Prawa sukcesu. Tom III i Tom IV / Napoleon Hill

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania"). / Napoleon Hill

Ebook "Prawa sukcesu: Tom III i Tom IV" ("Wiara w siebie" i "Nawyk Oszczędzania").

Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces.

Dowiedz się, jak pewność siebie oraz nawyk oszczędzania wpływa na sukces lub jego brak.

Dzisiaj poznasz trzecie i czwarte z szesnastu PRAW SUKCESU, będących rezultatem uważnej analizy życiowego dorobku ponad stu mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli niezwykły sukces w swoim życiu.

Napoleon Hill, autor publikacji, poświęcił 25 lat życia na zbieranie, klasyfikowanie i organizowanie PRAW SUKCESU, opierając się na życiu i osiągnięciach takich ludzi jak: Henry Ford, Andrew Carnegie czy John D. Rockefeller. Teraz Ty także możesz poznać Prawa, których stosowanie odmieniło życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu ostatnich blisko 100 lat.

Napoleon Hill - Prawa Sukcesu

III Prawo Sukcesu: Wiara W Siebie

Czyli jak pokonać 6 podstawowych lęków, które oddalają Cię od sukcesu?

Słowa, które za chwilę przeczytasz, słyszeliśmy prawdopodobnie w setkach przeróżnych wariacji. Nie zmienia to faktu, że większość ludzi marzących o życiowym sukcesie w Stanach Zjednoczonych usłyszało je po raz pierwszy, otwierając trzeci tom "Praw Sukcesu. Słowa te brzmiały:

"Możesz to zrobić, jeśli uwierzysz, że możesz!"

Jeżeli moglibyśmy wybrać jedno z fundamentalnych praw, które rządzi inżynierią sukcesu, to wiara w siebie z pewnością stanęłaby na podium. Być może, przechodząc różne wzloty i upadki w swoim życiu, udało Ci się zrozumieć, że najpoważniejszą walkę, jaką toczysz w swoim życiu, jest walka z samym sobą.

Pokonywanie siebie, motywowanie się każdego dnia do zwiększonego wysiłku – to wszystko wymaga, aby stanąć przed lustrem i pokonać swoje lęki i słabości. Uwierz mi, bez tego prędzej czy później stracisz smak i przyjemność związaną z osiąganiem celów i pokonywaniem przeszkód.

Napoleon Hill wyjaśni Ci, na czym polega to prawo i jakie 6 lęków warto niezwłocznie zrozumieć i wyeliminować ze swojego życia.

Ponadto dzięki przeczytaniu TOMU III Praw Sukcesu...

 • Dowiesz się, na czym opiera się sekret dziedziczenia fizycznego i społecznego oraz co dla Ciebie oznacza pozbycie się NEGATYWNEGO DZIEDZICTWA.
 • Odkryjesz, dlaczego warto raz na zawsze pozbawić się lęku przed ubóstwem.
 • Poznasz FORMUŁĘ PEWNOŚCI SIEBIE, na którą składa się 5 elementów. Gdy połączysz je z autosugestią, po miesiącu pomogą Ci poznać swoją prawdziwą wartość.
 • Dowiesz się, że przeszkody i sytuacje problemowe to najcenniejsze, co może Cię spotkać na drodze rozwoju. Jeżeli masz problemy finansowe, Twój związek wisi na włosku, a Ty nie masz już siły, ta książka postawi Cię na nogi.
 • Poznasz najcenniejszą rzecz, jaką możesz podarować swoim dzieciom.
  Coś, za co będą zawsze Ci wdzięczne.
 • Dowiesz się, co Napoleon Hill myśli o PRAWIE PRZYCIĄGANIA.

Hill uważał, że sukces jest sprawą nadrzędną i że to właśnie jemu Amerykanie zawdzięczają dobrobyt, jakim cieszyli się przez prawie dwa stulecia. On także pierwszy przedstawił ideę „Określonego Celu Głównego” jako wyzwania dla Czytelników, ponieważ uważał, iż 95% ludzi nie ma twardych przekonań i już sam ten fakt stawia sukces poza ich zasięgiem. (źródło: Wikipedia)

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Prawa sukcesu. Tom III i Tom IV"

IV Prawo Sukcesu: Nawyk Oszczędzania

Gdy poznasz dogłębnie to prawo, zrozumiesz, dlaczego bogaci stają się jeszcze bogatsi.

Mam świadomość, że większość ludzi, słysząc słowo "oszczędzanie", wyświetla w swoim umyśle ponure scenariusze. Zaraz przyłapujemy się na tym, że pomysł odkładania pieniędzy wpłynie na komfort naszego życia.

