Angielskie słówka / Paweł Sygnowski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Angielskie słówka / Paweł Sygnowski

Z ebooka Angielskie słówka dowiedziesz się, w jaki sposób można realnie zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut

Jak naprawdę można łatwo nauczyć się angielskiego?

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które właśnie rozpoczęły naukę angielskiego lub są w jej trakcie, to mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość.

Zła wiadomość polega na tym, że większość z uczących się angielskiego nigdy nie opanuje go w takim stopniu, żeby móc go swobodnie używać. Zjawisko to dotyczy wszelkich grup wiekowych uczących się przeróżnymi metodami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podobnie będzie z Tobą.

Zanim jednak ulegniesz zniechęceniu – pozwól, że przekażę Ci świetną wiadomość.

W ciągu następnych kilku minut masz szansę zapoznać się z rozwiązaniem i lekarstwem na wszystkie swoje problemy z nauką angielskiego. Wystarczy, że będziesz czytał dalej, a dowiesz się nie tylko, jak bez jakiegokolwiek przygotowania nauczyć się kilkuset zupełnie nieznanych wcześniej angielskich słów i wyrażeń w czasie krótszym niż kilka godzin; ale także poznasz metodę, dzięki której raz na zawsze rozwiążesz swoje problemy z nauką jakiegokolwiek obcego języka.

Nadszedł czas na rozwiązanie Twoich problemów z nauką angielskiego!

Możesz mi wierzyć lub nie, ale zaraz otrzymasz wspaniałą niespodziankę, gdyż poznasz rozwiązanie wszystkich swoich problemów.

To rozwiązanie bierze się z przekonania, że to wcale nie gramatyka jest najważniejsza w nauce języka angielskiego. Dlaczego? Skąd to wiem? Przecież już tyle lat uczysz się tego angielskiego, a w dalszym ciągu uciekasz na widok rodowitego Anglika, czyż nie? Dlaczego? Bo nie potrafisz prowadzić swobodnej konwersacji. Może wiesz, jak, dlaczego i nawet co powinieneś powiedzieć, ale tego nie robisz.

Nie koncentruj się na gramatyce!

Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może ktoś wpajał Ci reguły gramatyki polskiej? Wcale nie...

Jako bardzo mały chłopiec (czy mała dziewczynka) brałeś na swój warsztat pojedyncze słowo zasłyszane u rodziców i powtarzałeś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie – do czasu... Następnie brałeś się za kolejne słówko i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówko – w tym właśnie zawiera się cały sekret.

Czy wiesz, że np. język angielski (a więc najpopularniejszy język świata) zawiera kilkaset tysięcy słów? Jak myślisz, ile słów używa przeciętny Anglik? 100 tysięcy? 10 tysięcy? Tysiąc? Wcale nie. Przeciętny Anglik używa stale około 600 słów. To wszystko. Taka liczba jest w 100% wystarczająca do prowadzenia swobodnych rozmów.

Co byś w takim razie powiedział, gdybym Cię nauczył, jak w najkrótszym czasie nauczyć się maksymalnej liczby słówek języka angielskiego?

Co byś powiedział, gdybyś w ciągu najbliższych 100 minut poznał co najmniej 100 wcześniej zupełnie nieznanych Ci słów i wyrażeń?

Przy czym mówimy o zupełnie samodzielnej, bezstresowej nauce – i to w dodatku bez cienia nudy, z udziałem wyobraźni i natychmiastowymi rezultatami.

Zainteresowany? No to czytaj dalej.

Poznaj niezwykle skuteczną metodę nauki angielskich słówek – rozwiązanie Twoich problemów

Mowa cały czas o sprawdzonej, efektywnej i intuicyjnej metodzie nauki słów, wyrażeń i pełnych zdań angielskich. Metodzie stosowanej i uznanej przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan czy Harry Lorayne.

