Dołącz do nas! / Aneta Styńska

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy ebook Dołącz do nas! / Aneta Styńska

Darmowy ebook "Dołącz do nas!". Zostań Partnerem Złotego Programu Partnerskiego

Jak zarabiać w najlepszym programie partnerskim w polskim internecie? Dowiedz się jak to wszystko działa i jak czerpać korzyści ze Złotego Programu Partnerskiego.

Podejrzewam, że nie raz spotkałeś się z określeniem "program partnerski". Masz też na pewno jakieś wyobrażenie o tym jak działa, a najważniejszą dla Ciebie informacją jest fakt, że możesz na nim zarobić.

Czym jest Złoty Program Partnerski i jak można na nim zarobić?

Przez długi czas określenie „program partnerski” kojarzyło się z klikaniem w bannery, odbieraniem maili, oglądaniem reklam, wysyłaniem spamu, a przede wszystkim z marnym lub – częściej – żadnym zarobkiem. Powiem Ci szczerze, że jeszcze dziś na samą myśl takich pseudoprogramach coś się we mnie gotuje. Prawdziwy marketing partnerski to coś zupełnie innego. To biznes oparty na wspólnej korzyści sprzedawcy i partnera. Wygrywa zawsze ten program, który daje więcej swoim partnerom. Na Zachodzie programy partnerskie to ogromny rynek, w dodatku rozwijający się w błyskawicznym tempie.

Złoty Program Partnerski to nic innego jak program partnerski Złotych Myśli. Cechą, która odróżnia go od programów partnerskich innych serwisów i wydawnictw jest największa prowizja od sprzedaży - możesz mieć aż 40% wartości poleconej przez Ciebie publikacji. 

Inną unikatową cechą jest to, że prowizję od sprzedaży możesz otrzymać ZAWSZE. Nie ma znaczenia czy klient kupi poleconą przez Ciebie książkę następnego dnia, za miesiąc, za rok - Ty i tak dostaniesz prowizję! 

Żeby się zanadto nie chwalić, pozwolę to sobie zrobić ustami Sebastiana Schabowskiego, który zanim wyjechał do Stanów, współpracował ze Złotymi Myślami w dziale marketingu, oraz napisał ebooka "Potęga jednego emaila"

„Miałem bezpośredni kontakt z ludźmi zarządzającymi programem partnerskim pewnej znanej amerykańskiej firmy i kilka pomysłów wykorzystywanych w Złotych Myślach - jak choćby brandingowane darmowe fragmenty ebooków, wysyłanie w mailingach linków z ID partnera itd. - powodowało u managerów tego programu gwałtowny opad szczeny."

Jak działa program partnerski Złotych Myśli?

Zasada działania programów partnerskich jest bardzo prosta: partnerzy polecają konkretne, sprawdzone oraz wartościowe produkty i otrzymują prowizję od każdej sprzedaży. Np. jeśli ktoś z Twojego polecenia kupi ebook Forex – Strategie systemy transakcyjne, to Ty otrzymasz prowizję do 40% ceny którą zapłacił klient. Jako Partner dostajesz od nas unikalny link, do którego kierujesz potencjalnych klientów… A my wynagradzamy Cię za ich zakupy. To naprawdę bardzo, bardzo proste – w ebooku pokażemy Ci dokładnie, jak skutecznie polecać. :-)

Tak, w Polsce też!

Z dnia na dzień przybywa prawdziwych programów partnerskich, które traktują partnera tak, jak na to zasługuje – 100% poważnie. I Złoty Program już jest jednym z liderów wśród prawdziwych polskich PP. W Złotym Programie Partnerskim. Nasi Partnerzy są aktywni, pracowici i skuteczni – dzięki temu zarobili już pierwszy milion w Złotym Programie Partnerskim. Gratulujemy! :-) Na ten moment Wydawnictwo Złote Myśli czekało niespełna 5 lat.

Zanim dołączysz do najlepszego, naszym skromnym zdaniem programu partnerskiego w polskim internecie, dowiedz się jakie czekają cię korzyści, atrakcje i na czym to wszystko polega. Pomogą Ci w tym Aneta Styńska i Marek Buraczyński, autorzy ebooka "Dołącz do nas".

