Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X / Napoleon Hill

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).

Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).

Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces.

Poznaj magię dwóch kolejnych praw sukcesu - zwyczaju robienia więcej, niż to za co nam płacą oraz korzyści, jakie niesie ze sobą przyjemna osobowość.

Dzisiaj poznasz dziewiąte i dziesiąte z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Napoleon Hill - Prawa Sukcesu

IX Prawo Sukcesu: Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą

Wielu z nas pomyśli sobie pewnie:

„Co to za dziwny pomysł, żeby robić więcej niż to, za co mi płacą. Przecież to strata mojego czasu i energii i nie mam żadnej pewności, że zostanie to docenione”.

Choć to podejście wydaje się w dzisiejszym świecie, pełnym niewdzięcznych szefów, naturalne, nie wyróżnia Cię ono w żaden sposób z całej reszty ludzi, którzy wiodą przeciętny żywot. Zapoznaj się więc z nim tylko wtedy, jeśli naprawdę pragniesz osiągnąć sukces.

Czytając to prawo dostrzeżesz potężne korzyści, jakie możesz wyciągnąć, wprowadzając w życie zwyczaj robienia więcej niż to, za co Ci płacą. Poznasz przykłady osób, które w taki sposób właśnie (nieświadomie lub świadomie) działały oraz jakie przyszłe niespodziewane konsekwencje im to przyniosło. Sam Napoleon Hill otworzy się przed Tobą, podając przykłady swoich prywatnych doświadczeń związanych ze zwyczajem robienia więcej niż to, za co mu płacono.

"Przez ponad dwadzieścia pięć lat uważnie studiowałem ludzi pod kątem ustalenia, dlaczego jedni osiągają godne odnotowania sukcesy, podczas gdy drudzy nie idą naprzód, chociaż posiadają dokładnie takie same zdolności. I wydaje się być faktem znaczącym, że każda z obserwowanych przeze mnie osób, która stosowała zasadę wykonywania więcej pracy niż ta, za którą jej płacono — zajmowała lepsze stanowisko i otrzymywała większe wynagrodzenie niż ci, którzy wykonywali zaledwie wystarczającą pracę, aby „przeżyć”.

Osobiście nigdy w życiu nie otrzymałem awansu, który nie wynikałby bezpośrednio z uznania, jakie zyskałem, wykonując więcej pracy i lepszej pracy niż ta, za którą mi płacono."

- Fragment IX Prawa Sukcesu Napoleona Hilla

W IX części Praw Sukcesu zatytulowanej "Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą" poznasz także:

 • Dlaczego, pomimo krytyki ze strony żony i rodziny, Hill ukończył swoje dzieło 16 praw sukcesu.
 • Prawo rosnących zysków - jak je stosować w pracy, którą wykonujemy, ażeby otrzymywać zyski nieproporcjonalnie większe od niej i znacznie przewyższające wysiłek w nią włożony.

Napoleon Hill wyjaśni Ci ciekawą zagadkę:

- Jeśli pięćdziesięcioletnia kobieta, nieposiadająca żadnych szczególnych kwalifikacji, potrafi opanować Prawo Rosnących Zysków i sprawić, aby podniosło ją ono z pozycji stenografa za piętnaście dolarów tygodniowo do pozycji wykładowcy za ponad sto tysięcy dolarów rocznie — czemu wy nie moglibyście zastosować tego samego prawa, ażeby ono dało wam korzyści, jakich dzisiaj nie macie?

 • Prawo kompensacji: "Ludzie cierpią przez całe swoje życie z powodu głupiego przesądu, że mogą zostać oszukani. Ale jest równie niemożliwym, żeby człowiek został oszukany przez kogokolwiek innego niż samego siebie, jak niemożliwe jest dla jakiejś rzeczy być i nie być w tym samym czasie. We wszystkich naszych targach jest trzeci, cichy partner. Natura i dusza wszystkich rzeczy bierze na siebie gwarancję wypełnienia każdego kontraktu, tak aby uczciwa usługa nie mogła zostać zmarnowana".
 • Poznasz, w jaki sposób oszukano Napoleona Hilla i jakie przyniosło mu to ostatecznie korzyści.
 • Sekret, który Hill musiał poznać poprzez smutek, złamane serce i niepotrzebne kary najcięższego kalibru, a który uchroni Cię właśnie przed powyższym.
 • Czego może nauczyć Cię legendarny Ben Hur?
 • Czy wydaje Ci się czasem, że jesteś leniwy lub że otaczają Cię ludzie leniwi? Jeśli tak, dowiedz się, jak bardzo się mylisz i poznaj prawdę o sobie oraz o innych.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X":

X Prawo Sukcesu: Przyjemna osobowość

Dowiedz się, czy na pewno już ją posiadasz

Twoja osobowość jest sumą całościową Twojego wyglądu i Twoich cech charakteru, które odróżniają Cię od innych. Ubrania, które nosisz, linie na Twojej twarzy, ton Twojego głosu, myśli, jakie masz w głowie, charakter, jaki rozwinąłeś w sobie dzięki tym myślom, wszystko to stanowi część Twojej osobowości. To, czy Twoja osobowość jest przyjemna czy nie, to już inna sprawa.

