Hiperkoncentracja / Kamil Dunowski

Tani hosting

Zawartość

Opis
Kurs Hiperkoncentracja / Kamil Dunowski

Co powiesz na to, że mam dla Ciebie coś co zwiększy Twoją koncentrację o minimum 300%?

Jeśli jesteś osobą, która pasjonuje się własnym rozwojem i ulepszaniem swojego życia - wyobraź sobie ile nowej wiedzy i nowych umiejętności będziesz w stanie nabyć i wykorzystać w praktyce przyswajając informacje w tak zawrotnym tempie!

Jednak myślę, że Ciebie bardziej zainteresuje możliwość bardziej efektywnej nauki, aby więcej zapamiętywać i jednocześnie poświęcać na to zdecydowanie mniej czasu.

Dla większości osób, którzy mają pierwszy raz styczność z Hiperkoncentracją brzmi to jak slogan marketingowy, ale wystarczy, że rozpoczną trening i zobaczą na własne oczy jak z dnia na dzień wzrasta ich koncentracja.

Do czego może Ci się to przydać?

  • Będziesz się lepiej koncentrować, dzięki czemu będziesz bardziej wydajny we wszystkich dziedzinach swojego życia!
  • Będziesz lepiej zapamiętywać informacje, które przeczytasz lub obejrzysz i mieć dzięki temu niesprawiedliwą przewagę nad innymi.
  • Będziesz szybciej zdobywać nowe informacje oszczędzając czas i rozumiejąc więcej dzięki czemu będziesz bardziej produktywny.
  • Zaczniesz ekspresowo uczyć się nowych umiejętności co na pewno przyda Ci się na każdej płaszczyźnie życia.
  • Zdejmiesz z siebie ciężar przytłoczenia ilością nauki lub pracy, a dzięki czemu będziesz się mniej stresować.

Z czego składa się kurs "Hiperkoncentracja"?

Przyspieszanie Umysłu i Podkręcenie Koncentracji

Kurs został podzielony na 6 lekcji, które będziemy odblokowywać na Twoim koncie stopniowo po to abyś miał czas na zapoznanie się z materiałami i wykonanie dostępnych tam ćwiczeń.

Całość potrwa około 14 dni w trybie w którym ćwiczysz codziennie lub odpowiednio dłużej, jeżeli będziesz ćwiczyć co drugi dzień.

Znacząco poprawisz pracę swojego umysłu, zaczniesz lepiej myśleć i łatwiej się skupiać. Zobaczysz szokujące zmiany w jakości Twojej pracy i zachowania.

Składa się z kilku zestawów treningowych i kompletnej wiedzy na temat koncentracji, stanu alfa i tego jak wytrenować kondycję Twojego umysłu potrzebną do skutecznej i wydajnej pracy i nauki.

Cały Program Treningowy "Hiperkoncentracja" to:

  • Trening Video z ćwiczeniami i systemem kontroli postępów na platformie Fitnessmózgu.pl
  • Dostęp do zamkniętej społeczności w której będziesz mógł wymieniać się wnioskami i nowinkami.
  • MindBoost - Trening Żonglowania na VOD
Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 4 (2 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Kurs Szybkiego Czytania - darmowy kurs mailowy
Darmowy Kurs Szybkiego Czytania. Czy chcesz zwiększyć szybkość swojego czytania co najmniej DWUKROTNIE? Wiesz, że są osoby, które potrafią przeczytać 300-stronicową książkę w ciągu zaledwie kilkunastu minut i...
Książka Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania / Marcin Matuszewski
Książka "Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania". Jak w 10 tygodni, REALNIE zwiększyć szybkość swojego czytania. Oto sekrety szybkiego czytania. Zacznij czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej. Już niedługo możesz...
Audiobook MindTune - Jak szybko i skutecznie przyswajać wiedzę z internetu / Fitness Mózgu (Kamil Dunowski)
Audiobook "MindTune" czyli system 6 kroków jak przyswajać wiedzę z internetu to procedura, którą możesz powtarzać zawsze kiedy chcesz się nauczyć czegoś nowego z internetu. Czy ty już masz swój własny system...
Ebook Zabójcza koncentracja / Paweł Sygnowski
Ebook "Zabójcza koncentracja" czyli jak sprawić, aby nasza koncentracja podczas ważnych zadań, była na najwyższym poziomie? Jak bardzo chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób najefektywniej koncentrować się na własnych...
Internetowy Kurs Szybkiego Czytania / Marcin Matuszewski
Internetowy Kurs Szybkiego Czytania, który nauczy Cię REALNIE czytać szybciej od 4-6x niż do tej pory i co najważniejsze zwiększy także o 20-30% zrozumienie i zapamiętywanie czytanego tekstu! Autor książki...
X

Inne publikacje tego autora:

Audiobook MindTune - Jak szybko i skutecznie przyswajać wiedzę z internetu / Fitness Mózgu (Kamil Dunowski)