Metoda ta angażuje w znacznym stopniu Twoją wyobraźnię, eliminując tym samym wszelką nudę z nauki, wykorzystuje w maksymalny sposób Twój czas, dając Ci poczucie pewności siebie – dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

Metoda została w ebooku "Angielskie słówka", którego autorem jest Paweł Sygnowski bardzo szczegółowo i obrazowo opisana i zastosowana na ogromnej liczbie różnego typu przykładów – tj. słówek z bardzo różnych kategorii tematycznych.

Ta publikacja oparta jest w 100% na technikach i metodach, odkrytych i stosowanych z powodzeniem już przez starożytnych. To jest właśnie to coś, co pozwoliło garstce osób wywyższyć się nad pozostałymi. W tamtych czasach była to najprostsza droga do władzy. Jednym z efektów tego był kult bogini Mnemozyny, tj. właśnie pamięci.

Już za chwilę poznasz te techniki. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że to wszystko działa. Pamiętaj tylko o najważniejszym. Musisz dać sobie czas na zrozumienie samych podstaw tych technik. Jeśli przypadkiem nie zrozumiesz za wiele lub zgoła nic z tej publikacji, to nie przejmuj się tym zanadto, tylko drąż temat tak długo, jak to potrzebne, aby stosowanie przedstawionych technik stało się dla Ciebie czymś naturalnym. Wtedy już nic nie będzie takie samo w kwestii uczenia się :-)

Paweł Sygnowski - fragment ebooka "Angielskie słówka"

Na początek dostajesz w ręce fundament, czyli omówienie procesu zapamiętania 250 angielskich słówek wraz z dokładnym opisem metody, dzięki której jest to możliwe. W tej liczbie znajdziesz nie tylko same słówka, ale także nawet całe wyrażenia i zdania, co ma Ci uświadomić, że prezentowana metoda nadaje się do nauki wszystkiego, nie tylko samych słówek.

Pomyśl i policz, ile już wydałeś na tradycyjne kursy uczące języka angielskiego i jakie dzięki temu osiągnąłeś rezultaty. Jeśli chcesz mieć inne rezultaty, to zacznij się uczyć w inny sposób. Zacznij się uczyć słówek.

Spis treści

Spis treści ebooka "Angielskie słówka"

 • SŁOWEM WSTĘPNYM
 • TEORIA
 • PRAKTYKA
 • RODZINA:
 • ZAWODY:
 • PODRÓŻ:
 • STACJA BENZYNOWA:
 • WARSZTAT SAMOCHODOWY:
 • WYPADEK:
 • SAMOLOTY:
 • POCIĄG, METRO, AUTOBUS, PROM:
 • BAGAŻ:
 • HOTEL I KEMPING:
 • ZWIEDZANIE:
 • ROZRYWKA, WYPOCZYNEK, SPORT:
 • ZAKOŃCZENIE
Opinie

Trudno odmówić tej pozycji skuteczności, ale niektóre porównania są naprawdę odjechane.

Mariusz J.

Książka podsuwa dobry pomysł na naukę słówek. Zasób słownictwa do nauki w książce jest podstawowy, ale sam pomysł na naukę jest całkiem niezły, wiec można go stosować do nauki dodatkowego, własnego zestawu słówek angielskich:)

Monika B.

Nie miałem nigdy problemów z nauka, za to rutyna i brak urozmaicenia w formach nauczania zabiły we mnie motywacje. Ebook "Angielskie słówka" Pawła Sygnowskiego przywraca we mnie motywacje do nauki języków obcych, metoda kompletnie odbiegająca od szkolnych formul rozbudziła we mnie ciekawość i zapał. O rutynę i brak urozmaicenia nie musiałem się już martwic. Posłuchałem rad autora i dzięki temu w trakcie nauki co chwilę się uśmiechałem, a wielokrotnie wybuchałem śmiechem. Efekty były natychmiastowe, nawet nie musiałem powtarzać tego co już przerobiłem. Gorąco polecam Witek

Witold R.

Wiele razy czytałam publikacje nt. nauki słówek. Na różnych stronach internetowych widziałam podobne sposoby na naukę. Jednak to właśnie w tym e-booku znalazłam krok po kroku wyjaśnienie jak się do tego dobrze zabrać. Polecam tą publikację wszystkim uczącym się języków.

Daria Ł.

