Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim / Sylwia Bartkowiak

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim / Sylwia Bartkowiak

Ebook Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim. Poznaj najczęściej używane wyrażenia przyimkowe w 10 zestawach ćwiczeń wraz z odpowiedziami!

Wyrażenia przyimkowe zawsze wywoływały frustrację wśród ludzi uczących się języka angielskiego. Załamywali ręce, mówiąc: „Ja się chyba nigdy tego nie nauczę!”. Sylwia Bartkowiak, która prowadzi kursy języka angielskiego, wpadła na pomysł, aby notować podczas lekcji zwroty przyimkowe, których najczęściej używali i robili w nich błędy. Trwało to kilka lat, ale w konsekwencji powstały bogate zbiory najbardziej pożądanych wyrażeń przyimkowych.

W ebooku "Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim" znajdziesz 10 lekcji z wyrażeniami przyimkowymi, które są powszechnie stosowane i sprawiają Polakom kłopoty.

Rozdziały ułożone są tematycznie, np. TIME – CZAS, gdzie znajdziesz najpowszechniejsze zwroty związane z wyrażaniem czasu, np.: rano, w nocy, o piątej, za dwa dni, 5 sierpnia, w zeszłym tygodniu. Po wprowadzeniu danej grupy zwrotów przygotowane zostały przez autorkę ćwiczenia aktywizujące ten materiał, czyli takie, które pozwalają użyć danego zwrotu w kontekście.

Są to różnorodne ćwiczenia: od tłumaczeń, poprzez poprawianie błędów, testy wyboru, wypełnianie luk, zadania typu PRAWDA–FAŁSZ, gry w pojedynkę lub w parze, aż po wypowiedzi pisemne czy ustne. Każda lekcja zakończona jest testem z wyrażeń z danej lekcji oraz tych z poprzednich lekcji. Zdobywana wiedza jest więc systematycznie utrwalana i testowana.

Gdy przerobisz już wszystkie zawarte w ebooku "Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim" lekcje, to będziesz mógł dumnie stwierdzić, że opanowałeś w stopniu zaawansowanym angielskie wyrażenia przyimkowe. To fantastyczna nagroda za wytrwałość i konsekwencję!

Spis treści

Spis treści ebook "Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim"

  • LESSON 1 – LEKCJA 1 PLACES – MIEJSCA (1)
  • LESSON 2 – LEKCJA 2 TIME – CZAS
  • LESSON 3 – LEKCJA 3 SCHOOL – SZKOŁA
  • LESSON 4 / LEKCJA 4 TRANSPORT – TRANSPORT
  • LESSON 5 / LEKCJA 5 LEISURE TIME – CZAS WOLNY, WYPOCZYNEK
  • LESSON 6 – LEKCJA 6 PLACES – MIEJSCA (2)
  • LESSON 7 – LEKCJA 7 PLACES – MIEJSCA (3)
  • LESSON 8 / LEKCJA 8 BUSINESS – INTERESY
  • LESSON 9 / LEKCJA 9. ACTIVITIES – CZYNNOŚCI
  • LESSON 10 / LEKCJA 10 CHRISTMAS/EASTER
Opinie

Angielska gramatyka zawsze przysparzała wiele problemów. Po lekturze tej książki można łatwiej i płynniej zrozumieć sens przyimka w języku obcym.

marcin

Książka dobrze przedstawia dany temat. Podstawowe elementy zostały odpowiednio przedstawione w wyczerpujący sposób. Polecam.

Anna S.

Dobra pozycja dla osób szukających skompensowanej wiedzy. Nauka szybka, łatwa i przyjemna. POLECAM.

Mariusz J.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 3.5 (3 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim / Sylwia Bartkowiak

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Angielskie zwroty / Paweł Sygnowski
Ebook "Angielskie zwroty." Jak zapamiętać 200 angielskich zwrotów w 100 minut? Zastanów się, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do...
Ebook Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki / Paweł Wimmer
Ebook "Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki", czyli poznaj 1000 formuł konwersacyjnych oraz przyimków umożliwiających skuteczną komunikację w języku angielskim. Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój...
Ebook Okresy warunkowe są proste! / Anna Kowalczewska
Z ebooka "Okresy warunkowe są proste!" dowiesz się na czym polegają okresy warunkowe w języku angielskim, oraz KIEDY i JAK używać ich w praktyce. Zdania podrzędne warunkowe, potocznie mówiąc - okresy warunkowe...
Ebook Angielskie przyimki (prepositions) / Paweł Wimmer
Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz. Poznaj komplet angielskich przyimków, na 1000 praktycznych przykładach Niewiele osób zdaje sobie sprawę z...
Ebook Angielskie formuły konwersacyjne / Paweł Wimmer
W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację? Wyobraź sobie, że jesteś za granicą i Twój znajomy pokazuje Ci swój kupiony ostatnio samochód, cud techniki i elegancji,...