ksiązka "Zostań SuperPartnerem!" została zaktualizowana o najnowsze narzędzia, techniki i sprawdzone przez Autora skuteczne sposoby zarabiania w programach partnerskich.

Po uruchomieniu programu partnerskiego CzasNaE-Biznes – cnebPoints – Autor tego poradnika uzyskał status Superpartnera i do dzisiaj jest w czołówce. Oznacza to, że zastosowane przez niego mechanizmy działają skutecznie i pracują 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku, dając PASYWNY I ROSNĄCY DOCHÓD.

Co znajdziesz w ebooku "Zostań SuperPartnerem!"?

Wszystko, co jest absolutnie niezbędne, aby działać z zyskiem w programach partnerskich:

 • Podstawowe informacje. Zaczynając od statusu prawnego i klasyfikacji prawno-podatkowej, kończąc na liście kilkudziesięciu najbardziej dochodowych programach w Polsce i na całym świecie.
 • Dowiesz się, od czego zacząć, żeby nie popełniać błędów 95% narzekających partnerów.
 • Odkryjesz, co BEZWZGLĘDNIE powinieneś zrobić, zanim zaczniesz działać.
 • Dowiesz się, w jaki sposób do tego e-biznesu przygotowują się najlepsi.
 • Odkryjesz strategie wyboru najlepszych programów partnerskich, tak aby uzyskać stały napływ klientów i gotówki, którą wygenerują te programy.
 • Poznasz metody, które powiedzą Ci, jak nie dać się "wykołować" przez firmy organizujące programy partnerskie (MLM online).
 • Odkryjesz, jak wykorzystać Internet do efektywnego działania w ramach network marketing.
 • Poznasz sprawdzone strategie sprzedaży online. Dowiesz się, co tak naprawdę najłatwiej i najszybciej sprzedaje się w Internecie.
 • Poznasz odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie przez partnerów, czyli jak sprzedawać więcej.
 • Podane na "tacy" strategie pozwalające utrzymać stałych klientów oraz pozyskiwać tych, którzy kupują najwięcej.
 • Dowiesz się, co MUSI zawierać Twoja strona www lub blog, aby zwiększyć sprzedaż czterokrotnie.
 • Chyba najważniejszy rozdział tej publikacji. Odpowiedź na pytanie: dlaczego 2. miesiąc jest krytycznie ważny?
 • Dowiesz się, co to jest syndrom 6. miesiąca.
 • Dowiesz się, jak wykorzystywać narzędzia marketingowe, które dostępne są  za darmo.
 • Poznasz prawdziwy sekret 5% najskuteczniejszych i najbogatszych partnerów, czyli co promować, aby osiągać maksimum zysku.
 • Jak przekształcić Twoją stronę internetową w maszynkę do generowania zysku?
 • Podane przejrzystym językiem najważniejsze triki i sztuczki stosowane tylko przez partnerów z ogromnym doświadczeniem.
 • Niezwykle ważne informacje nie techniczne, lecz związane z psychologią, znajomością ludzkich zachowań oraz reakcjami na określone oferty.

Tego nie wie 95% uczestników programów partnerskich, a są to nieprawdopodobnie ważne elementy, których znajomość gwarantuje wysoką skuteczność (czytaj: zyski). Technika i marketing są bardzo ważne, lecz ci, którzy koncentrują się tylko na tym, NIE osiągają sukcesów.

Kryteria wyboru programów partnerskich i MLM-ów Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę:

