Sztuka zdobywania pieniędzy / P. T. Barnum

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Sztuka zdobywania pieniędzy / P. T. Barnum

Książka "Sztuka zdobywania pieniędzy". Złote zasady zdobywania fortuny  Poznaj sekrety zdobywania pieniędzy jednego z pierwszych amerykańskich milionerów. Ponadczasowe i niezwykle prawdziwe.

Jesteśmy przekonani, że pisząc o wszystkim, co zawiera ponadczasowa publikacja z 1880 roku pt. moglibyśmy zagrozić dobrej kondycji psychicznej czytelników.

"Sztuka zdobywania pieniędzy" to książka, która już od ponad 100 lat bezwzględnie udowadnia swoją skuteczność

Masz niepowtarzalną okazję, aby zdobyć prawdziwy przewodnik, który pokaże Ci jak w wyjątkowo prosty sposób stać się człowiekiem niezależnym finansowo. Jakby tego było mało, książka posiada ponad stuletni certyfikat skuteczności.

Oznacza to, że od stuleci zwykli ludzie kupują tą książkę i jak zahipnotyzowani odmieniają swoje życie. Jeżeli jeszcze nie przekonałem Cię jak wyjątkowa jest ta publikacja, to proszę:

Na początek, poznaj trzy powody, dla których książkę Barnumana całym świecie nazwano biblią milionerów

 1. Po pierwsze: autorem książki jest P.T. Barnum, największy charyzmatyk wśród milionerów, showman wśród logicznych biznesmanów, cyrkowiec wśród polityków  i przede wszystkim szaleniec w loży genialnych marketerów. Człowiek, który stał się milionerem w 100 krotnie trudniejszych warunkach, niż możemy sobie to dzisiaj wyobrazić. Gdybyś nazwał przy nim dzisiejsze czasy „kryzysowymi,” jego śmiech rozerwałby Twój mózg.
 2. Po drugie: ta książka jest swoistą biblią, wśród osób, które przez dziesiątki lat zdobywały fortuny. Wyobraź sobie ciągle działający schemat. Ktoś bierze do ręki tę książkę, wprowadza w życie rady P.T. Barnuma i po kilku miesiącach widzisz jak małymi krokami zmienia się jego sytuacja finansowa.
 3. Po trzecie: "Sztuka zdobywania pieniędzy” ujawnia ponadczasowe prawa rządzące mechanizmem zdobywania fortuny, które nie zmieniły się od ponad 100 lat. Wyobrażasz sobie tych wszystkich autorów poradników, którzy chcieli zdetronizować tą ponadczasową książkę i odchodzili z kwitkiem? Ich płacz i wściekłość usłyszysz, gdy przeczytasz ostatnią kartkę tego arcydzieła. Zrozumiesz wtedy, że wszystko co przeczytałeś na temat bogactwa, oszczędzania, ekonomii czy nawet wychowania swoich dzieci do świadomego bogactwa wywodzi się z tej książki.

Dołącz do elity ludzi, znających zasady bogacenia się wg. Barnuma

Tylko teraz masz unikalną okazję zdobyć to  ponadczasowe dzieło i już dzisiaj zastosować zasady, które przez ponad 100 lat zarabiały fortunę. Teraz Ty możesz dołączyć do światowej elity ludzi znających zasady dostatniego życia P.T. Barnuma

Niech Barnum stanie się twoim prywatnym trenerem sukcesu

Jeżeli chcesz być bogaty, postaw swoją osobę w na końcu hierarchii ważności. Na początku drogi do bogactwa zawsze jest klient. Dopiero teraz pokażę Ci, co oznacza dla Ciebie, że od dzisiaj legendarny P.T. Barnum stanie się Twoim wewnętrznym trenerem sukcesu.

P.T. Barnum (ur. 1810 i  żyje do dzisiaj w swoich publikacjach i fortunach największych milionerów, chociaż jego ciało umarło w 1891 roku).

Jego największy osobisty sukces, poza fortuną którą osiągnął, to niezliczona ilość nieślubnych dzieci. To wynik tego, że jest uważany za ojca sukcesu całej armii finansowych gigantów na całym świecie.

Był jednym z pierwszych  amerykańskich milionerów i jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci ówczesnego czasu.

Co oznacza dla Ciebie, że to Barnum nauczy cię jak zdobywać pieniądze?

Podpowiem Ci tylko, że na 67 stronach opowie Ci jak stał się milionerem w trudnych czasach i w jaki sposób potrafił doprowadzić do tego, że w 2011 roku dalej jest tematem rozmów ludzi, którzy wiedzą jak zarabiać pieniądze.

Szekspir skuteczności
Był największym charyzmatykiem wśród milionerów, showmanem wśród logicznych biznesmanów, cyrkowcem wśród polityków i przede wszystkim szaleńcem w loży genialnych marketerów. Nazywany był także Szekspirem  skuteczności i jako pierwszy szaleniec użył hipnozy w procesie tworzenia piekielnie skutecznych reklam. 

