Intensywny Program Zmiany Osobistej

Tani hosting

Zawartość

Opis
Intensywny Program Zmiany Osobistej

Intensywny Program Zmiany Osobistej czyli jak osiągnąć w życiu szczęście, poprawić relacje z samym sobą i z innymi i zacząć odnosić sukcesy?

Pomyśl o sobie i swoim życiu…
Jeśli uznasz, że chcesz postawić na swój rozwój osobisty, by osiągnąć w życiu szczęście, poprawić relacje z samym sobą, z innymi, zacząć budować satysfakcjonujące związki, nauczyć się właściwie zarządzać swoim czasem i zacząć odnosić sukcesy, to Intensywny Program Zmiany Osobistej jest właśnie dla Ciebie. IPZO ukierunkuje i przyspieszy Twój rozwój osobisty. Zatem zacznij budować swoją przyszłość juz teraz.

Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej to indywidualny trening wyzwalania umiejętności społecznych, które pozwolą Tobie oraz każdej zdecydowanej na zmianę osobie, uzyskać korzystny wpływ na swoje życie.

Jeśli korzystasz z komputera na pewno rozumiesz, jak wiele korzyści może przynieść taki wirtualny konsulting. Przede wszystkim są to:

 • oszczędność czasu związana z dojazdami,
 • możliwość wybrania dowolnego czasu i miejsca wirtualnego „spotkania”,
 • zwiększona dyskrecja – nikt nie zobaczy, dokąd idziesz, nikt nie musi nic wiedzieć,
 • częstszy kontakt z konsultantem,
 • trzykrotnie niższy koszt
 • intensywniejsza forma zajęć, a tym samym szybszy rozwój.

Czym jest CONSULTING i COACHING?

Consulting, to pomoc w rozwiązywaniu występujących problemów w komunikacji jednego człowieka ze sobą oraz innymi ludźmi w relacjach osobistych i zawodowych.
Osoba prowadząca consulting wspiera klienta w sposób obiektywny i niezależny, poleca konkretne rozwiązania problemów i pomaga wprowadzać je w życie, za pomocą coachingu.

Sprawdź czy Program jest dla Ciebie!

Zaznacz odpowiedzi, które najlepiej do Ciebie pasują:

 • Odczuwam, że życie przepływa mi przez palce i chce to jak najszybciej zmienić,
 • Już kilka razy podchodziłam do zmiany osobistej i coś zawsze nie wychodziło,
 • Jestem osobą mającą trudności z nawiązywaniem satysfakcjonujących kontaktów międzyludzkich,
 • Mam problem z utrzymywaniem pozytywnych relacji z innymi ludźmi, a szczególnie tymi, na których zależy mi najbardziej,
 • Odczuwam, że jestem przez kogoś wykorzystywana(y) lub manipulowana(y), i nie wiem jak sobie z tym radzić,
 • Moje związki partnerskie nigdy nie były w tak udane, jak powinny,
 • Mam kontakt z osobami, które potrafią mnie błyskawicznie zdominować, zdeprecjonować i sprawić, że odczuwam dyskomfort psychiczny,
 • Czasami mam wrażenie, że przyciągam do siebie niewłaściwych ludzi, i nie wiem czemu tak się dzieje,
 • Chcę, nauczyć się czerpać z życia satysfakcję, i uwolnić od ograniczeń które narzuca mi życie,
 • Chcę, zrozumieć przyczyny moich dotychczasowych niepowodzeń, i nauczyć się postępować inaczej,
 • Nie potrafię tak często, jak chcę, komuś odmówić i powiedzieć „nie”.

Jeśli zaznaczone przez Ciebie zostało 5 lub więcej odpowiedzi, to Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej jest dla Ciebie.

Podczas trwania Programu będziemy ćwiczyć te umiejętności, które zamiast być rozwijane, są przeważnie skutecznie tłumione przez nieżyczliwych – często sfrustrowanych ludzi – którzy za pomocą wielu metod wywierania wpływu, skutecznie niszczą w człowieku poczucie własnej wartości. Mogą to być osoby z bezpośredniego otoczenia (np. z domu, czy z miejsca pracy) czy osoby, których destrukcyjnemu wpływowi, ulega się nawet na odległość.

Internetowy Intensywny Program Zmiany Osobistej jest przeznaczony tylko dla tych osób, które są gotowe do przeprowadzenia istotnych zmian w swoim życiu.

Intensywny Program Zmiany Osobistej

Zatem zastanów się, czego TY oczekujesz od życia?