"Angielskie słówka" to doskonały sposób na nauke w sposób łatwy, przyjemy i co najważniejsze z wyobraźnią! Bo przecież najłatwiej nam zapamiętać coś ciekawego a nie nudnego! To właśnie dzięki tej pozycji możemy nauczyć się jak wykorzystać swój własny potencjał do tego aby już nigdy więcej nie wkuwać na pamięć, czegos co i tak później wyleci nam z głowy! To świetna medoda do zapamiętywania w ogóle. Gorąco polecam

Magdalena M.

Do tej pory nie mialam pojecia, ze moj mozg tak dziala i uczylam sie na pamiec. Po przeczytaniu cennych rad nauka jest przyjemna i polega glownie na wymyslaniu skojarzen. Ale najbardziej cieszy mnie efekt. Na drugi dzien powtarzam i okazuje sie, ze wszystko pamietam...bez zakuwania ;-)

Ewa Ś.

Polecam ją wszystkim, którzy nie znają tej metody nauki. Zachęcam do puszczenia wodzy własnej wyobraźni i pomysłowości. Czasem z początku to może być trudne, ale po krótkim czasie nauka zamienia się w świetną zabawę. Zachęcam też do cierpliwości i dania sobie czasu na przyswojenie nowej techniki uczenia się słówek. POLECAM tą pozycję. Jest niedroga więc nawet jeśli Cię nie zainteresowała jej recenzja to warto ją kupić z samej ciekawości, a nóż okaże się strzałem w dziesiątkę :-)

Teresa K.

Rewelacyjna książka, wydawało się, że nic juz nie będzie mnie w stanie zmusić do nauki języka a jednak się udało. Bardzo pomocne jest, że przy każdym wyrazie podany jest sposób jego wymowy. Polecam wszystkim kupującym - naprawdę warto.

Anna

Tradycyjna metoda nauki języków obcych zdecydowanie nie jest metodą odpowiednią dla mnie. Zawsze poszukuję w nauce (nie tylko języków obcych) niekonwencjonalnych i niebanalnych metod, dzięki którym nauka staje się atrakcyjniejsza i przyjemniejsza. Uważam, że rozpowszechnienie metody opartej na skojarzeniach jest świetnym sposobem na rozwiązanie problemów z nauką w ogóle oraz powinno być wprowadzone do placówek edukacyjnych już od najmłodszych lat. Sama lektura książki wprowadziła mnie w bardzo dobry nastrój. :-)

Sylwia

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 4.4 (9 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Angielskie formuły konwersacyjne / Paweł Wimmer
W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację? Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój znajomy pokazuje Ci swój kupiony ostatnio samochód, cud techniki i elegancji,...
Ebook Angielskie zwroty / Paweł Sygnowski
Ebook "Angielskie zwroty." Jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut? Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do...
Ebook Cała prawda o nauce języka angielskiego / Lidia Głowacka-Michejda
Książka "Cała prawda o nauce języka angielskiego". Fakty i mity, czyli co Ci przeszkadza w skutecznej nauce języka? Poznaj całą prawdę o nauce języka angielskiego i pozbądź się raz na zawsze wymówek, które blokują Cię przed...
Ebook Angielskie przyimki (prepositions) / Paweł Wimmer
Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz. Poznaj komplet angielskich przyimków, na 1000 praktycznych przykładach Niewiele osób zdaje sobie sprawę z...
Ebook Skuteczne metody nauki języka angielskiego / Paweł Sygnowski
Ebook "Skuteczne metody nauki języka angielskiego". Poznaj 15 metod nauki języka angielskiego i wybierz idealną dla siebie! Przestań powtarzać te same błędy, które sprawiają, że wciąż nie umiesz posługiwać się językiem...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Szybka nauka dla wytrwałych / Paweł Sygnowski
Ebook Poznaj sekret jak pisać ebooki / Paweł Sygnowski
Ebook Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
Ebook Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
Ebook Hiszpańskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Niemieckie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Włoskie słówka / Paweł Sygnowski
Darmowy ebook Jak pisać i tworzyć prezentacje / Paweł Sygnowski