Słodycze sukcesu / Marek Zabiciel

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy ebook Słodycze sukcesu / Marek Zabiciel

Darmowy ebook "Słodycze sukcesu". Jak zachować harmonię w życiu i osiągnąć spełnienie we wszystkich jego aspektach

Poznaj 15 fascynujących artykułów m.in. o sukcesie, altruiźmie, sprawiedliwości i niesprawiedliwości życia, możliwości rzeczy niemożliwych, przyciąganiu dobrobytu.

"Człowiek sukcesu to ktoś, kto zachowuje harmonię w swoim życiu i osiąga spełnienie we wszystkich jego aspektach. Bo czy można powiedzieć o ciele człowieka, że jest zdrowe, jeśli zdrowe są ręce, a chore nogi? Czy jeśli ktoś osiąga spełnienie w sferze materialnej swojego życia, a sfera emocjonalna i związki partnerskie są pogorzeliskiem i miejscem nieustannej destabilizacji i walki kończącej się niepowodzeniami, to można takiego kogoś nazwać człowiekiem sukcesu?

Nie sądzę. Pewnie można by było tak stwierdzić, gdyby nie fakt, że człowiek (nawet ten pojedynczy i unikalny jak Ty i ja) to suma pewnych części. I pewnie dlatego nasze życie składa się z różnych dziedzin, a dopiero sprawnie działająca i sumująca się całość tworzy człowieka kompletnego."

- Marek Zabiciel fragment ebooka "Słodycze sukcesu"

15 artykułów, które ułożą puzzle w Twoim umyśle

Marek Zabiciel, autor ebooka "Słodycze sukcesu" ma, oprócz lekkiego pióra, niezwykły dar. Jest nim umiejętność otwierania oczu na rzeczy WAŻNE.  Takie, które mogą uciekać nam przez palce każdego dnia. Takie, których zaniedbanie pozornie nie przynosi żadnych szkód, ale w ostatecznym rozrachunku sprawia, że czujemy się nieszczęśliwi i nie bardzo wiemy dlaczego.

Poznaj 15 fascynujących artykułów o sukcesie, altruiźmie, sprawiedliwości i niesprawiedliwości życia, możliwości rzeczy niemożliwych, przyciąganiu dobrobytu, szczęściu, synchroniczości i walki o marzenia, wolności.  Jeśli poszukujesz wartościowej lektury na dzisiejszy wieczór - nie mogłeś lepiej trafić.

Fragment jednego z rodzdziałów ebooka "Słodycze sukcesu" :

Przyciąganie dobrobytu

Większość z nas marzy o szczęściu tak samo, jak pragnie zaspokojenia w sferze materialnej. I nie ma w tym nic dziwnego, zważywszy na fakt, że zewsząd otacza nas świat, który mami swymi urokami, podsuwając nam coraz nowsze gadżety reklamowane jako niezbędne nam do życia. Już Oskar Wilde ponad sto lat temu doszedł do wniosku, że rzeczy zbędne stały się nam niezbędnie potrzebne. I tak trwa to do dnia dzisiejszego. Mówiąc o dobrobycie, trudno być jednoznacznie określonym, czym on jest dla każdego z nas z osobna. Ilu ludzi, tyle koncepcji; ile umysłów, tyle wyobrażeń na temat — wydawałoby się — tej samej definicji.

Jeśli jednak zdefiniujemy dobrobyt jako dostępne nam na każde zawołanie spełnienie naszych pragnień i zachcianek, to zasadnym wydaje się stwierdzenie, że będziemy już blisko ogólnego rozumienia tego zagadnienia. Dobrobyt możemy zdefiniować jako dobry byt. A dobry byt pewnie skojarzy nam się ze spełnieniem. Zatoczywszy koło nad tym niewątpliwie trudnym tematem, warto pomyśleć, że skoro większość z nas chciałaby lub przynajmniej zadeklaruje w ankiecie, że chce dobrobytu, to dobrze jest wiedzieć, jak go posiąść. Bo wszyscy, nawet najbardziej zagorzali sceptycy, pewnie przyznają mi rację, że nie chodzi tu o to, by zaspokoić się na chwilę.

Chodzi o to, by dobrobyt spełnił oczekiwane i pokładane w nim nadzieje, dając nam jednocześnie… No właśnie. Czego oczekujemy od dobrobytu? Spełnienia zachcianek? Zgoda. Dobrego samopoczucia? Zgoda. Wygodnego życia? Zgoda. Czy czegoś jeszcze? Po co jest ci potrzebny dobrobyt? Jaką ma spełnić funkcje w twoim życiu? To ciekawe pytanie. Może nawet pionierskie. A już na pewno na tyle konstruktywne, by chwilę się zastanowić nad odpowiedzią na nie.

Jeśli już dobrobyt stanie przed twoimi drzwiami, czy to pod postacią zakapturzonej fury pieniędzy, czy jako kapiącego od żarcia stołu, czy może jako kolejny model najnowszego zegarka, czy samochodu, to co mu powiesz? A pogadać będzie trzeba, bo masz jak w banku to, że zapyta, po co go wołałeś, człowieku! I nie jest to żadna przenośnia czy metafora. Życie przynosi nam przeróżne rozwiązania. Czasem da nam po głowie, czasem sypnie worem złota w taki sposób, że… no właśnie, że nie wiadomo, co z nim robić.

