Angielskie zwroty / Paweł Sygnowski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Angielskie zwroty / Paweł Sygnowski

Ebook "Angielskie zwroty." Jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut?

Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może ktoś wpajał Ci reguły gramatyki polskiej? Wcale nie...

Jako bardzo małe dziecko brałeś na swój warsztat pojedyncze słowo czy zwrot zasłyszany u rodziców i powtarzałeś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie – do czasu... Następnie brałeś się za kolejne wyrażenie i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówka i zwroty – w tym właśnie zawiera się cały sekret.

Poznaj niezwykle skuteczną metodę nauki angielskich zwrotów – rozwiązanie Twoich problemów

Mowa tu o sprawdzonej, efektywnej i intuicyjnej metodzie nauki słów, wyrażeń i pełnych zdań angielskich. Metodzie stosowanej i uznanej przez tej skali ekspertów w tej dziedzinie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan czy Harry Lorayne.

Metoda ta angażuje w znacznym stopniu Twoją wyobraźnię, eliminując tym samym z nauki wszelką nudę, wykorzystuje w maksymalny sposób Twój czas, dając Ci poczucie pewności siebie – dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

Metoda została w prezentowanej publikacji bardzo szczegółowo i obrazowo opisana i zastosowana na ogromnej liczbie różnego typu przykładów – tj. zwrotów z bardzo różnych kategorii tematycznych.

Na początek dostajesz w ręce fundament, czyli omówienie procesu zapamiętywania 250 angielskich zwrotów wraz z dokładnym opisem metody, dzięki której jest to możliwe. W tej liczbie znajdziesz całe wyrażenia i zdania, co ma Ci uświadomić, że prezentowana metoda nadaje się do nauki wszystkiego..

Pomyśl, jakie Ci to daje ogromne możliwości. W sumie poznasz 700 zwrotów, czyli więcej niż używa przeciętny Anglik w swoich prostych konwersacjach.

Czy masz jutro klasówkę z angielskiego, czy wylatujesz jutro do pracy albo na wakacje do Anglii – zawsze i wszędzie możesz zastosować tę publikację, aby poznać te kilkadziesiąt czy kilkaset zwrotów w kilkanaście minut i zdobyć solidne podstawy, dzięki którym Twój wyjazd przemieni się w egzotyczną i przyjemną przygodę, a nie językową torturę.

Pomyśl i policz, ile już wydałeś na tradycyjne kursy uczące języka angielskiego i jakie dzięki temu osiągnąłeś rezultaty? Jeśli chcesz mieć inne rezultaty, to zacznij się uczyć w inny sposób. Zacznij się uczyć zwrotów.

Spis treści

Spis treści ebooka "Angielskie zwroty"

 • SŁOWO WSTĘPNE
 • TEORIA
 • PRAKTYKA
 • Restauracja / Bar / Kawiarnia
 • Powitanie i pożegnanie oraz zwroty grzecznościowe
 • Rozmowa
 • W domu
 • Złożone konstrukcje
 • Ludzie
 • Ruch
 • Krótkie pytania i krótkie odpowiedzi
Opinie

Podobnie jak "Angielskie słówka" i ta lektura nosi ze sobą pewną ciekawą, nową, aczkolwiek skuteczną formę zapamiętywanie poprzez skojarzenia. Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile w życiu codziennym opiera się na skojarzeniach, dlaczego by tego nie wykorzystać przy nauce jeżyka obcego. Miłej lektury!

Aneta K.

Książka "Angielskie zwroty" jest bardzo przyjemna w czytaniu. A poza tym jest bardzo pouczająca. Mam na myśli sposób w jaki została napisany. Faktycznie szybko idzie zapamiętać podane zwroty. Stają się one tak oczywiste i zaraz kojarzą się z polskim odpowiednikiem. Bardzo cieszę się z zakupu i nie żałuję. Chyba zacznę inwestować w takie formy nauki ;) Jeśli mam komuś polecić tą książkę to zrobię to bez problemu i z wielką chęcią. Pozdrawiam, Krystian.

Krystian K.

Książę się bardzo dobrze czyta. Daje dużo wskazówek do łatwiejszej nauki języka angielskiego.

Marzena K.

Publikacja proponuje ciekawy system nauki zwrotów, który można z powodzeniem stosować również podczas przyswajania innych języków. Serdecznie polecam. :)

Marta

Metoda skojarzeniowa, na której opiera się ta książka powinna być rozpowszechniana w placówkach edukacyjnych od najmłodszych lat. Jest bardzo skuteczna i przyjemna. Łączy naukę z zabawą, pobudza do działania obie półkule mózgowe, doskonale ćwiczy pamięć oraz wpływa na rozwój wyobraźni i kreatywności czyli twórczego sposobu myślenia.

Sylwia

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3 (2 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Angielskie formuły konwersacyjne / Paweł Wimmer
W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację? Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój znajomy pokazuje Ci swój kupiony ostatnio samochód, cud techniki i elegancji,...
Ebook Skuteczne metody nauki języka angielskiego / Paweł Sygnowski
Ebook "Skuteczne metody nauki języka angielskiego". Poznaj 15 metod nauki języka angielskiego i wybierz idealną dla siebie! Przestań powtarzać te same błędy, które sprawiają, że wciąż nie umiesz posługiwać się językiem...
Ebook Angielskie słówka / Paweł Sygnowski
Z ebooka Angielskie słówka dowiedziesz się, w jaki sposób można realnie zapamiętać 200 angielskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut Jak naprawdę można łatwo nauczyć się angielskiego? Jeśli jesteś...
Ebook Angielskie przyimki (prepositions) / Paweł Wimmer
Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz. Poznaj komplet angielskich przyimków, na 1000 praktycznych przykładach Niewiele osób zdaje sobie sprawę z...
Ebook Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki / Paweł Wimmer
Ebook "Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki", czyli poznaj 1000 formuł konwersacyjnych oraz przyimków umożliwiających skuteczną komunikację w języku angielskim. Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Szybka nauka dla wytrwałych / Paweł Sygnowski
Ebook Angielskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Niemieckie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Włoskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Hiszpańskie słówka / Paweł Sygnowski
Ebook Poznaj sekret jak pisać ebooki / Paweł Sygnowski
Ebook Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski
Ebook Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia / Paweł Sygnowski