Niemieckie słówka / Paweł Sygnowski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Niemieckie słówka / Paweł Sygnowski

W ebooku "Niemieckie słówka" znajdziesz sprawdzone techniki pamięciowe, dzięki którym zapamiętasz 200 niemieckich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które właśnie rozpoczęły naukę niemieckiego lub są w jej trakcie, to mam dla Ciebie dobrą i złą wiadomość.

Zła wiadomość polega na tym, że większość z uczących się niemieckiego nigdy nie opanuje go w takim stopniu, żeby móc go swobodnie używać. Zjawisko to dotyczy wszelkich grup wiekowych, uczących się przeróżnymi metodami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podobnie będzie z Tobą.

Zanim jednak ulegniesz zniechęceniu – pozwól, że przekażę Ci świetną wiadomość.

W ciągu następnych kilku minut masz szansę zapoznać się z rozwiązaniem wszystkich swoich problemów z nauką niemieckiego i lekarstwem na nie. Wystarczy, że będziesz czytał dalej, a dowiesz się nie tylko, jak bez jakiegokolwiek przygotowania nauczyć się kilkuset zupełnie nie znanych wcześnie niemieckich słów i wyrażeń w czasie krótszym niż kilka godzin, ale także poznasz metodę, dzięki której raz na zawsze rozwiążesz swoje problemy z nauką jakiegokolwiek obcego języka.

Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może ktoś wpajał Ci reguły gramatyki polskiej? Wcale nie...

Jako bardzo mały chłopiec czy dziewczynka – brałeś czy brałaś na swój warsztat pojedyncze słowo zasłyszane u rodziców i powtarzałeś/powtarzałaś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie, do czasu... Następnie brałeś/brałaś się za kolejne słówko i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówko – w tym właśnie zawiera się cały sekret.

Czy wiesz, że np. język niemiecki zawiera kilkaset tysięcy słów? Jak myślisz, ile słów używa przeciętny Niemiec? 100 tysięcy? 10 tysięcy? Tysiąc? Wcale nie. Przeciętny Niemiec używa stale około 600 słów. To wszystko. Taka liczba jest mu w 100% wystarczająca do prowadzenia swobodnych rozmów.

Co byś w takim razie powiedział, gdybym Cię nauczył, jak w najkrótszym czasie nauczyć się maksymalnej liczby słówek z języka niemieckiego?

Co byś powiedział, gdybyś w ciągu najbliższych 100 minut poznał co najmniej 200 wcześniej zupełnie nieznanych Ci słów i wyrażeń?

Przy czym mówimy o zupełnie samodzielnej, bezstresowej nauce – i to w dodatku bez cienia nudy, z udziałem wyobraźni i natychmiastowymi rezultatami.

Poznaj niezwykle skuteczną metodę nauki niemieckich słówek – rozwiązanie Twoich problemów

Mowa cały czas o sprawdzonej, efektywnej i intuicyjnej metodzie nauki słów, wyrażeń i pełnych zdań niemieckich. Metodzie stosowanej i uznanej przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan czy Harry Lorayne.

Metoda ta angażuje w znacznym stopniu Twoją wyobraźnię, eliminując tym samym z nauki wszelką nudę, wykorzystuje w maksymalny sposób Twój czas, dając Ci poczucie pewności siebie dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

Paweł Sygnowski w ebooku "Niemieckie słówka" bardzo szczegółowo i obrazowo opisał i zastosował tą metodę na ogromnej liczbie różnego typu przykładów – tj. słówek z bardzo różnych kategorii tematycznych.

Na początek dostajesz w ręce fundament, czyli omówienie procesu zapamiętania 250 niemieckich słówek wraz z dokładnym opisem metody, dzięki której jest to możliwe. W tej liczbie znajdziesz nie tylko same słówka, ale także nawet całe wyrażenia i zdania, co ma Ci uświadomić, że prezentowana metoda nadaje się do nauki wszystkiego, nie tylko samych słówek.

Pomyśl, jakie to daje Ci ogromne możliwości. W sumie poznasz 700 słówek, czyli więcej niż używa przeciętny Niemiec w swoich prostych konwersacjach.