 1. Kiedy powstała firma i od jak dawna funkcjonuje program partnerski. Im dłuższy staż, tym większa wiarygodność. Do nowych PP trzeba podchodzić ze specjalną ostrożnością, szczególnie jeśli zarówno PP jest nowy, jak i sama firma niedawno powstała.
 2. Jakie są podstawy prawne działania. Zgodnie z polskim prawem, na stronie www powinny znajdować się detale dotyczące nazwy, adresu, statusu prawnego przedsiębiorstwa itp.
 3. Jaki jest globalny obrót firmy. Im większy, tym większa wiarygodność, lecz niekoniecznie lepsze warunki dla partnerów.
 4. Asortyment produktów, ich jakość i unikalność. Zdecydowanie efektywniejsza i zyskowniejsza jest sprzedaż produktów, które nie są ogólnodostępne. Powinny to być towary, które nie są osiągalne na półkach tradycyjnych sklepów, czy nawet sklepów internetowych. Im bardziej unikalny i ekskluzywny produkt, tym lepiej.
 5. Zaplecze produkcyjne, administracyjne, badawczo-rozwojowe i usługowe. Jeśli takowe istnieje, oznacza to, że masz do czynienia z poważnym kontrahentem, który zainwestował sporo funduszy, gdzie funkcjonuje długoterminowy plan działania i ewentualność rozwoju tak firmy, jak i PP.
 6. Jakie gwarancje daje firma na swoje produkty. To bardzo ważne. Stanowią one tzw. wartość dodaną, na którą klienci zwracają baczną uwagę i w wielu wypadkach to nie cena zadecyduje o zakupie, lecz oferowane gwarancje i serwis. Jeśli produkt jest sprzedawany online, wg prawa istnieje obowiązek udzielenia klientowi prawa zwrotu towaru w ciągu 10 dni.
 7. Łatwość startu, czy nie ma nadmiernych wymagań dotyczących kosztów, doświadczenia, szkoleń. Zdarza się, że aby zostać uczestnikiem PP, musisz zakupić określony produkt lub wydać gotówkę w inny sposób. Nierzadko jest to próba „upchnięcia” towaru, bez oglądania się na późniejsze konsekwencje.
 8. Dostęp do informacji o stosowanym planie marketingowym, premiach etc. Wszystko to powinno być dostępne na www lub na żądanie. Zdarza się, że o niektórych ograniczeniach, wymogach lub obowiązkach można dowiedzieć się dopiero po zapisaniu się lub spełnieniu innych wymogów, np. zakupieniu produktu.
 9. Czy plan marketingowy jest oparty na obrocie wynikającym z zakupu towaru. Niestety, nierzadko zdarza się, że pod nazwą PP, MLM czy też inną kryje się tak naprawdę system piramidalny lub typu ponzi. Trzymaj się od tego z daleka! Więcej czytaj o tym w rozdziale „Unikaj programów piramidalnych”.
 10. Czy istnieją programy szkoleniowe dla dystrybutorów i liderów. Każdy szanujący się PP powinien udostępniać choćby podstawowe materiały informacyjne, szkoleniowe i marketingowe. Jeśli są to tylko bannery i przykładowe teksty reklamowe, to jest to stanowczo za mało i świadczy o tym, że firma nie przykłada się zbytnio, a PP jest tylko dodatkiem do ich działalności. Powinna sukcesywnie dodawać nowe materiały informacyjne i szkoleniowe.
 11. Liczba dystrybutorów/partnerów/klientów.
 12. Czy premie wypłacane są regularnie?
 13. Jaki procent ceny produktu wraca do sieci w postaci premii. W większości wypadków powinno być nie mniej niż 50%, choć w niektórych, specyficznych branżach jest to wręcz niemożliwe. W przypadku usług, gdzie cena płacona przez klienta stanowi blisko 100% zysku, z pewnością prowizja nie powinna być mniejsza niż połowa.

Poza specyficznymi przypadkami, gdy oferowana prowizja jest mniejsza niż 25-30%, nawet nie zawracam sobie głowy czytaniem warunków.