Jeśli chcesz, możesz też od razu się zapisać - najpierw poczytaj więcej o Złotym Programie Partnerskim, a potem zarejestruj się w nim. Powodzenia!

Spis treści

Spis treści ebooka "Dołącz do nas!"

  • O PROGRAMIE
  • CO TO JEST TEN PROGRAM PARTNERSKI I JAK NA TYM MOGĘ SKORZYSTAĆ?
  • O NAS
  • NASZ ZESPÓŁ
Opinie

Doskonała pozycja dla osób chcących rozpocząć swoją działalność w ZPP. Zdecydowanie polecam!

Andrzej

Dobry poradnik jak zacząć działać w Programie Partnerski Złotych Myśli. Szczegółowo opisuje na czym i jak zarabiać.

Mirek

Mały poradnik informacyjny dla zainteresowanych Programem Partnerskim Złotych Myśli

Kamil

Brak perspektyw? Nie wiesz, jak poprawić swoje finanse, dlaczego nie spróbować w Złotym Programie Partnerskim? Co to jest ZPP i jak zacząć, dowiesz się z tego e-booka.

Ryszard

Publikacja dobra raczej dla początkujących rozwijających się, niż dla tych zaawansowanych. Ja czuje lekki niedosyt, chociaż, warto było przeczytać. Polecam!

Adam

Tak się składa, że ostatnio dużo czytam na temat rozwoju osobistego oraz zmian swojej sytuacji materialnej i dochodzę do wniosku, że wszystkie publikacje, które mi polecacie są super. Dziękuję. Pozdrawiam.

Aneta

Jeśli wcześniej ktoś miał uprzedzenia lub wątpliwości co do udziału w programie partnerskim, to książka wszystko rozwiewa i ułatwia start; odpowiada na pytania, zanim je zadamy.

Lena

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Zostań SuperPartnerem! / Krzysztof Abramek
W książce "Zostań SuperPartnerem!" Krzysztofa Abramka znajdziesz sposoby, dzięki którym zwiększył on swoje zyski z programów partnerskich o 387%! Czy chcesz wiedzieć to, czego nie wie 95% uczestników programów...
Ebook Programy partnerskie w praktyce / Tomek Urban
"Programy partnerskie w praktyce" to poradnik napisany przez doświadczonego Partnera, który zarabia ponad 1000 zł miesięcznie na programie partnerskim. Tysiącom osób dano takie same lub podobne warunki do zarabiania pieniędzy...
Darmowy ebook Recepta na kryzys / Mirosław Skwarek
Darmowy ebook "Recepta na kryzys". Krok po kroku, jak w prosty sposób pokonać kryzys Jak skorzystać z szans pojawiających się podczas kryzysu? Czy chciałbyś już nigdy nie czuć ani kszty dyskomfortu...
Darmowy Ebook Cytaty ludzi Sukcesu / Krzysztof Trybulski
"Cytaty ludzi Sukcesu" to inspirujące cytaty, które zmotywują Cię do sukcesu Każdy z  nas potrzebuje czasami odrobiny inspiracji i zastrzyku pozytywnej energii, która pozwoli mu się bardziej zmotywować do...
Darmowy Ebook Kurs usability / Tomasz Karwatka
Z darmowego ebooka "Kurs usability" dowiesz się jak tworzyć efektywne i intuicyjne serwisy internetowe. Wyobraź sobie, że na Twoją stronę wchodzi internauta. Pierwsze jego wrażenie - wie, gdzie co jest, gdzie kliknąć...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Asertywność / Aneta Styńska
Intensywny Program Zmiany Osobistej
Jak w 31 dni stać się SuperBohaterem swojego życia? - szkolenie email. - Aneta Styńska
Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjść z każdego dołka - Aneta Styńska
Darmowy ebook Wypalenie zawodowe / Aneta Styńska
Tak i Nie. Jak asertywnie się komunikować?
21 kroków do udanej komunikacji - szkolenie MP3 - Aneta Styńska
Mobbing? STOP! - szkolenie MP3