Niestety w tym przypadku nie ma drogi na skróty. Napoleon Hill przeprowadził rozmowy z setkami najbogatszych osób ówczesnych czasów. Każdy z nich, bez najmniejszego wyjątku, mówił o tym prawie. Oszczędzaj, a bogactwo stanie się tylko kwestią czasu. Co ważniejsze, Hill nie mówi w tym miejscu o "chwilowym oszczędzaniu". To prawo ma stać się Twoim nawykiem. Musi wejść w krwiobieg Twojej machiny sukcesu.

Prawdopodobnie masz swoje sposoby na oszczędzanie. Być może wyniosłeś ten nawyk z domu i zawsze masz odłożoną sumę na tzw. czarną godzinę. Możesz być naprawdę w tym dobry, jednak to, o czym przeczytasz w czwartym tomie, jeszcze raz pokaże Ci, gdzie tkwi niepodważalna i miażdżąca siła "Praw Sukcesu". Napoleon Hill w niezwykle zrozumiały sposób wyjaśni Ci przeróżne aspekty budowania bezpieczeństwa finansowego, a ponadto...

 • Nie dowiesz się tylko i wyłącznie, czym jest oszczędzanie, ale przede wszystkim dowiesz się, jak wykształcić w sobie nawyk oszczędzania.
 • Poznasz dwa rodzaje długów oraz dowiesz się, którego z nich unikać jak najgorszego wroga.
 • Poznasz i prawdopodobnie wdrożysz prawdziwą perłę IV Tomu "Praw Sukcesu" – Zdumiewający Sposób Pomnażania Twoich Pieniędzy autorstwa samego Hilla.
 • Odkryjesz, w jaki sposób oszczędności otworzą Ci drogę do innych obszarów odpowiedzialnych za osobisty sukces.
 • Ustrzeżesz się przed smutnym wyznaniem wielu ludzi sukcesu: Zarobiłem milion dolarów, ale nie mam ani centa.
 • Zmotywujesz się do tego, aby zrobić pierwszy krok w drodze do skutecznego oszczędzania pieniędzy.

Zadam Ci tylko jedno pytanie: czy zgodzisz się ze mną, że osoba, która poświęciła całe swoje życie na poszukiwanie odpowiedzi dotyczących osiągania sukcesu, analizując kariery tych, którym się go udało osiągnąć, ma wystarczające predyspozycje, aby w zrozumiały sposób przedstawić Ci rezultaty swojej pracy?

"Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna."

- Napoleon Hill

Jeśli masz ochotę poznać formułę osiągania sukcesu i zastosować ją w praktyce, i przekonać się, jakie przyniesie Ci korzyści finansowe i duchowe, nie będę Cię dłużej zatrzymywać.

Spis treści

Spis treści ebooka "Prawa sukcesu. Tom III i Tom IV"

 • Tom trzeci: Pewność siebie

  • Pewność siebie
  • Sześć podstawowych lęków ludzkości
  • Dziedziczenie fizyczne i społeczne
  • Lęk przed biedą
  • Lęk przed starością
  • Lęk przed krytyką
  • Lęk przed utratą miłości ukochanej osoby
  • Lęk przed chorobą
  • Lęk przed śmiercią
  • Formuła pewności siebie
  • Potęga przyzwyczajenia
  • Rozgoryczenie
 • Tom czwarty: Nawyk oszczędzania

  • Nawyk oszczędzania
  • Mury ograniczeń wybudowane przyzwyczajeniem
  • Niewola długów
  • Jak ujarzmić lęk przed biedą
  • Ile powinno się oszczędzać?
  • „Zarobiłem milion dolarów, ale nie mam ani centa”
  • Sposobności, jakie nadarzają się tym, którzy mają zaoszczędzone pieniądze
Opinie

Akurat te dwa tomy mówią o dwóch różnych rzeczach, jedną z nich mam świetnie wykształconą, drugą bardzo kiepsko. Rady, których udziela Napoleon są całkiem klarowne i zrozumiałe dla wszystkich. Chociaż, jeśli chodzi o sposoby wykształcania tych umiejętności, chyba znalazłyby się lepsze.

Robert

Publikacja przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Tak wciągająca, że nie mogłem się oderwać i przesłuchałem jednym tchem. Nigdy bym nie pomyślał, że nawyk oszczędzania może być odbierany w taki właśnie sposób. Z niecierpliwością oczekuję następnych części.

Jaroslaw

Książka dla ludzi spragnionych sukcesów. Jak każdy wie, bez pracy nie ma kołaczy, więc ta książka wymaga nieco pracy nad sobą. Czytając ją na prawdę dowiedziałem się, jak bardzo pragnę tego, że chcę coś osiągnąć. Czytając ją, można się przekonać, czy głos powie Ci "nie no daj sobie spokój" i pójdziemy za jego radą, czy może pominiemy jego rady i będziemy działać. Polecam wcześniej przeczytać dwa pierwsze tomy.