 1. Czy firma ma lub przewiduje dostęp do dodatkowych serwisów.
 2. Czy produkt jest dostępny wyłącznie dystrybutorom tej firmy, czy też można go nabyć poprzez inny kanał dystrybucji. Jeśli tak jest, Twoje szanse na sprzedaż ewidentnie maleją.
 3. W jaki sposób zamawia i otrzymuje produkty. Procedura nie powinna być żmudna ani skomplikowana, gdyż to zniechęca tak klientów, jak i partnerów. Dobra logistyka świadczy o sprawności i operatywności firmy.
 4. Czy istnieją jakiekolwiek limity obowiązujące dystrybutorów. Jeżeli wypłaty określonych premii są obwarowane koniecznością osiągnięcia określonego, wysokiego obrotu, świadczy to, iż firma chce „wyżyłować” dystrybutora. Premie, do których nie zakwalifikował się dystrybutor, stanowią ekstra zysk firmy. Powinieneś dostawać tyle, ile wypracujesz. Limity do 100 złotych są racjonalne. Trzeba brać pod uwagę koszty każdego przelewu i księgowania każdej wypłaty.
 5. Czy istnieje możliwość rozwoju biznesów na rynkach międzynarodowych. Jeśli tak, stwarza to dodatkowe, duże możliwości zysku.
 6. Czy dystrybutorzy mają jakikolwiek wpływ na politykę i działalność firmy. Niestety, najczęściej organizatorzy PP wychodzą z założenia, że oni wiedzą najlepiej i jest tak i tak, bo... Jest to jeden z największych błędów firm tworzących PP. Wydaje im się, że technika i ich kalkulacje to główne filary sukcesu. Jednak często są to dyletanci w kwestii samej sprzedaży poprzez PP oraz w zakresie sponsorowania. Nie znają tematu od strony partnerów i często nie chcą uwzględniać ich wniosków i opinii. Prawda jest taka, że jeśli ktoś nie ma doświadczenia w określonych działaniach, powinien uczyć się od tego, który wie, jakie procesy, techniki i mechanizmy tu działają . Liderzy posiadający doświadczenie w PP i MLM powinni być wręcz hołubieni przez organizatorów PP. Oprogramowanie może napisać wielu ludzi, tych co dużo wiedzą i potrafią w zakresie sprzedaży i sponsorowania nie jest tak wielu...
 7. Czy firma reklamuje swoje produkty, gdzie i w jaki sposób. Ma to wpływ na wysokość prowizji, jakie daje dystrybutorom. Im większy budżet przeznaczony na reklamę, tym mniejszy procent obrotu może być przydzielony partnerom. Jeśli reklama odnosi się bezpośrednio do strony głównej firmy, to zabiera partnerom pieniądze, ponieważ w cenę detaliczną produktu jest wliczona prowizja dla partnerów. Sprzedając bezpośrednio ze swojej strony głównej „łykają” Twoją prowizję, zmniejszając Twoje szanse na zarobek.
 8. Czy firma jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. W zasadzie nie dotyczy to większości PP, natomiast w przypadku MLM-ów nieposiadanie członkostwa SSB to duża „krecha”... Świadczy bowiem o tym, że nie stosuje się do przyjętych przez Stowarzyszenie zasad, a są one podstawą uczciwego i prawego działania w tym systemie.
 9. Czy firma otrzymała nagrody i wyróżnienia.
 10. Czy jest cytowana w literaturze i czasopismach biznesowych.
 11. Jak wygląda etyka i reguły sponsorowania. Dokładnie czytaj regulamin i sposoby wynagradzania. Nie stosując się do zasad narażasz się na przykre konsekwencje. Jeśli jednak prawie wszystko jest dozwolone, oznacza to, że ludzie w tej firmie nie mają bladego pojęcia o funkcjonowaniu PP czy MLM.
 12. Czy w pełni możesz wierzyć w uczciwość firmy i na czym opierasz swoją wiarę.
 13. Jaki typ planu marketingowego wykorzystuje dana firma. Zwykle z góry odrzucam wszelkie piramidy, ponzi, matryce itp. Więcej czytaj na ten temat w rozdziale „Unikaj programów piramidalnych”.

Każdy z tych elementów zwykle potrzebuje rozwinięcia i/lub dodatkowego zbadania. Jednakże już sam fakt brania pod uwagę powyższych parametrów potrafi otworzyć oczy na te tematy, z których istnienia nie zdaje sobie sprawy wiele osób podejmujących współpracę z różnymi firmami.

Korzystanie z programów afiliacyjnych/rekomendacyjnych to w dzisiejszej rzeczywistości nie tylko moda, lecz wymóg naszych czasów. Zarówno dla producentów i usługodawców, jak również dla wielu ludzi poszukujących alternatywy w swoim życiu i możliwości dodatkowych (lub podstawowych) dochodów. Ponieważ jednak w każdej dziedzinie są giganci i maluczcy, warto mieć na uwadze, z kim się związujemy. Rozwody, także w dziedzinie biznesu, nie są zbyt przyjemne.

Jeśli miałbyś do wyboru: zostać dealerem Coca Coli lub dystrybutorem lokalnej wytwórni wód gazowanych, co wybrałbyś?

Ta sama zasada obowiązuje w wyborze partnera w biznesach rekomendacyjnych.

Krzysztof Abramek - fragment ebooka "Zostań SuperPartnerem!"

Żadnego teoretyzowania! W publikacji "Zostań SuperPartnerem!" zawarte zostały wyłącznie sprawdzone, stosowane przez autora metody, które przynoszą wymierne efekty.

