I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem / psychorada

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy ebook I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem / psychorada

Darmowy ebook "I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem"

Nie ma jednego uniwersalnego przepisu i sposobu na szczęście. Każdy człowiek musi sam stwierdzić co jest dla niego dobre, co go uszczęśliwia, a co nie.

Czasami to praca na całe życie. Wiedza zawarta w ebooku "I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem" pozwala skrócić ten czas i pokazać sposoby na bycie szczęśliwszym.

Kim chcesz być? I dlaczego tym kimś jeszcze nie jesteś? :) Myśl o tym co lubisz robić, myśl o tym co sprawia Ci przyjemność, myśl o tym jak wspaniałe życie możesz wieść. A potem pomysł o wszystkim tym co Cię na drodze do twojego szczęścia ogranicza.

Możesz mieć wiele takich myśli. One Cię stworzyły i tworzą. Albo się im poddasz, albo zaczniesz świadomie podchodzić do tego co myślisz i jak to na Ciebie wpływa.

Wybór własnego szczęścia, wybór rozwoju osobistego, to decyzja na całe życie. Twoje szczęście jest więc twoją decyzją. Nie jest przypadkiem – jest twoją świadomą decyzją.

Na początku tej drogi będzie wiele myśli kłębiło się w Twojej głowie. Będą to myśli o tym byś był szczęśliwy i sposobach w jaki możesz to uzyskać. Ale będą tez myśli przeszkadzajki, które będą chciały, abyś zawrócił z nowej drogi myślenia. To naturalne, ze będą pojawiać się wątpliwości a nawet chwile zwątpienia. Na tym polega właśnie rozwój.

Przypomnij sobie jakąś bajkę z dzieciństwa – przeważnie w większości z nich główny bohater, aby osiągnąć szczęście musiał przejść długą i trudną drogę, naszpikowaną nieprzyjemnościami, by w końcu osiągnąć upragniony cel. Przeważnie tez doświadczał chwil zwątpienia. Jednak cel – jego przyszłe szczęście – dodawało mu wiary w siebie i odwagi. Na końcu bajki zaś, otrzymywał to co chciał.

Wbrew pozorom, życie od bajek się wiele nie różni. Ty jesteś głównym bohaterem swojego życia. Ty masz jakiś cel, który chcesz osiągnąć, Ty wyruszasz w drogę życia, by go osiągnąć. Jedyne co różni życie od bajek to to, że w bajkach bohater zawsze osiąga swój cel. W życiu, chwile zwątpienia i myśli przeszkadzajki mogą to skutecznie uniemożliwić. I właśnie dlatego warto czytać poradniki, chodzić na szkolenia czy rozmawiać z innymi osobami które są na tym samym szlaku, by nabierać sił, zregenerować się i iść dalej. Iść by osiągnąć to co chcesz.

fragment ebooka "I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem"

Aby pobrać darmowego ebooka "I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem" kliknij na przycisk "pobierz darmowego ebooka", otworzy się strona na której możesz pobrać tego ebooka za darmo.

Spis treści

Spis treści ebooka "I Ty możesz być szczęśliwym człowiekiem"

  • O AUTORACH
  • WSTĘP
  • PRZEPIS NA SZCZĘŚCIE
  • PO CO SIĘ UCZYMY? O WARTOŚCI NAUKI W ŻYCIU
  • DLACZEGO ZWIĄZKI MIĘDZYLUDZKIE SĄ TAKIE WAŻNE
  • JAK MÓWIC O UCZUCIACH
  • CZEMU CZASEM MIŁOŚĆ JEST TAKA TRUDNA
  • ZAKOCHAJ SIĘ PONOWNIE
  • LISTA WSZYSTKICH SZKOLEŃ I PORADNIKÓW
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3.9 (6 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Sekret Rafaela - Czyli jak osiągnąłem życiowy sukces / Marek Zabiciel
Darmowy ebook "Sekret Rafaela". Czyli jak osiągnąłem życiowy sukces. Gdzie popełniam błąd? Dlaczego jeszcze nie mam fortuny, bogactwa, wspaniałej rodziny? Pierwsza w Polsce powieść motywacyjna wydana jako ebook i co więcej...
Darmowy ebook Jak skutecznie zwiększać jakość swojego życia / psychorada
Darmowy ebook "Jak skutecznie zwiększać jakość swojego życia" Ebook zawierający artykuły publikowane w serwisie Psychorada dotyczące poprawy jakości swojego życia, w oparciu o pielęgnowanie wartości, które są dla danej...
Darmowy ebook Pogromcy stresów / Dariusz Skraskowski
Darmowy ebook "POGROMCY STRESÓW". Jak szybko i skutecznie poradzić sobie z najczęstszą przyczyną stresów. (nawet jeśli wielokrotnie próbowałeś i nigdy Ci się nie udało.) Z ebooka "Pogromcy stresów" dowiesz się...
Darmowy ebook Wywiad z seksuologiem / psychorada
Darmowy Ebook "Wywiad z seksuologiem" zawiera najczęściej zadawane pytania psychoradowej seksuolog Annie Zawadzkiej. 14 ważnych pytań i odpowiedzi W ebooku "Wywiad z seksuologiem" znajdziesz odpowiedzi na...
Darmowy Ebook 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla / Przemysław Jóskowiak
Poznaj "8 sekretów sukcesu Napoleona Hilla", który zasłynął z tego, że przez 25 lat badał biografie bogatych ludzi, aby poznać sekrety ich sukcesów. Powiedz mi jak reagujesz na słowo „...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Komunikacja małżeńska / Psychorada.pl
Darmowy ebook Wywiad z seksuologiem / psychorada
Darmowy ebook Jak skutecznie zwiększać jakość swojego życia / psychorada
Darmowy ebook Zrozumieć przemoc w rodzinie / psychorada