Dowiedz się, co jeszcze ma do powiedzenia w tej kwestii Marek Zabiciel oraz czym zaskoczy Cię w pozostałych zagadnieniach darmowego ebooka "Słodycze sukcesu".

Spis treści

Spis treści ebooka "Słodycze sukcesu"

 • ALTRUISTYCZNA DUCHOWOŚĆ
 • CZY TO W PORZĄDKU, ŻE ŻYCIE TRAKTUJE NAS NIE W PORZĄDKU?
 • CZYM JEST SUKCES?
 • HARTOWANIE STALI
 • NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH
 • POWIEDZ MI, CO JEST NIEMOŻLIWE — ZROBIĘ TO!
 • PRZYCIĄGANIE DOBROBYTU
 • STEP BY STEP
 • SUKCES JEST PRZEWIDYWALNY
 • SYNCHRONICZNOŚĆ
 • SZCZĘŚCIARZ
 • TU I TERAZ
 • WALKA O MARZENIA
 • WOLNOŚĆ
 • ŻYCIE NA KRAWĘDZI
Opinie

Polecam tę książkę wszystkim! Naprawdę znalazłam w niej wiele rad które przydadzą mi się w życiu:)

Marta

Po przeczytaniu kilku stron moje myślenie o życiu i rozwijaniu diametralnie uległo poprawie, zobaczyłam jak wielką moc ma słowo do pozytywnego kształtowania osobowości. Potrafię lepiej kontrolować odruchy emocji i opanowania co niektórych już zaskoczyłam. Dla mnie to szybko się dzieje bo dużo czytam i pochłaniam dużo lektur.

Marianna

Publikacja "Słodycze sukcesu" to poradnik wart lektury. Autor dzieli się z czytelnikiem swoimi przemyśleniami i doświadczeniami, które są wskazówką do tego, jak wziąć sprawy w swoje ręce i zostać kowalem swojego losu. Przystępnym językiem podpowiada, między innymi, jak odnieść sukces, jak zrealizować postawione cele, jak spełniać swoje marzenia, jak osiągnąć wolność osobistą. Lektura skłania czytelnika do refleksji nad własnymi rozterkami dnia codziennego. Z pełnym przekonaniem polecam tą pozycję.

Jola

To naprawdę niezwykła publikacja! Odkąd ją przeczytałam i zaczęłam stosować się do ćwiczeń, moje życie znacznie się zmieniło. Początkowo podchodziłam do niej z dystansem, jednak z każdym rozdziałem zaczynałam się w nią coraz bardziej wciągać. Polecam ją każdemu, kto pragnie w pełni korzystać z swojego życia i cieszyć się nim.

Monika

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Kompas zwycięzcy / Marek Zabiciel
Darmowy ebook "Kompas zwycięzcy". Od czego zależy prawdziwy sukces Dowiedz się jak ukierunkować swoje działania w drodze do sukcesu, aby przyniosły Ci satysfakcję i szczęście. Opowie Ci o tym ceniony autor - Marek...
Darmowy ebook Psychologia osiągnięć / Sebastian Schabowski
Darmowy ebook "Psychologia osiągnięć". Przeczytaj 40 listów, które odmienią Twoje życie! Ebook "Psychologia osiągnięć" jest zbiorem 40 najlepszych biuletynów sukcesu, które autor - Sebastian Schabowski...
Darmowy ebook Szkoła Sukcesu / Aleksander Łamek
Z darmowego ebooka Szkoła Sukcesu dowiesz się jak osiągnąć sukces, spełnić swoje marzenia i żyć szczęśliwie. Ty też możesz osiągnąć sukces i szczęście. Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że słowo sukces nie jest Ci obce....
Darmowy Ebook 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla / Przemysław Jóskowiak
Poznaj "8 sekretów sukcesu Napoleona Hilla", który zasłynął z tego, że przez 25 lat badał biografie bogatych ludzi, aby poznać sekrety ich sukcesów. Powiedz mi jak reagujesz na słowo „...
Darmowy Ebook Tylko Ty Decydujesz / Ireneusz Tomczyk
Z darmowego ebooka "Tylko Ty Decydujesz" dowiesz się jakie wymówki powstrzymują Cię przed pomnażaniem pieniędzy! Według jakiego schematu obraca się Twoje życie? Czy jest to rutynowe...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Życie to jest teatr / Marek Zabiciel
Ebook Program Rozwoju Firmy / Marek Zabiciel
Kurs mailowy Odkryj kim jesteś. Życiowe powołanie, życiowa misja / Marek Zabiciel
Co trzeba wiedzieć, by prowadzić dobrze prosperujący biznes? / Marek Zabiciel
Darmowy ebook Kompas zwycięzcy / Marek Zabiciel
Ebook Jak wygrać w biznesie? / Marek Zabiciel
Darmowy ebook Sekret Rafaela - Czyli jak osiągnąłem życiowy sukces / Marek Zabiciel
Wszystko zaczyna się od Ciebie - Marek Zabiciel - Kurs mailowy