Uczestnictwo w Programie wymagać bowiem będzie wiele pracy własnej uczestnika. Będę zadawać trudne pytania, a co więcej wymagać na nie odpowiedzi. Będę wysyłać wiele materiałów do samodzielnej pracy, a następnie wymagać ich realizacji.

Najpierw jednak przeczytaj poniższe stwierdzenia:

 • Nie zapisuj się, jeśli myślisz, że nagle zmieni się całe Twoje życie – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To nieprawa, nie otrzymasz od nas pigułki szczęścia. Dostaniesz wskazówki, jak pracować nad sobą by zmienić swoje nastawienie do siebie i innych, by czuć się dobrze ze sobą i z innymi, a w efekcie polepszyć jakość swojego życia.
 • Nie zapisuj się, jeśli nie chcesz intensywnie pracować nad sobą lub brakuje Ci na wszystko czasu.
 • Nie zapisuj się, jeśli spodziewasz się w ciągu 12 tygodni rozwiązać wszystkie problemy nagromadzone podczas całego Twojego życia.
 • Nie zapisuj się, jeśli koszt Programu jest dla Ciebie zbyt wysoki. Myśląc o wydanych pieniądzach, niewiele skorzystasz.

Jak „Intensywny Program Zmiany Osobistej” będzie wyglądać w praktyce?

Program trwa 12 tygodni, podczas których będziesz otrzymywać dostęp do specjalnych materiałów szkoleniowych.

Twoje korzyści z uczestnictwa w Programie:

 • wzmocnisz pewność siebie i odkryjesz Twoją prawdziwą wartość,
 • nauczysz się innego sposobu myślenia o sobie i innych,
 • nauczysz się patrzeć na ludzi w zupełnie inny sposób,
 • dzięki temu uzyskasz przewagę nad otoczeniem,
 • poznasz, na co Cię naprawdę stać,
 • zrozumiesz, jakimi technikami i taktykami posługują się Ci,
 • którzy chcą uzyskać nad Tobą przewagę,
 • zrozumiesz, co robisz nie tak, i dlaczego inni świadomie to wykorzystują do swoich celów,
 • nauczysz się strategii i taktyk, które po wprowadzeniu w życie pozwolą Ci skończyć z autosabotażem i otworzyć się na nową jakość życia!

Zakres Programu

Tydzień 1 – Twoja samoświadomość
Pierwszy tydzień przyniesie Ci szczegółową wiedzę o Twoich stanach wewnętrznych, preferencjach, możliwościach i ocenach intuicyjnych. Sprawdzisz swoją świadomość emocjonalną, ujrzysz wreszcie poprawną samoocenę i zobaczysz, jak to jest u Ciebie z wiarą w siebie, w poczuciem Twojej wartości, świadomości własnych możliwości, umiejętności, mocnymi i słabymi stronami, a także pewnością siebie.

Tydzień 2 – Co Ci daje bycie innym?
Zrozumiesz, że aby ludzie Cię szanowali, liczyli się z Twoim zdaniem i uznawali Cię za wartościowego człowieka, absolutnie nie musisz być takim człowiekiem, jak chcą inni. Wystarczy, że będziesz przestrzegać kilku zasad. A jakich, dowiesz się w tym tygodniu.

Tydzień 3 – Udoskonalanie mechanizmu samoregulacji.
W tym tygodniu będziesz się zajmować panowaniem nad emocjami, impulsami i możliwościami, czyli stworzysz sobie swój wewnętrzny system kontroli. Od niego bowiem zależy, co jeszcze osiągniesz w życiu.

Tydzień 4 – Stosowanie samokontroli i dyscypliny wewnętrznej
Nauczysz się patrzenia na siebie z perspektywy skutecznego funkcjonowania, samodzielności i uniezależnienia się od postaw, zachowań i poglądów innych osób. Poznasz zasady utrzymywania norm uczciwości, sumienności, elastyczności w dostosowywaniu się do zmian względem siebie i innych.

Tydzień 5 – Motywacja do zmian
Uporządkujesz swoje życie dosłownie i w przenośni. Postawisz sobie konkretne cele, priorytety, i nauczysz się jak skutecznie dążyć do nowych osiągnięć. Omówimy te skłonności emocjonalne, które prowadzą ludzi do nowych celów lub ułatwiają ich osiągnięcie, czyli dążenie do osiągnięć, zaangażowanie, inicjatywę i optymizm.

Tydzień 6 – Asertywność w życiu społecznym
Zobaczysz, jak posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nie naruszających praw i psychicznego terytorium innych osób, jest Ci potrzebne do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Nauczysz się zasad asertywności, bez zachowań agresywnych, a także obrony własnych praw w trudnych dla Ciebie sytuacjach.