Podobieństwa się przyciągają i dlatego możesz być pewien, że ci, którzy zbliżą się do Ciebie, to tacy, których wewnętrzna natura podobna jest do Twojej.

"Możesz przyozdobić się strojami o najczystszych liniach i najnowszym kroju, zachowywać się w sposób niezwykle przyjemny, o ile chodzi o wygląd zewnętrzny, ale jeśli w sercu swoim kryjesz chciwość, zazdrość, nienawiść, zawiść, zachłanność i samolubstwo — nigdy nie przyciągniesz do siebie nikogo, oprócz charakterów, które harmonizują z twoim własnym." 

Fragment X Prawa Sukcesu Napoleona Hilla

Napoleon Hill odkryje przed Tobą sposób wyrażenia Twojej złożonej osobowości tak, żeby zawsze przyciągała, a nie odpychała, nawet gdyby była tak pospolita jak „gruba kobieta” w cyrku.

Zobacz, czego dowiesz się z X Prawa Sukcesu zatulowanego "Przyjemna osobowość":

 • Dlaczego atrakcyjne postacie sprzedają więcej i lepiej? I nie chodzi tutaj o atrakcyjność fizyczną.
 • Jak wykształcić w sobie odpowiednie cechy, aby złożyły się one na obraz Twojej przyjemnej osobowości?
 • Jakim cudem nieszczególnie przystojny i świeży w sprzedaży mężczyzna sprzedał bardzo drogie obligacje artyście, który odrzucił wszystkich poprzednich sprzedawców?
 • Co takiego zrobiła pewna niemłoda kobieta, że omotała samego Hilla, mistrza sprzedaży i perswazji i z sukcesem zaoferowała mu swój produkt?
 • Kilka ciekawych pomysłów na biznes, w których widać, jak rozumuje bogaty przedsiębiorca.
 • Najmocniejszy przykład doskonałego sprzedawcy w historii literatury, czyli mowa Marka Antoniusza na pogrzebie Cezara (arcydzieło Szekspira "Juliusz Cezar") oraz jego interpretacja.

"Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna."

- Napoleon Hill

Jeśli masz ochotę poznać formułę osiągania sukcesu, zastosować ją w praktyce i przekonać się, jakie przyniesie Ci korzyści finansowe i duchowe, nie będę Cię dłużej zatrzymywać.

Spis treści

Spis treści ebooka "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X"

 • Tom Dziewiąty: Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą
 • Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą
 • Prawo Rosnących Zysków!
 • Prawo Kompensacji
 • Superumysł
 • Tom dziesiąty: Przyjemna osobowość
 • Przyjemna osobowość
 • Plan numer jeden
 • Plan numer dwa
 • Plan numer trzy
Opinie

Kolejne tomy są nie tylko uzupełnieniem poprzednich ale także do nich nawiązują. Nawyk robienia więcej niż za to co ci płacą może znacznie przyspieszyć Twoją karierę. Z kolei miła osobowość przysporzy Ci wiele sympatii co w sukcesie jest nieodzowne. Myślę, że wykształcenie w sobie tych dwóch cech, które opisane są na łamach tych dwóch tomów to połowa fundamentu na którym możemy zbudować swój sukces

Paweł

Kolejna, merytoryczna i genialna część Praw Sukcesu, Napoleona Hilla. Przeczytanie wszystkich pozwala uwolnić prawdziwy potencjał ludzkich możliwości. Warto przeczytać wszystkie części i dzięki temu dojść na sam szczyt.

Adam

Kolejna, równie genialna część Pana Hilla, sama w sobie dużo daje, ale przeczytanie wszystkich pozwala uwolnić prawdziwy potencjał dzięki wiedzy i doświadczeniu zgromadzonemu we wszystkich tomach.

Kamil

Warto czytac i dojsc na sam szczyt - zbierz cala kolekcje 16 praw i zacznij zyc od nowa - wyjdz poza Matrixa!

Marcin

Kupuję i czytam każdy tom. Uzupełniają się i odsłaniają kolejne aspekty superumysłu, super-człowieka. Ukazują koncepcja działania, czasami pojawiają się przykłady czy ćwiczenia. Należy je wykonywać, wtedy to zadziała. Kto by pomyślał, że aż tyle można zyskać stosując podaną tu wiedzę? Polecam

Artur

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X / Napoleon Hill

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI". (Tolerancja i Złota Zasada). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV". (Współpraca i Porażka). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook "Prawa sukcesu. Tom I i Tom II". (SuperUmysł i Określony Cel Główny). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Zestaw "16 Praw Sukcesu" / Napoleon Hill