Czy masz jutro klasówkę z niemieckiego, czy wylatujesz jutro do pracy lub na wakacje do Niemiec, czy masz spotkanie z niemieckim kontrahentem – zawsze i wszędzie możesz zastosować tę publikację, aby poznać te kilkadziesiąt czy kilkaset słówek w kilkanaście minut i zdobyć solidne podstawy, dzięki którym Twój wyjazd przemieni się w egzotyczną i przyjemną przygodę, a nie językową torturę.

Pomyśl i policz, ile już wydałeś na tradycyjne kursy uczące języka niemieckiego i jakie dzięki temu osiągnąłeś rezultaty. Jeśli chcesz mieć inne rezultaty, to zacznij się uczyć w inny sposób. Zacznij się uczyć słówek.

Spis treści

Spis treści ebooka "Niemieckie słówka"

  • Słowem wstępnym
  • Teoria
  • Praktyka
  • Materiały
  • Natura
  • Człowiek
  • Czas
  • Ruch
  • Zakończenie
Opinie

Ebook bardzo mi się przydał do nauki języka niemieckiego. Dzięki niemu nauczyłam się i zapamiętałam bardzo dużo nowych słówek, które bardzo mi się przydadzą, ponieważ planuję po ukończeniu szkoły wyjechać do Niemiec... Gorąco polecam go wszystkim, którzy mają problem z nauka tego języka i chcą w krótkim czasie zapamiętać jak najwięcej słówek.

Dorota R.

To wspaniała technika nauki języka niemieckiego. Wystarczy tylko pobudzić swoja wyobraźnię, a możliwości do są nauki ogromne. A jaka wspaniała przy tym zabawa!!! Nareszcie nauka i zabawa w jednym. Gorąco polecam!!!

Hanna A.

Uważam ze jest to bardzo dobra publikacja. Nie tylko dlatego że pozwala na zdobycie nowej wiedzy w zakresie poznawania wyrażeń języka niemieckiego, ale głównie dlatego że pozwala ułożyć sobie pewien schemat nauczania, który faktycznie okazuje się bardzo skuteczny i prosty. Jestem zachwycona wystarczy zmienić nastawienie wszystko wydaje się prostrze. Pozdrawiem i polecam :-)

Krysia M.

Książka ta pomaga w łatwiejszym zapamiętywaniem słówek, ponieważ sa one wykożystywane w krótkich zdaniach. Wybrane są najważniejsze słówka J.Niemieckiego, dlatego bardzo ja polecam osobą ktore chciały by sie nauczyc ich na poziomie podtawowy. Jestem bardzo zadowolona ze swojego zakupu.

Marta W.

Świetna publikacja dla osób, które chcą wyjść po za ramy szkolne. Nie oszukujmy się nauka języków obcych w szkole jest bardzo prymitywna :| Szybkie i długotrwałe zapamiętywanie słówek. Bardzo przydatna publikacja. Pozdrawiam..:)

Natalia

Świetna publikacja. Dobra sprawa dla kogoś, kto zaczyna uczyć się języków. Świetna technika na uczenie sie słówek, dająca rezultaty. Polecam wahającym się.

Iwona L.

Książka przydatna każdemu kto rozpoczyna przygodę z językiem obcym. Prezentuje podstawowe słówka z języka niemieckiego w łatwy do zapamiętania sposób, dzięki zastosowaniu mnemotechnik.

Marcin K.

Publikacja jest bardzo ciekawa. pomaga mi usystematyzować swoją możliwość posługiwania się językiem niemieckim. Od wielu lat gram w w róznych kurortach niemieckich. Mówię i spiewam po niemiecku. Robię jednak zbyt wiele błędów,brakuje mi słów,by w pełni wyrazić to,co chcę. Wierzę,że "Niemieckie słówka" pozwolą na dokonanie korekty w mojej ciągle rozwijającej się edukacji.

Janusz B.

Zacząłem zapamiętywać zwroty i wyrażenia z prędkością taką jak pisze na okładce, co mówi samo za siebie :) Dowiedziałem się też z tego e-booka o innej metodzie zapamiętywania słówek której do tej pory nie spotkałem. POLECAM!

Michał M.