Do ebooka dołączone są narzędzia, niezbędne przy prowadzeniu e-biznesu, a szczególnie w przypadku współpracy w ramach programów partnerskich. Otrzymasz je jako bonus, zupełnie za darmo, choć ich sumaryczna wartość przekracza, i to zacznie, wartość samego ebooka "Zostań SuperPartnerem!"

 • "Szybki Poradnik Perswazyjnych Reklam" – esencja ważnych, a wręcz niezbędnych elementów promocji i reklamy, bez znajomości których nie masz co marzyć o skuteczności.
 • "AutoInfo" – wieloczęściowy kurs prowadzenia follow-up, wykorzystania autoresponderów w polskiej praktyce marketerskiej i uczestników PP.
 • "Infoprodukt" – kurs tworzenia i promocji ebooków, niezwykle użytecznych i skutecznych narzędzi także przy promocji PP.
 • "Jak Poskromić polskie wyszukiwarki" – niezbędne narzędzie i wiedza pozwalająca na ulokowanie własnej strony na szczycie wyników wyszukiwania w polskich motorach wyszukiwawczych.
 • Ebook "699 Słów Generujących Sprzedaż" – Ta publikacja pomoże Ci dobrać właściwe słowa i sformułowania. Użyte we właściwym kontekście mogą radykalnie zwiększać skuteczność Twoich reklam. Otrzymasz także licencję na odsprzedaż tego ebooka.
 • "Webmasters Tools" – narzędzia do tworzenia efektywnych stron www i niezbędnych dodatków. Wiele kreatorów, pozwalających na natychmiastowe generowanie skryptów, pop-ups, formularzy, przekierowań, ochrony linków, tekstów, metatagów, FAQ itd. Zastosowanie tych elementów technicznych ewidentnie poprawia skuteczność działania.
Publikacja "Zostań SuperPartnerem!" uwzględnia specyfikę polskiego Internetu. W Internecie są dziesiątki anglojęzycznych, świetnych poradników dotyczących zarabiania w programach partnerskich. Niestety żaden z nich nie uwzględnia specyfiki naszego rynku oraz sposobu, w jaki Polacy kupują w Internecie. 

Zamów już teraz i zacznij naprawdę zarabiać poważne pieniądze na programach partnerskich

Potraktuj tę publikację jako inwestycję w gotowy, gwarantujący zysk system zwiększania Twoich obrotów w jakimkolwiek programie partnerskim. Autor dzięki tym metodom zwiększył czterokrotnie swoje zyski. Teraz kolej na Ciebie!

Spis treści

Spis treśc ebooka "Zostań SuperPartnerem!"