Janek

Czyta się "jednym tchem", co jest zarówno zaletą, jak i wadą. Zaletą, dlatego, że lektura wciąga. Wadą o tyle, że całość składa się kilku wartościowych rad i całego mnóstwa przykładów (żeby nie powiedzieć przypowieści). Ich ocena zależy od czytelnika. Niektóre z nich (np. o panu Freemanie) była jakby adresowana do mnie osobiście.

Być może inne trafią do innych czytelników. Wyliczenia oszczędności mogą współczesnego czytelnika wprawić w pewne zdumienie - autor operuje liczbami z lat 20 XX wieku, kiedy pensja 150 dolarów miesięcznie była całkiem niezłym zarobkiem.

Niemniej, poświęcenie całego tomu nawykowi oszczędzania, mimo, że myśl przewodnia jest tylko jedna, w przypadku wielu czytelników może być zabiegiem bardzo potrzebnym i skutecznym. Dla ludzi mojego pokolenia, po przaśnych latach komuny zachłyśniętego konsumpcją na kredyt, to lektura obowiązkowa!

Napoleon Hill nie mógł przewidzieć zachowań Polaków w latach 90. XX wieku, ale jego przesłanie jest skierowane właśnie do nich. Nie pożyczać, nie wpędzać się w spiralę długów, ale oszczędzać - to po prostu prawda uniwersalna i ponadczasowa!

Stefan

Napoleon Hill jest pionierem, który przekazuje ważne i cenne informacje te, które do tej pory znali tylko zamożni, władczy i najbardziej szczęśliwi ludzie żyjący od zarania dziejów. Polecam, bo takich książek powinno być zdecydowanie więcej i są zdecydowanie bardziej przydatne i praktyczne niż wiadomości w telewizji.

Waldemar

Amerykański sposób na zarabianie pieniędzy albo inaczej mówiąc z pucybuta na milionera. Jest to zasada można to nazwać prawo do sukcesu jeśli jesteś człowiekiem z "otwartą głową" Czy to jest fajne to jest bardzo fajne wręcz rewelacyjne, że ktoś potrafił nazwać po imieniu wszystko to co nazywa się zarabianiem pieniędzy wręcz podpowiada jak to zrobić nie ważne czy jesteś człowiekiem biednym czy ....... mieszkasz np w Polsce. Pozdrawiam Marek

Marek

Książkę tą przeczytałem od razu. Jest to bardzo fascynująca lektura i nie można przerwać czytania, aż nie dojdzie się do końca. Nie mogę się doczekać dalszych części. Na pewno zakupię wszystkie. Książka ta powinna być obowiązkową lekturą dla wszystkich osób, które wkraczają w dorosłe życie i zamierzają pracować zawodowo lub myślą o rozpoczęciu własnej działalności. Jestem pełen podziwu dla autora, który 25 lat swojego życia poświęcił aby w precyzyjny sposób przekazać nam dlaczego jedni się bogacą, a inni nie. Jej treść uświadomiła mi, że wszystko zależy ode mnie. Zmieniłem sposób patrzenia na otaczające mnie problemy, które nie zniknęły, ale teraz wiem jak je rozwiązać.

Krystyn

"Prawa Sukcesu" to bardzo dobra publikacja, pokazująca wartościowe szczegóły dotyczących sukcesu wybitnych Ludzi. Polecam tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w osiągnięciu SUKCESU.

Sylwester

W publikacji tej autor w ciekawy sposób opisuje wyniki wieloletnich badań. Ukazuje też do jakich doszedł wniosków. W III i IV tomie porusza następujące zagadnienia: "Pewność Siebie" oraz "Nawyk oszczędzania". Autor udowadnia aby założyć własny biznes należy wyrobić w sobie nawyk oszczędzania.

Adam

Oczekiwana przeze mnie pozycja nie zawiodła moich oczekiwań. Każdy kto chce poznać zasady dzięki którym, można osiagnąć sukces, dodajmy że baaardzo stare zasady spisane przez Napoleona Hilla powinien posiadać w swojej biblioteczce te pozycje. Popartą biografiami największych ludzi sukcesu potrafi przekonać ze wszystko jest możliwe. Dla mnie Ksiażki Napoleona Hila wywołały parę lat temu przełom w sposobie myślenia. Szczególnie polecam starszym osobom które maja, wiele hamulców "postkomunizmu".

Robert

Kolejna czesc Encyklopedi Sukcesu, tak bardzo wyczekiwanej przez wiekszosc. Warta polecenia, w koncu to sam Napoleon Hill dzieki ktoremu wielu odnioslo sukces i wciaz odnosi. Juz czekam na kolejna czesc tomu...