Tydzień 7 i 8 – Najważniejsze umiejętności społeczne w relacjach osobistych i zawodowych
Czym jest i dlaczego jest taka ważna właściwa komunikacja z innymi, a także komunikacja z sobą. Stworzysz własną, komunikacyjną mapę siebie. Nauczysz się wzbudzania u innych pożądanych reakcji, czyli wpływania na nich, skutecznego porozumiewania się, łagodzenia konfliktów, przewodzenia, tworzenia więzi, współpracy i współdziałania.

Tydzień 9 – Myślenie pozytywne
Czym jest tajemnicza „moc przyciągania” i jak ją najskuteczniej wykorzystać we własnym życiu. Poznasz niezwykłe tajemnice największych sukcesmanów świata :)

Tydzień 10 – Empatia, czyli jak wroga przerobić na przyjaciela?
Nauczysz się patrzeć na innych z zupełnie innej perspektywy. Uświadomisz sobie uczucia, potrzeby i niepokoje innych osób, zaczniesz ich lepiej rozumieć, rozpoznawać emocjonalne prądy osób i grup.

Tydzień 11 – Tydzień dla Ciebie
W tym tygodniu skoncentrujesz się na pracy z wybraną przez Ciebie jedną cechą, która sprawia Ci największy kłopot. Może to być jedna z omawianych podczas programu, lub zupełnie dowolna. W tym tygodniu to Ty decydujesz, czym się będziemy zajmować.

Tydzień 12 – Zupełnie inny człowiek!
Uporządkowanie informacji o sobie – o nowym człowieku, którym jesteś. Być może osoby z Twojego otoczenia, nie zauważą w Twoim charakterze wielkiej zmiany, albo nie będą umieli jej sprecyzować, ale na pewno zauważą, że jesteś teraz zupełnie innym człowiekiem.

To podstawowe aspekty programu, ale oczywiście nie wszystkie. Będziesz mieć do materiałów szkoleniowych mojego autorstwa, do ankiet sprawdzających Twoje wyniki, prezentacji, artykułów, fragmentów książek, i moich zapisków (consulting). Dodatkowo będę sprawdzać Twoje postępy na bieżąco je korygując (coaching).

Tygodniowy rozkład jazdy:

IPZO zaczyna się zawsze od najbliższego poniedziałku.

 • Dzień 1 – poniedziałek –  otrzymasz materiały szkoleniowe ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi omawianego zagadnienia *)
 • Dzień 2 – wtorek –  otrzymasz testy/zadania domowe do samodzielnego
  przerobienia,
 • Dzień 3/4 – środa/czwartek – przesyłasz do mnie wykonane zadanie domowe, po czym
  co jakiś czas otrzymujesz artykuł, fragment książki, etc.
 • Dzień 5 – piąteki – odsyłam Ci swoje uwagi.

Mam nadzieję, że wygląda to dla Ciebie bardzo ciekawie :)

Zauważ, że Intensywny Internetowy Program Zmiany Osobistej jest zdecydowanie bardziej intensywny niż tradycyjne zajęcia stacjonarne! A kosztuje 1/3 tego, co zajęcia prowadzone metodą tradycyjną. Zatem jeśli już teraz chcesz wiedzieć, ile kosztują…

Kurs „Intensywny Program Zmiany Osobistej” jest dostępny w wersji : light, standart , vip i IPZO+.

Light

 • Ankieta początkowa wyznaczająca obszary
 • Analiza profilu psychologicznego
 • Sprawdzanie 1 pracy domowej tygodniowo
 • Pomoc w tworzeniu life planu

Sprawdź cenę kursu Light

standard

 • Materiały szkoleniowe w mp3
 • Ankieta początkowa wyznaczająca obszary
 • Materiały do samodzielnej pracy
 • Analiza profilu psychologicznego
 • Sprawdzanie 1 pracy domowej tygodniowo
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe
 • Pomoc w tworzeniu life planu
 • Ankieta końcowa – podsumowujaca

Sprawdź cenę kursu standard

vip

 • Materiały szkoleniowe w mp3
 • Ankieta początkowa wyznaczająca obszary
 • Materiały do samodzielnej pracy
 • Analiza profilu psychologicznego
 • Sprawdzanie 1 pracy domowej tygodniowo
 • 2 dodatkowe konsultacje tygodniowo
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe
 • Pomoc w tworzeniu life planu
 • Ankieta końcowa – podsumowujaca
 • 10 konsultacji GRATIS Po ukończeniu pełnego Programu. Ważne 3 miesięce.