 • WSTĘP
 • CO TO JEST PROGRAM PARTNERSKI?
 • RODZAJE PROGRAMÓW PARTNERSKICH
 • CZY/ILE MOŻNA NA TYM ZAROBIĆ?
 • PODSTAWY PRAWNE
 • POTRAKTUJ TO POWAŻNIE, JAKO BIZNES!
 • PRZYGOTUJ SIĘ
 • PRZEDE WSZYSTKIM POTRZEBUJESZ PLANU DZIAŁANIA
 • MATERIAŁY SZKOLENIOWE I MARKETINGOWE
 • MOTYWACJA
 • MIEJ LISTĘ, LUB ZGIŃ!
 • LISTA TYPU OPT-IN
 • BUDOWA BAZY SUBSKRYBENTÓW
 • PERSONALIZACJA
 • FOLLOW-UP - KLUCZ DO SUKCESU
 • WYDAWAJ E-ZIN
 • ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM KLIENTEM
 • BUTIKI TEMATYCZNE, CZYLI ZAMIEŃ PASJĘ NA GOTÓWKĘ
 • SPRZEDAWAJ WIĘCEJ
 • UNIKAJ DŁUGICH LINKÓW
 • BĄDŹ INNY
 • SPRZEDAWAJ KORZYŚCI
 • TWORZENIE OFERT
 • SŁOWA
 • SŁOWA KREUJĄCE SPRZEDAŻ
 • EKSCYTUJĄCE NAGŁÓWKI
 • REGUŁA BIAŁEJ PRZESTRZENI
 • KRÓTKIE SENTENCJE
 • WYWOŁAJ AKCJĘ
 • TRENUJ I ĆWICZ
 • ZASTOSUJ UPO
 • PODGLĄDAJ INNYCH
 • OPOWIEDZ WŁASNE DOŚWIADCZENIA
 • ZACYTUJ INNYCH
 • SYNDROM 2 I 6 MIESIĄCA
 • 2 MIESIĄC
 • 6 MIESIĄC
 • PROMUJ PRODUKT, OSOBĘ LUB FIRMĘ
 • MINI STRONY
 • POTRZEBUJESZ WŁASNEJ DOMENY
 • MONITORUJ
 • PO DRUGIEJ STRONIE WWW SĄ LUDZIE...
 • NARZĘDZIA
 • WYSZUKIWARKI
 • BANNERY I POCHODNE
 • WŁASNE E-ZINY
 • REKLAMA W INNYCH E-ZINACH
 • CROSSLINKING
 • EBOOKI
 • TABLICE OGŁOSZENIOWE
 • STOPKI W E-MAILACH
 • FORA DYSKUSYJNE
 • POP UP'S
 • PŁATNA REKLAMA
 • JAK WYBRAĆ PROGRAM PARTNERSKI?
 • KRYTERIA WYBORU PROGRAMÓW PARTNERSKICH, MLMÓW.
 • UNIKAJ SYSTEMÓW PIRAMIDALNYCH
 • PONZI
 • MATRYCE
 • NIE DAJ SIĘ WYKOŁOWAĆ!
 • BŁĘDY UCZESTNIKÓW PP
 • ZAINWESTUJ W SIEBIE!
 • ARTYKUŁY
 • PRZEDSPRZEDAŻ
 • DOMOWE BIZNESY
 • CZY INTERNET POTRZEBUJE NETWORK MARKETINGU I VICE VERSA?
 • SIŁA BIZNESÓW REKOMENDACYJNYCH, CZYLI DŹWIGNIA CZASU
 • TARGETING, CZYLI TŁUSTA CZĘŚĆ RYNKU
 • "JEŚLI MASZ 8 GODZIN NA ŚCIĘCIE DRZEWA, TO 6 GODZIN POŚWIĘĆ NA OSTRZENIE PIŁY"
 • TWOJA NISZA
 • SAMOLUBNI, WAŻNI I DOCENIENI
 • SPRZEDAWAJ NAJDROŻSZY TOWAR NA ŚWIECIE
 • WARTO SPRAWDZIĆ
 • TYLKO DLA AMBITNYCH
 • LICENCJA
 • WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI
Opinie

Zakup tego ebooka to był strzał w dziesiątkę. Żadnego owijania w bawełnę i lania wody. Konkretne i rzeczowe spojrzenie na możliwość zarabiania w programach partnerskich z perspektywy fachowca (bo za takiego uważam Krzysztofa Abramka), a przy okazji świetny jako ściąga ze skutecznych technik współpracy i lista błędów, których należy się wystrzegać jak ognia. Przy okazji jego przeczytania dowiedziałem się jak stworzyć (co uczyniłem) dochodowe strony internetowe by zarabiać konkretne pieniądze w programach partnerskich. Mogę polecić go każdemu, kto poważnie myśli o zarabianiu w ten sposób.

Jarosław D.

Dzięki ebookowi zwiększyłem zyski, może jeszcze nie o 397%, ale z 200% napewno! Jeszcze wszystko przede mną. Naprawdę polecam tę książkę - jest ciekawie napisana. Na pewno nie pożałujesz czasu spędzonego na jej czytaniu.!

Paweł Z.

Książka "Zostań Superpartnerem" to obowiązkowa lektura dla ludzi rozpoczynających swoją przygodę z programami partnerskimi. Autor daje wiele cennych rad i wskazówek jak zostać skutecznym partnerem i zacząć generować zadowalający pasywny dochód. Jedyne, czego teraz Ci trzeba, to wytrwałość i działanie. Polecam!

Michał A.

Mimo iż w PP działam od jakiegoś czasu to dopiero ta publikacja nakreśliła mi właściwy kierunek działania.W moim przypadku inwestycja w ten poradnik zwróciła się w ciągu paru dni.

Mirosław L.

Publikacja wartościowa - dość wyczerpująco, a jednocześnie przystępnie wyjaśniająca idee programów partnerskich. Dodatkowo ucząca jak stworzyć od podstaw dobrze działające programy partnerskie czy też z którymi progrmamy współpracować, a z którymi nie. Na pewno warto mieć tę pozycję w swojej e-bibliotece.

