Szkolenie Giełdowe / Paweł Salamucha

Tani hosting

Zawartość

Opis
Szkolenie Giełdowe / Paweł Salamucha

Szkolenie Giełdowe - Paweł Salamucha

Cześć ! Nazywam się Paweł Salamucha. Przede wszystkim jestem Inwestorem, który wychodzi z założenia, że „Trumna nie ma kieszeni”.

W swojej karierze zawodowej zbudowałem i przez ponad 5 lat prowadziłem firmę w której, zatrudniałem ponad 30 osób, mając pod opieką ponad 200 pacjentów w trzech różnych miastach.

Swoje biznesowe doświadczenie, zdecydowałem się wykorzystać w Inwestycjach na Giełdzie Papierów Wartościowych, a obecnie z powodzeniem dziele się swoją wiedzą.

Jestem autorem ponad 200 publikacji na temat inwestowania, prowadzę swój kanał na youtube.com oraz audycję radiową w kontestacja.com i pewnie zastanawiasz się skąd mam na to wszystko czas ?

Wiedz, że na giełdzie powinny pracować nasze pieniądze a nie my.

Dlatego właśnie pokazuje i uczę swojego unikalnego i skutecznego sposobu gry na giełdzie.

W tym celu, założyłem swojego Bloga - PawelSalamucha.pl na którym, dziele się inwestycjami i publikuje oficjalnie swoje wyniki finansowe.

Uwielbiam konkrety i taki jestem. Dlatego postanowiłem wyciągnąć wiedzę inwestycyjną z tendencyjnych i ezoterycznych oczekiwań na rzecz konkretnego, biznesowego podejścia.

Od ponad trzech lat, prowadzę indywidualne coachingi, w efekcie których, mogę pochwalić się wypuszczeniem na rynek efektywnych i mogących pochwalić się swoimi wynikami inwestorów indywidualnych.

To co dla Ciebie przygotowałem, to efekt połączenia mojej unikalnej wiedzy z możliwościami jakie daje nam nowoczesna technologia.

Dzięki procesowi informatyzacji, możesz skorzystać z produktu, który był oferowany jedynie niewielkiej grupie, ponieważ jak wszystkich również moja doba ma jedynie 24 godziny.

To co tu widzisz, to specjalnie dla Ciebie w formie pełnego kursu, przygotowane Lekcje online, podczas których, wprowadzam Cię w świat inwestycji na Rynkach Finansowych.

Przygotowując ten kurs giełdowy zależało mi na

 1. Udostępnieniu go jak największej liczbie osób
 2. Zachowaniu wysokiego standardu merytorycznego (są to lekcje nagrane 1 na 1 - takie, które przerabiałem indywidualnie z moimi uczniami )
 3. Zachowaniu dużej swobody czasowej (lekcje realizujesz, zgodnie ze swoim planem i dynamiką - po prostu kiedy chcesz)
 4. Oszczędności czasu, który musiałbyś poświęcić na indywidualne poszukiwania i naukę a potem weryfikacje na żywym rynku. (ok. 4 lata)

Jak widzisz, na pierwszy rzut oka to już jest opłacalna inwestycja, której cena do tej pory wynosiła 6 000 złotych  

Co dokładnie znajduje się w kursie giełdowym ?

