Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski

Ebook Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia to 93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów

Jak często zastanawiasz się, o ile efektywniej możesz się uczyć? Jak często myślisz, by wykorzystując nowoczesne techniki szybkiej nauki spędzać mniej czasu nad książkami mając jednocześnie lepsze rezultaty?

Systematyczne ćwiczenia to najlepszy sposób na opanowanie metod szybkiej nauki i uzyskanie zdumiewających efektów

Nie trzeba chyba mówić, że "nieużywany mięsień zanika". Tak samo jest z naszym mózgiem, dlatego też musisz pamiętać, że:

 • Jeśli nie trenujesz szybkiej nauki, to stracisz tę umiejętność o wiele szybciej, niż ją zdobyłeś. Ta zasada sprawdza się zawsze i wszędzie.
 • Potrzebujesz nie tylko "suchej" teorii, ale przede wszystkim systematycznej praktyki z wykorzystaniem sprawdzonych ćwiczeń.
 • Zamiast chodzić na drogie kursy i kupować kosztowne materiały - możesz skorzystać z tego ebooka i ćwiczyć swój umysł kiedykolwiek masz na to ochotę.

Szybka nauka jest dostępna również dla Ciebie

Ty też możesz poznać te sposoby. Jeśli potrzebujesz podbudowy teoretycznej - sięgnij po książkę "Szybka nauka dla wytrwałych" tego samego autora. Wyobraź sobie, o ile łatwiejsze i przyjemniejsze jest życie, gdy już możesz lepiej, szybciej i łatwiej zapamiętywać i uczyć się! Dzięki tym umiejętnościom możesz mieć lepsze oceny w szkole czy na studiach i większe szanse w pracy - lepszą pracę i wyższą pensję.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci samodzielne poznawanie sposobów szybkiego uczenia się i gimnastykowania umysłu, przygotowaliśmy nowego ebooka "Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia", zawierającego 6 zestawów z praktycznymi ćwiczeniami (w sumie to aż 93 ćwiczenia!), które pomogą Ci osiągnąć większą sprawność umysłu i uczyć się jeszcze skuteczniej.

Obydwa te ebooki stanowią jedną całość, która omawia szybką naukę zarówno od strony teoretycznej, jak i przede wszystkim praktycznej. Jest to ta sama wiedza, która jest omawiania na drogich stacjonarnych kursach, z tą różnicą, że możesz ją zdobyć kilkadziesiąt razy taniej.

Ćwiczenia w tym e-booku są różne: niektóre są banalnie proste, niektóre piekielnie trudne, a już na pewno są bardzo różnorodne. Dla ułatwienia zostały podzielone na kilka rozdziałów. W każdym z nich znajdziesz tylko takie ćwiczenia, które maja coś ze sobą wspólnego. Chodzi tutaj o uczynienie z e-booka bardzo przejrzystego i jasnego zbioru poszczególnych rodzajów ćwiczeń.

Ponadto niektóre ćwiczenia mogą sprawić Ci wiele problemów i oto właśnie chodzi:). Jeśli jednak uznasz, że ćwiczenie jest za trudne i nie potrafisz go rozwiązać, to zajrzyj do rozdziału „ODPOWIEDZI” na końcu e-booka, tam znajdziesz rozwiązania niektórych ćwiczeń [tylko tych, które zawierają w swojej treści następujące zdanie: „ Jeśli masz jakiś problem z tym ćwiczeniem, to zajrzyj do rozdziału “ODPOWIEDZI” na końcu e-booka.”].

W związku z tym, że w e-booku nie da się zawrzeć wszystkich, możliwych ćwiczeń, postanowiłem nie tworzyć e-booka z kilkoma setkami ćwiczeń, liczącego ok. tysiąca stron, gdyż mija się to z celem samego e-booka, jakim jest rozpoczęcie lub kontynuowanie Twojej przygody z trenowaniem umysłu. Mam cichą nadzieję, że po przeczytaniu jakiejś części tego e-booka, sięgniesz przynajmniej po niektóre pozycje zawarte w bibliografii, a treść ćwiczeń stanie się dla Ciebie inspiracją do opracowania własnych [tak, to jest możliwe i nawet banalnie łatwe, jeśli tylko zapoznasz się ze strukturą niektórych ćwiczeń z tego e-booka].

Paweł Sygnowski - fragment ebooka "Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia"

Zobacz jakie ćwiczenia, które pomogą Ci w utrwaleniu umiejętności szybkiej nauki, zawiera ebook "Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia":

Wszystkie ćwiczenia zawarte w publikacji, zostały podzielone na 6 zestawów. Każdy zestaw zawiera ćwiczenia, które łączy jakaś wspólna cecha. I tak:

 1. Ćwiczenia pamięciowe - wiele ciekawych zadań do wykonania wyłącznie w pamięci.
 2. Ćwiczenia poszukiwawcze. W tym rozdziale znajdują się ćwiczenia polegające na szukaniu czegoś w czymś.
 3. Ćwiczenia graficzne - dzięki nim rozwijasz swój mózg wykonując zadania przedstawione na obrazkach.
 4. Ćwiczenia różne - tu znajdziesz ćwiczenia, które z jakichś przyczyn nie znalazły się w innych rozdziałach, a też są przydatne.
 5. Ćwiczenia tekstowe - tu będziesz pracować ze specjalnie spreparowanymi tekstami i stawiać ambitne zadania głównie swojej wyobraźni.
 6. Ćwiczenia na myślenie - wymagają myślenia trochę innego, niż to, do którego jesteśmy przyzwyczajeni...