Sprawdź cenę kursu vip

IPZO+

IPZO+ z rocznym coachingiem to pakiet szkoleniowy zawierający omówienie wszystkich najważniejszych obszarów  życia. Przeznaczony jest dla tych, którzy są najbardziej zdecydowani na rozwoj osobisty i gotowi na systematyczną pracę przez cały ROK!

W skład IPZO+ wchodzą następujące elementy:

 1. IPZO - 12 szkoleń przez 12 tygodni on-line
  (materiały merytoryczne, zeszyty ćwiczeń, materiały dodatkowe, osobisty psycholog-trener)
 • Tydzień 1 - Twoja samoświadomość
 • Tydzień 2 - Co Ci daje bycie innym?
 • Tydzień 3 - Udoskonalanie mechanizmu samoregulacji.
 • Tydzień 4 - Stosowanie samokontroli i dyscypliny wewnętrznej
 • Tydzień 5 - Motywacja do zmian
 • Tydzień 6 - Asertywność w życiu społecznym
 • Tydzień 7 i 8 - Najważniejsze umiejętności społeczne w relacjach osobistych i zawodowych
 • Tydzień 9 - Myślenie pozytywne
 • Tydzień 10 - Empatia, czyli jak wroga przerobić na przyjaciela?
 • Tydzień 11 - Tydzień dla Ciebie - Ty decydujes, które zagadnienia chcesz dodatkowo omawiać
 • Tydzień 12 - Zupełnie inny człowiek!


2. MP3 z nagraniami wszystkich materiałów
(utrwalenie poprzez słuchanie)

3. Roczny coaching on line
104 godzinne spotkania z wybranym trenerem (psycholog) 2 x miesiacu na Skypie (lub do indywidualnego ustalenia), który ugruntuje zdobytą przez Ciebie wiedzę. Na bieżąco będziesz korygować swoje działania.

Sprawdź cenę kursu IPZO+

Autorem kursu „Intensywny Program Zmiany Osobistej” jest Aneta Styńska

Z wykształcenia psycholog społeczny, specjalista ds. psychologii organizacji, założycielka pracowni Psychology Consulting, które specjalizuje się w pomocy psychologicznej oraz psychoedukacji za pośrednictwem internetu.

Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Optymalizator życia - Kurs mailowy
Kurs internetowy "Optymalizator życia" - Sebastian Schabowski Jak by to było, gdyby nagle pojawił się w Twoim życiu błogi spokój i zniknęło z niego ciągłe martwienie się o pieniądze? Co, gdyby dzięki wykorzystaniu nieznanej...
Jak w 31 dni stać się SuperBohaterem swojego życia? - szkolenie email. - Aneta Styńska
Jak w 31 dni stać się SuperBohaterem swojego życia? - szkolenie email. - Aneta Styńska Dokładnie tyle potrzebujesz na zmianę Twojego życia i ani minuty więcej Witaj przyszły SuperBohaterze lub SuperBohaterko swojego...
Wolność w kreowaniu własnej rzeczywistości – darmowy kurs mailowy
Wolność w kreowaniu własnej rzeczywistości – darmowy kurs mailowy Zdradzę Ci bolesną tajemnicę największych tego świata – jesteś wolny. Tylko nie zdajesz sobie z tego jeszcze sprawy. Pomogę Ci to zmienić. ...
Menedżer własnego sukcesu - kurs mailowy
Menedżer własnego sukcesu - Aneta Styńska - kurs mailowy. Jak żyć, by lubić swoje życie, robić to co się kocha i odnieść życiowy sukces. A przede wszystkim nauczyć się dostrzegać własne sukcesy, wychodzić im na przeciw i lśnić...
Tak i Nie. Jak asertywnie się komunikować?
Kurs internetowy "Tak i Nie. Jak asertywnie się komunikować?". - Aneta Styńska Ostatnio bardzo popularne jest bycie asertywnym. Każdy z nas chciałby umieć zakomunikować szczerze, jakie ma potrzeby, czego oczekuje lub,...
X

Inne publikacje tego autora:

Darmowy ebook Dołącz do nas! / Aneta Styńska
Darmowy ebook Wypalenie zawodowe / Aneta Styńska
Jak w 31 dni stać się SuperBohaterem swojego życia? - szkolenie email. - Aneta Styńska
Jak załatać dziurę w sercu, czyli jak wyjść z każdego dołka - Aneta Styńska
Darmowy ebook Asertywność / Aneta Styńska
Tak i Nie. Jak asertywnie się komunikować?
21 kroków do udanej komunikacji - szkolenie MP3 - Aneta Styńska
Mobbing? STOP! - szkolenie MP3