Dawid S.

Po książkę sięgnąłem z jednego prostego powodu, mianowicie chciałbym zarabiać w internecie. Książka ta mówi o tym jak odnaleźć się w skomplikowanym świecie Programów Partnerskich, jak odnaleźć te najlepsze dla mnie i jak zacząć w nich zarabiać. Ponadto autor przestrzega przed popełnianiem błędów, które często przytrafiają się początkującym. Bardzo ciekawy okazał się też rozdział w którym autor podpowiada, w jaki sposób przygotować stronę www, pod program partnerski: czego unikać, a co warto dodać. Podsumowując książkę ta polecam każdemu, kto chce zarabiać w sieci dzięki programom partnerskim, na pewno pomoże mu ona w zdobyciu pieniędzy dzięki programom partnerskim.

Krzysztof N.

Ta książka to obowiązkowy podręcznik dla wszystkich, którzy chcą zarabiać w programach partnerskich. Tłumaczy wszystko dosłownie krok po kroku. Jedyna jej wada to chyba ta, że w wersji drukowanej w niektórych miejscach są słowa podlinkowane i nie ma osobno podanego linka do danej strony, a wiadomo, że na papierze nie da się kliknąć ani sprawdzić, co to jest za link.

Dorota

"Zostan-SuperPartnerem" to doskonały przewodnik po świecie systemów partnerskich. Kiedy zainteresowałem się SP (System Partnerski) zacząłem również szukać jakiejś literatury z tego tematu. Wybór tej pozycji odbył się dość spontanicznie, nie mniej jednak muszę przyznać był to bardzo trafny wybór. Autor, Krzysztof Abramek krok po kroku tłumaczy wszystkie arkana wiedzy, jaką posiada na temat systemów partnerskich, a jest to wiedza niemała i co chyba najważniejsze, poparta olbrzymim doświadczeniem. "Zostan-SuperPartnerem" to 158 stron pełnej pasji opowieści na temat jak w stosunkowo prosty sposób rozkręcić swój własny biznes na arenie międzynarodowej, bo przecież do takiej należy zaliczyć Internet, prawda? System partnerski w założeniu to biznes dający szybko się rozkręcić, biznes jednak, jak każdy inny, wymagający sporego zaangażowania i ciągłego rozwoju, ciągłego poprawiania czegoś. O tym i o wielu innych zagadnieniach między innymi opowiada Krzysztof Abramek na stronach swojego e-booka. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.

A.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka Biznes XXI wieku / Robert Kiyosaki
Książka "Biznes XXI wieku" - Robert Kiyosaki. Co Robert Kiyosaki rozumie pod pojęciem Biznes XXI wieku? To prawdopodobnie najlepszy, łatwo dostępny model biznesowy na początku drogi do niezależności finansowej...
Ebook Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci / Mark Anastasi
Ebook "Laptopowy Milioner. Jak zerwać z pracą na etacie i zacząć zarabiać w sieci" czyli zostań internetowym rewolucjonistą! O niezależności, także tej finansowej marzy każdy. Kto nie chciałby w końcu przestać martwić się o...
Ebook Hipnotyczny Marketing / Joe Vitale
Z ebooka "Hipnotyczny Marketing" dowiesz się jak dzięki trzem krokom strategii hipnotycznego marketingu autorstwa Joe Vitale zrobić fortunę online. "Jak Można Zwiększyć Zyski Swojej Firmy od...
Ebook "Scientific Advertising". Naukowa reklama. 21 legendarnych zasad pisania tekstów reklamowych - Claude Hopkins
Ebook "Scientific Advertising". Naukowa reklama. 21 legendarnych zasad pisania tekstów reklamowych - Claude Hopkins Po raz pierwszy po polsku 21 legendarnych zasad Claude'a Hopkinsa, guru reklamy, dzięki którym możesz...
Ebook Marketing internetowy w praktyce / Angus Mcleod
Z ebooka "Marketing internetowy w praktyce"dowiesz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie. "Internet to Klondike XXI wieku" Tak twierdzi człowiek, który zdobył największy w historii majątek -...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Witaminy, minerały i suplementy / Krzysztof Abramek
Ebook Zdrowy sukces. Przez żołądek do sukcesu / Krzysztof Abramek