Lektura odznacza się walorami poznawczymi, ponieważ wzbogaca naszą wiedzę na temat gramatyki języka niemieckiego, wprowadza liczne terminy fachowe, najbardziej popularne zakresy tematyczne, transkrypcję fonetyczną. Charakteryzując całość zawartych treści, uważam że są one przedstawione w sposób przejrzysty i czytelny, a kompozycja lektury interesująca.

Justyna C.

Lekturę polecam zwłaszcza dla osób, które szukają powodu dla którego słabo przyswajają języki obce. Motywacja autora jest 100% słuszna. Podzielam poglądy i metody nauki. Co do samych skojarzeń, ja mam inne :)). Wynika to równie z tego, że jestem kobietą. Polecam i serdecznie pozdrawiam publikację.

Marta G.

Bardzo dziękuję za wspaniałą książkę do nauki j. niemieckiego. Bardzo dobry, a nawet rewelacyjny sposób na zapamiętywanie wyrazów. Rewelacja. Idzie mi ciężko ale daję radę. Mam 52 lata i pamięć może już nie taka dobra jak za młodu, ale dzięki tej książce już pamiętam i kojarzę wiele słówek. Pamiętam jak byłam na studiach, to też w ten sposób zapamiętywałam różne tematy, przedstawiając je rysując na kartce papieru różne znaki w postaci obrazka. Temat zapamiętany był na bardzo długo, ciągle widziałam obrazek i wiedziałam o czym on mówi!!!! Tak sobie wymyśliłyśmy z koleżanką na studiach prawa i administracji. Sposób zdał egzamin na piątkę! Ta książka też egzamin zdała na piątkę z plusem. Pozdrawiam.

Grażyna R.

Książka pt. ,,Niemieckie słówka" bardzo przypadła mi do gustu jest tam opisana wspaniała technika, dzięki której w szybki sposób nauczyłam się wielu słówek w formie dobrej zabawy.

Patrycja D.

Zachęcony do zakupu e-booka "Niemieckie słówka" miałem spore oczekiwania. I faktycznie, przedstawiony sposób okazał się bardzo pomocny w zapamiętywaniu słówek. Jednak opisana szybkość przyswajania słówek w ilości ok.100 na godzinę u mnie się wydłużyła. Nie zmienia to faktu, że takiego sposobu nauki jeszcze nie znałem i naprawdę bardzo mi się spodobał. Oceniam zakup za bardzo udany. :)

Marcin

Książka w nowoczesny sposób pozwala uczyć się języka niemieckiego. Pozycja bardzo mi pomogła w pracy z dziećmi i młodzieżą, która nie zawsze jest przychylna do nauki tego języka. Polecam ją nie tylko uczniom, ale i nauczycielom, by w nowatorski sposób przekonać się do języka niemieckiego

Justyna D.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (2 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Włoskie słówka / Paweł Sygnowski
Z ebooka "Włoskie słówka " dowiesz się jak zapamiętać 200 włoskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut. Przypatrzmy się przez chwilę, jak wygląda ten sposób nauczania. Przede wszystkim koncentracja na lekcji...
Ebook Angielskie słówka / Paweł Sygnowski
Z ebooka Angielskie słówka dowiedziesz się, w jaki sposób można realnie zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut Jak naprawdę można łatwo nauczyć się angielskiego? Jeśli jesteś...
Ebook Hiszpańskie słówka / Paweł Sygnowski
Z ebooka Hiszpańskie słówka dowiesz się jak zapamiętać 200 hiszpańskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut, i poznać ich prawidłową wymowę? Jak naprawdę można łatwo nauczyć się hiszpańskiego? Jeśli jesteś jedną z...
Ebook Angielskie zwroty / Paweł Sygnowski
Ebook "Angielskie zwroty." Jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut? Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do...
Ebook Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
Ebook Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia to 93 specjalne ćwiczenia, dzięki którym nauka nie będzie sprawiać Ci problemów Jak często zastanawiasz się, o ile efektywniej możesz się uczyć? Jak często myślisz, by wykorzystując...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Szybka nauka dla wytrwałych / Paweł Sygnowski
Ebook Angielskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
Ebook Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
Ebook Hiszpańskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Poznaj sekret jak pisać ebooki / Paweł Sygnowski
Ebook Włoskie słówka / Paweł Sygnowski
Darmowy ebook Jak pisać i tworzyć prezentacje / Paweł Sygnowski