10 kroków do stabilności finansowej / Fryderyk Karzełek

Tani hosting

Zawartość

Opis
Szkolenie 10 kroków do stabilności finansowej / Fryderyk Karzełek

Szkolenie video "10 kroków do stabilności finansowej" - Fryderyk Karzełek - Gra o milion

Czym dla Ciebie jest stabilność finansowa?

Jakiś czas temu wydarzyła się pewna historia. Pewien człowiek miał dobrą pracę. Naprawdę bezpieczny etat. Instytucja, w której pracował doskonale prosperowała. Praca ta oczywiście pozwala mu na godne życie.

Człowiek ten czuł się tak pewnie, że rozkoszując się chwilą, wydawał całe miesięczne przychody, czasami nawet troszkę więcej.
Instytucja tak dobrze prosperowała, że właściciel postanowił ją sprzedać za uczciwe pieniądze. Nowy właściciel wprowadził swoich ludzi i okazało się, że dla naszego bohatera nie ma już tam miejsca.

Został bez pracy. A bez oszczędności, o które nie dbał nie miał możliwości ruchu. Musiał podjąć pracę, której nie cierpiał, musiał wytłumaczyć dzieciom, że chwilowo nie może zapewnić im odpowiedniego poziomu życia, musiał wytłumaczyć żonie, że trzeba przeprowadzić się do mniejszego mieszkania i zacząć używać samochód, który pamięta troszkę dawniejsze czasy. Kompletnie nie wiedział jak wytłumaczyć jej, że chwilowo nie będzie też miał na dodatkowe lekcje angielskiego dla dzieci.

Zobacz darmowy fragment szkolenia "10 kroków do stabilności finansowej" - Fryderyk Karzełek

Czy według Ciebie można takich sytuacji uniknąć?

Pewnie gorączkowo sprawdzasz teraz swoje konto. I pojawiają Ci się w głowie pytania. Co gdybym ja jutro stracił pracę? Co gdyby nagle zepsuła mi się pralka? Czy jestem ubezpieczony na wypadek gdybym zalał mieszkanie sąsiada? Jak szybko znalazłbym nową pracę? Czy tak naprawdę mam wolność wyboru czy moja pensja przywiązała mnie do miejsca, w którym jestem?

Stabilność finansowa

To fundament wolności. Fundament gry – zwanej grą o milion. Jeśli dom ma źle zbudowany fundament zawali się. Jeśli samochód ma złe podwozie wcześniej czy później Cię zabije. Jeśli finanse nie mają zbudowanych podstaw – nie ma sensu myśleć o tym jak inwestować swoje pieniądze, jak budować wolność finansową, jak zrealizujesz swoje marzenia.

Po prostu każde Twoje przedsięwzięcie zostanie storpedowane przez to, że każde losowe wydarzenia wymagające dodatkowych środków (Pralka,lodówka,zalania,opony, stłuczka z twojej winy bez ac i inne poważniejsze zdarzenia) . Więc pierwsze czym musimy się zając to budowa Twojego fundamentu.

10 kroków do finansowej stabilności

To ponad godzinne szkolenie video, które pokaże Ci 10 konkretnych kroków, które musisz postawić aby Twoje życie przestałoby być zdefiniowane przez strach o jutro. O to czy będziesz mógł zadbać o swoją rodzinę, zdrowie, edukacje i czy w razie czego będziesz musiał dalej pracować w miejscu, które przestało Cię fascynować.

Wszystko co musisz wiedzieć

  • Jak układać budżet,
  • jak nauczyć się oszczędzać,
  • jak planować finanse w profesjonalny sposób,
  • jak zbudować poduszkę finansową,
  • gotowy system odkładania pieniędzy,
  • jak policzyć swoją wartość netto,
  • recepta na kontrolę nad swoimi finansami,
  • jak podejmować made decyzje finansowe,
  • jak podnieść swoją inteligencję finansową a w konsekwencji wyruszyć po wolność zapewnioną dzięki przychodom pasywnym i dobrym inwestycją.

Gotowy na pierwszy krok?

Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 4 (5 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Szkolenie video Dekalog Zamożności / Fryderyk Karzełek
Kurs video "Dekalog Zamożności" czyli 10 zasad według, których żyją ludzie bogaci. - Fryderyk Karzełek Wszystko w naszym świecie rządzi się określonymi regułami. Aby dostać pracę musisz spełnić określone normy, aby rozwijać...
Jakie decyzje podejmują ludzie inteligentni finansowo? / Sławomir Śniegocki
Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając pakiet "Jakie decyzje podejmują ludzie inteligentni finansowo?": Od czego należy zacząć...
Oszczędzanie pieniędzy – Optymalizator życia - Sebastian Schabowski
Oszczędzanie pieniędzy – Optymalizator życia - Sebastian Schabowski. Sekrety skutecznego oszczędzania ujawnione: „Jak dzięki zrozumieniu pewnych idei zacząć skutecznie oszczędzać, przestać się martwić o pieniądze i wejść na...
Szkolenie Giełdowe / Paweł Salamucha
Szkolenie Giełdowe - Paweł Salamucha Cześć ! Nazywam się Paweł Salamucha. Przede wszystkim jestem Inwestorem, który wychodzi z założenia, że „Trumna nie ma kieszeni”....
Zarabianie w internecie – dochód z pasji - Sebastian Schabowski
Zarabianie w internecie – dochód z pasji - Sebastian Schabowski Dochód z pasji 2.0 – koniec pracy na pieniądze, dzięki pasji i marketingowi internetowemu Jak bez dalszej pracy zarabiam kilka średnich krajowych w...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Pieniądze są Sexy / Fryderyk Karzełek
Szkolenie video Dekalog Zamożności / Fryderyk Karzełek
Książka Mistrz i Anna. Rozmowa o tym, co w życiu najważniejsze - Anna Urbańska i Fryderyk Karzełek
Sprzedaż Naturalna, czyli najbardziej podniecająca czynność jaką można robić w ubraniu - Fryderyk Karzełek