Marcin

Książka doskonale obrazuje błędy myślenia potocznego i wyjaśnia przyczyny szeregu niepowodzeń jakie nas spotykają na codzień. Prawa sukcesu powinny byc obowiązkowym przedmiotem nausczania w szkole średniej.

Piotr

Tego się nie da opisać. Z racji swojego doświadczenia patrzę na przemyślenia inaczej, mam dostęp do innych źródeł. Jednak prawdy podane przez Hilla są prawdziwe i zgodne z naturą. Książka jest dla wszystkich, ale trzeba pomyśleć, czyli włożyć jakiś wysiłek. Każdy powinien ją przeczytać, czy będzie chciał skorzystać z rad - to już inna sprawa.

W.

Po wysłuchaniu pierwszych dwóch tomów, zaraz po kupnie, siadłem do wysłuchania dwóch następnych. Wrażenia doskonałe. Super lektura. Pozwala wielu młodym spojrzeć lepiej w przyszłość - z niecierpliwością czekam na następne tomy.

Jarosław

Drugi tom nie jest tak fascynujący jak pierwszy, ale przecież jest to kolejna część tak fascynującego kursu, jakim jest znajomość najważniejszych praw, których zastosowanie w osobistym życiu GWARANTUJE sukces. To trzeba przeczytać, przemyśleć i zastosować! Nie zaczynać czytania tomu III i IV bez przeczytania wcześniejszych dwóch!

Kamil

W III i IV tomie autor przedstawia Pewność siebie oraz Nawyk oszczędzania. Dzisiaj tak wiele mówi się o pewności siebie lecz jej pojęcie od czasu kiedy Napoleon Hill pisał "Prawa Sukcesu" trochę się zmieniło. W czasach rekinów sukcesu pewność siebie jest bardziej "agresywna" co nie znaczy że autor nic nie wnosi do tematu. Z kolei nawyk oszczędzania jest niezmienny od tylu lat. Nikt nie wymyślił niczego lepszego na początku drogi do niezależności jak oszczędzanie pewnej puli pieniędzy oraz kontrolowanie wydatków. Czasem nawet 300 zł może doprowadzić nas do niezależności finansowej, co udowadniają niektórzy współcześni przedsiębiorcy ;)

Paweł

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć po przeczytaniu sześciu części "Prawa-sukcesu", że mogą być one życiowym przewodnikiem, biblią do której warto często zaglądać. Myślę, że warto przeczytać tekst kilka razy. Zawiera się w nich wiele drogocennych wskazówek, które mogą być pomocne w życiowej drodze do bardziej szczęśliwego życia. Prawdy zawarte w treści pomogą nam uwierzyć w siebie i wzmocnić psychicznie. Warto czytać, stosować i czerpać korzyści.

Włodek

Po Napoleonie Hillu spodziewałem się czegoś świetnego i szczerze powiedziawszy, nie zawiodłem się. Tom III i IV zawiera w sobie życiowe prawdy. DOSŁOWNIE są opisane kroki, co należy zrobić, aby osiągnąć zamierzony cel z pozytywnym skutkiem. Polecam.

Kuba

Tak jak przewidywałem. Tom III i IV potwierdziły to co wiedziałem już po przeczytaniu poprzednich dwóch tomów. Moje życie nie będzie już takie samo bo obecnie jestem dużo bliżej sukcesu niż kiedykolwiek mi się śniło. Parafrazując - Skazany na Sukces. Polecam wszystkim bo jak nie przeczytacie to nie odkryjecie.

Adam

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Prawa sukcesu. Tom III i Tom IV / Napoleon Hill

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII". (Precyzyjne myślenie i Koncentracja). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces. ...
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces....
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której...
Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook "Prawa sukcesu. Tom I i Tom II". (SuperUmysł i Określony Cel Główny). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty sukces...
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu: Tom V i Tom VI" ("Przywództwo i Inicjatywa" i "Wyobraźnia"). Prawa Sukcesu w XVI częściach. Uczące po raz pierwszy w historii świata prawdziwej filozofii, na której zbudowany jest każdy osobisty...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Prawa sukcesu: Tom I i Tom II ("SuperUmysł" i "Określony Cel główny")
Ebook "Prawa sukcesu. Tom VII i Tom VIII" (Entuzjazm i Samokontrola). / Napoleon Hill
Książka Prawa sukcesu. Tom XI i Tom XII / Napoleon Hill
Ebook Prawa sukcesu. Tom XV i tom XVI / Napoleon Hill
Ebook Prawa sukcesu. Tom V i Tom VI / Napoleon Hill
Ebook "Prawa sukcesu. Tom IX i Tom X". (Zwyczaj robienia więcej niż to, za co nam płacą i Przyjemna osobowość).
Ebook Prawa sukcesu. Tom XIII i tom XIV / Napoleon Hill
Zestaw "16 Praw Sukcesu" / Napoleon Hill