Pomyśl, jak dużo możesz zyskać inwestując naprawdę niewiele, zanim podejmiesz decyzję o zakupie.

Spis treści

Spis treści ebooka "Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia"

 • WSTĘP
 • ĆWICZENIA PAMIĘCIOWE
 • ĆWICZENIA POSZUKIWAWCZE
 • ĆWICZENIA GRAFICZNE
 • ĆWICZENIA RÓŻNE
 • ĆWICZENIA TEKSTOWE
 • ĆWICZENIA NA MYŚLENIE
 • ODPOWIEDZI
 • ZAKOŃCZENIE
 • BIBLIOGRAFIA
Opinie

Teb ebook spelnia swoje zadanie na ok. 180% - swietnie zwieksza pamiec oraz percepcje do nauki. Bogaty zestaw zadan z roznych kategorii jest obowiazkowym uzupelnieniem do ebookow z technikami pamieciowymi, a tak w ogole to mozna go nazwac vademecum ucznia czy studenta (czy kogokolowiek). Polecam wszystkim, ktorzy chca uczyc sie lepiej i szybciej!!!

Tomek K.

Świetna książka z ćwiczeniami po rozwiązaniu których człowiek zaczyna inaczej myśleć. Jeśli ktoś uważa że 93 ćwiczenia to dla niego za mało, to po przerobieniu ich może bez problemu wymyślać własne.

Michał

Mam już 55 lat i dzięki zastosowaniu tzw. zakładek pamięci zdecydowanie poprawiła mi się pamięć. Zapamiętuję znowu numery telefonów, numery kont bankowych i PINY. Namówiłam również syna, żeby zaczął uczyć się do egzaminów wykorzystując techniki zawarte w tej książce. To wymaga czasu i pracy, bo nic nie ma za darmo; trzeba włożyć w nauczenie się technik trochę pracy, a potem już będzie coraz łatwiej i piękniej. Myślę, że moja pamięć w niczym nie jest gorsza od pamięci moich młodych pracownic.

Barbara S.

Cwiczenia w tej ksiazce sa bardzo urozmaicone i pomocne w cwiceniu umyslu. Cwicze codiennie i nie mecza mnie.

Konstandina K.

Niniejsza ksiazka jest ciekawa pozycja, warta polecenia innym. Cwiczenia sa rzeczywiscie inspirujace i dajace duzo radosci.

Janusz Z.

Jeśli chcesz rozwinąć swój umysł w kierunku szybkiego przyswajania wiedzy nie możesz ominąć tej pozycji. Jest to znakomite uzupełnienie podręcznika "Szybka nauka dla wytrwałych". Polecam !

Maciej S.

Dobra pozycja. Pomaga czytać i zapamiętywać większą ilość materiału, co w przypadku maturzysty ma duże znaczenie. Polecam.

Agata

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3 (2 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Szybka nauka dla wytrwałych / Paweł Sygnowski
W ebooku "Szybka nauka dla wytrwałych" znajdziesz skuteczne techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętasz bez trudu to, czego potrzebujesz do nauki, czy pracy. Czy wiesz, że istnieją naukowo udokumentowane, łatwe w użyciu...
Ebook Techniki pamięciowe dla każdego / Andrzej Bubrowiecki
Z ebooka "Techniki pamięciowe dla każdego" dowiesz się jak wykorzystać moc swojego umysłu poprzez efektywne techniki pamięciowe i zapamiętać wszystko czego potrzebujesz. ... czy aby nie jesteś zacofany? Przepraszam,...
Ebook Zabójcza koncentracja / Paweł Sygnowski
Ebook "Zabójcza koncentracja" czyli jak sprawić, aby nasza koncentracja podczas ważnych zadań, była na najwyższym poziomie? Jak bardzo chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób najefektywniej koncentrować się na własnych...
Ebook Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
W ebooku "Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia" znajdziesz 8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym! W dzisiejszych czasach...
Ebook Zwielokrotnianie Umysłu / Harry Kahne
Ebook "Zwielokrotnianie Umysłu" czyli jak efektywnie robić kilka rzeczy na raz i zyskać wiele wolnego czasu, dzięki wiedzy Harrego Kahne? Jedną z najsmutniejszych rzeczy dotykających ludzi w tym dzisiejszym skomplikowanym...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Szybka nauka dla wytrwałych / Paweł Sygnowski
Ebook Angielskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Niemieckie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Włoskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Hiszpańskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Poznaj sekret jak pisać ebooki / Paweł Sygnowski
Ebook Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
Darmowy ebook Jak pisać i tworzyć prezentacje / Paweł Sygnowski