 • 1. Wprowadzenie Poznajesz środowisko w jakim będziesz funkcjonował Trzy lekcje wideo w których pokazuje również gdzie i jak założyć profesjonalne konto maklerskie, oraz omawiam obsługę platformy online.
 • 2. Teoria Fal Elliotta To nie jest czytanie książek. Dzielę się z Tobą jedynie konkretami, tak byś zrozumiał o co chodzi w danej metodzie, ale co ważniejsze, mówię Ci co w niej działa, z czego sam korzystam i z czego od razu możesz zrezygnować.
 • 3. Dziennik Inwestora Największa tajemnica profesjonalnego inwestora.
 • 4. Zniesienia Fibonacciego Narzędzie niedoceniane lub nie umiejętnie stosowane przez większość inwestorów, a niosące za sobą ogromny praktyczny potencjał.
 • 5. Analiza Techniczna Najpopularniejsze zasady szeroko pojętej Analizy Technicznej. Wprowadzenie w język i zasady merytoryczne w środowisku inwestycyjnym. Po tej lekcji, już nigdy nie będziesz się zastanawiał o czym mówią te głowy w wiadomościach ekonomicznych.
 • 6. Formacje Świecowe Zajrzymy w „karty” rynkowych graczy, poznając w ten sposób ich stan emocjonalny i związane z tym prawdopodobne decyzje.
 • 7. Geometria Rynku Jedna z najbardziej skomplikowanych i jednocześnie najbardziej skutecznych metod kontrolowania ryzyka inwestycyjnego. Po prostu ! Musisz to poznać. Mimo swojej naturalnej zawiłości, lekcje zostały przygotowane w taki sposób, by Metoda ta stała się zrozumiałą dla Ciebie!
 • 8. Price Action Po tej lekcji i po zastosowaniu jej zasad, mało co będzie w stanie Cię zaskoczyć. Dla większości graczy, jest to przełom, do którego by nie doszło gdyby nie wcześniej nabyte umiejętności. Metoda ta, spaja i konkretyzuje strategię inwestycyjną.
 • 9. Money Management Pamiętasz? Mówiłem, że wyciągnę rynek z ezoterycznych oczekiwań ! Money Management - zarządzanie pieniędzmi - Giełda to matematyka wymieszana ze statystyką - wykorzystaj to ! A ja pokaże Ci w jaki sposób to uczynić…
 • 10. Instrumenty Giełdowe Jest jedna podstawowa zasada. Dopasuj rynek do siebie a nie siebie do rynku. Wybór odpowiedniego instrumentu inwestycyjnego, to podstawa by móc wykorzystać w pełni szanse jakie daje nam rynek. Dlatego poznasz główne cechy i zasady handlu konkretnymi instrumentami inwestycyjnymi.
 • 11. Podsumowanie Prosta zasada, uczyć tak a by nauczyć. Robimy szybkie podsumowanie tego, czego nauczyłeś się do tej pory. Dodatkowo uzupełniam materiał merytoryczny, zasadami psychologii i mojego indywidualnego podejścia do inwestowania i w ten sposób, jesteś gotów by zacząć praktykę na Żywym Rynku.

PAMIĘTAJ ! Ty nie płacisz mi za czytanie Ci książek !

Darmowy fragment szkolenia giełdowego

Dzięki tej inwestycji zyskujesz Czas i Dostęp do sprawdzonej wiedzy, potwierdzonej przez Zadowolonych Klientów (sprawdź opinie) i oszczędzasz kupę kasy, którą musiałbyś poświęcić na zdobycie doświadczenia i naukę na własnych błędach…

Po szkoleniu giełdowym zmienisz swoje patrzenie na Wykres i Zaczniesz Płynnie poruszać się po Rynku Inwestycji !

Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 4.4 (9 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Szkolenie 10 kroków do stabilności finansowej / Fryderyk Karzełek
Szkolenie video "10 kroków do stabilności finansowej" - Fryderyk Karzełek - Gra o milion Czym dla Ciebie jest stabilność finansowa? Jakiś czas temu wydarzyła się pewna historia. Pewien człowiek miał dobrą...
Ebook Giełda, pasja, pieniądze! / Daniel Sokołowski
Ebook "Giełda, pasja, pieniądze!". Jak zamienić oszczędności w trafione inwestycje na GPW? - Daniel Sokołowski Aktualna publikacja o inwestowaniu na GPW, napisana prostym, zrozumiałym językiem, dla początkujących i...
Szkolenie video Dekalog Zamożności / Fryderyk Karzełek
Kurs video "Dekalog Zamożności" czyli 10 zasad według, których żyją ludzie bogaci. - Fryderyk Karzełek Wszystko w naszym świecie rządzi się określonymi regułami. Aby dostać pracę musisz spełnić określone normy, aby rozwijać...
Ebook Daytrading - amerykańskie rynki papierów wartościowych / Piotr Surdel
Ebook Daytrading to unikalna publikacja zawierająca praktyczne podejście do inwestowania na rynku NASDAQ i NYSE. Czy Tobie też inwestowanie na giełdzie kojarzyło się dotąd wyłącznie z kupowaniem akcji "na...
Ebook Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają? / Wiktor Moskalewicz
Ebook "Ceny akcji. Kiedy rosną i dlaczego spadają?". Jak efektywnie zarządzać portfelem inwestycyjnym? Dzięki tej publikacji dowiesz się, że inwestowanie na giełdzie jest jak czerwone ferrari. I kiedy ceny akcji rosną, i...