Wywiad z seksuologiem / psychorada

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy ebook Wywiad z seksuologiem / psychorada

Darmowy Ebook "Wywiad z seksuologiem" zawiera najczęściej zadawane pytania psychoradowej seksuolog Annie Zawadzkiej.

14 ważnych pytań i odpowiedzi

W ebooku "Wywiad z seksuologiem" znajdziesz odpowiedzi na pytania takie jak:

 1. Czy można całować się na pierwszej randce, czy to nie za szybko? Jeśli nie, to na której randce wypada się całować? Czy jeśli dziewczy- na całuje się na pierwszej randce, to źle o niej świadczy?
 2. Kiedy jest najlepszy moment na pocałunek? Jak najlepiej całować się z chłopakiem na pierwszej randce, zwykły „buziak” czy może „francuski pocałunek”? Zastanawia mnie postępowanie na 3-5 rand- ce, jedni mówią, że pocałunek w policzek na pożegnanie jest nie na miejscu, inni, że wręcz wskazany – jak jest naprawdę?
 3. Jak całować chłopaka, żeby sprawić mu jak największa przyjem- ność?
 4. Czy jeśli chłopak jest nieśmiały, a ja bardzo chciałabym go pocało- wać, to czy powinnam zaczekać na jego krok albo zasugerować to? Jak powiedzieć dziewczynie, że chce się ją pocałować, tak żeby ona wyraziła zgodę? Jak dać delikatnie do zrozumienia partnerowi, żeby mnie pocałował?
 5. Na której randce można się posunąć dalej niż tylko trzymanie za ręce i całuski? Nie wiem, na ile mogę pozwolić chłopakowi na kolej- nych randkach.
 6. Czym jest petting? Na której randce można pozwolić sobie na pet- ting? Czy zawsze mój partner na randkach będzie chciał się pieścić i jak mam mu powiedzieć, że nie chcę na każdym spotkaniu się pie- ścić...?
 7. Czy można kochać się na pierwszej randce? Jeśli nie, to kiedy jest na to najlepszy moment? Czy kobieta, która chce iść z facetem na pierwszej randce do łóżka musi być od razu puszczalską, przecież zdarza się, że emocje biorą górę?
 8. Nie umiem za bardzo rozmawiać o seksie. Nie lubię rozmawiać z partnerem o sprawach seksualnych. Czy np. jeśli się nie ma ochoty na seks, to jak oznajmić to partnerowi, żeby go nie urazić? Boję się, iż chłopak poprosi, że chce się ze mną przespać, co wtedy zrobić?
 9. Jak przystopować chłopaka, kiedy zaczyna się do mnie za bardzo dobierać? Czy wszyscy faceci idąc na randkę, zawsze myślą o seksie? Jak poznać na randce, że chłopakowi chodzi tylko o jedno?
 10. Od pewnego czasu podobają mi się inni chłopcy niż mój własny, czy to dziwne, że po naszym półrocznym związku chciałabym już znaleźć kogoś innego?
 11. Dlaczego dziewczyny/chłopcy zachowują się inaczej na randkach, a inaczej w towarzystwie?
 12. Dlaczego jest coraz więcej związków bez zobowiązań?
 13. Czy randka to pierwszy krok do miłości z tą drugą osobą?
 14. Czy mówić wprost o swoich uczuciach?

Aby pobrać darmowego ebooka "Wywiad z seksuologiem" kliknij na przycisk "pobierz darmowego ebooka", otworzy się strona na której możesz pobrać tego ebooka za darmo.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3.3 (6 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Komunikacja małżeńska / Psychorada.pl
Darmowy ebook "Komunikacja małżeńska". Jak skutecznie komunikować się w małżeństwie Poradnik "Komunikacja małżenska" został napisany przez psychologów z serwisu...
Darmowy ebook Zrozumieć przemoc w rodzinie / psychorada
Darmowy ebook "Zrozumieć przemoc w rodzinie". Poradnik dla doświadczających przemocy i ich bliskich. Ebook zawiera kompleksową wiedzę na temat przejawów przemocy fizycznej, psychicznej, seksualnej i ekonomicznej...
Darmowy ebook Jak skutecznie zwiększać jakość swojego życia / psychorada
Darmowy ebook "Jak skutecznie zwiększać jakość swojego życia" Ebook zawierający artykuły publikowane w serwisie Psychorada dotyczące poprawy jakości swojego życia, w oparciu o pielęgnowanie wartości, które są dla danej...
Darmowy ebook I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem / psychorada
Darmowy ebook "I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem" Nie ma jednego uniwersalnego przepisu i sposobu na szczęście. Każdy człowiek musi sam stwierdzić co jest dla niego dobre, co go uszczęśliwia, a co nie....
Darmowy ebook Miłość bez VAT. 69 cytatów o miłości / Daniel Janik
Darmowy Ebook "Miłość bez VAT. 69 cytatów o miłości" jak juz sam tytuł mówi zawiera 69 cytatów o tematyce miłosnej. Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Komunikacja małżeńska / Psychorada.pl
Darmowy ebook I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem / psychorada
Darmowy ebook Jak skutecznie zwiększać jakość swojego życia / psychorada
Darmowy ebook Zrozumieć przemoc w rodzinie / psychorada