Czy to prawda, że sztuka zdobywania pieniędzy nigdy się nie zmienia? Czasy się zmieniają, ale niektóre zasady nigdy.

Parę lat temu był czas prosperity i hossy, a dzisiaj mamy kryzys. Parę lat temu Internet był dobrem luksusowym, dzisiaj jest w prawie każdym domu. Z biegiem lat widzimy, jak idzie postęp technologiczny, jak zmieniają się normy życia społecznego i otaczający nas ludzie.

Zadziwiające jest jednak to, że mimo tych wszystkich zmian, nowości i odkryć pewne zasady wciąż pozostają takie same. P.T. Barnum w swojej książce przekazuje Ci FILARY PROWADZENIA BIZNESU, bez których pomnażanie pieniędzy byłoby dla Ciebie udręką. Przykładowo - dbanie o dobry wizerunek, wzbudzanie ciekawości produktem / sklepem, lub szukanie swojej własnej drogi zawodowej, zgodnej ze swoimi umiejętnościami - te wszystkie założenia działają niezależnie od tego, czy jest kryzys, hossa, duża konkurencja czy jakiekolwiek inne przeciwności.

Mało tego - te zasady nie dotyczą tylko biznesu - to są uniwersalne zasady, których poznanie jest niezbędne, aby zmienić swój sposób myślenia, który wiele osób hamuje na drodze do sukcesu.

Chcesz poznać zawsze działające zasady zdobywania pieniędzy, działające wbrew wszystkim przeciwnościom?

Niektórzy ludzie rodzą się z wiedzą, jak zdobywać pieniądze, a inni nigdy jej nie poznają. Są pewne fundamentalne zasady, którymi każdy powinien się kierować, jeśli chce zdobyć bogactwo. Działają one niezależnie od „czasów” i okoliczności.

Oczywiście nie są one znane wszystkim, dlatego też i wielu ludzi żyje cały czas od pierwszego do pierwszego, a inni opływają w bogactwo. Dlatego też m.in. dzieci bogatych rodziców pomnażają ich majątki i stają się jeszcze bogatsze, podczas gdy biedni z pokolenia na pokolenie są biedni. 

Bez różnicy jest to, w jaki sposób chcesz zdobyć wielkie pieniądze: zakładając firmę czy inwestując na giełdzie, czy w jakikolwiek inny sposób. To, co najbardziej się liczy, to Twoje myślenie na temat pieniędzy. Sposób, w jaki je zdobędziesz, jest już tylko krokiem do celu.

Chciałbym, żebyś wyobraził  sobie, że jesteś w stanie zainwestować tylko 2 złote w każdą kolejną mądrość Barnuma.

Przechodzisz przez kolejne kartki tego arcydzieła i uzyskujesz konkretne porady zmieniające Twoje życie.

Po 30 kartkach masz już spłaconą książkę, reszta jest za darmo. Co najciekawsze reszta genialnych praw, o których tu nie napisałem, wygeneruje dla Ciebie kolejne pozytywne  zmiany w Twoim życiu.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Sztuka zdobywania pieniędzy"

Oto w co zainwestujesz płacąc tylko za 30 stron książki "Sztuka zdobywania pieniędzy":

 • 2 złote za prostą radę, która pozwoli ci na zawsze zapanować nad swoimi finansami. Jeżeli zastosujesz ją w swoim życiu po miesiącu usłyszysz jak z Twojego portfela będą dochodziły jęki niewolników. Po prostu, to Ty staniesz się panem swoich finansów.
 • 2 złote za odpowiedź na pytanie Jak skutecznie oszczędzać? Barnum obali mit dotyczący oszczędzania, który wyznaje 98% Polaków. To przez nieumiejętne gromadzenie pieniędzy ludzie są biedni i nieszczęśliwi. Odpowiedź dociera do czytelnika po kilku  minutach (tyle trwa wychodzenie z szoku po tej miażdżącej informacji).
 • 2 złote za chwilę śmiechu. Wiesz, Barnum nie wygląda na miłego typa, ale to przezabawny facet. Nawet jeżeli złożysz śluby ubóstwa i nie będziesz chciał skorzystać z rad zawartych w tej książce, to przynajmniej pozostanie Ci lektura, która momentami rozbawi Cię do łez. Dwa złote za to, że dowiesz się na czym oszczędzają pseudo bogaci pseudo biznesmani.
 • 2 złote za konkretną podpowiedź Jak wykształcić w sobie umiejętność skutecznego oszczędzania? Nie wiem, czy trudno Ci w to uwierzyć, ale zaangażowanie jakie bije z tej książki po prostu jakby samo zmienia w Tobie złe nawyki finansowe. Nie możesz  zapomnieć, że Barnum był prekursorem hipnotycznego pisania co czuć na każdej kartce tej książki. Dwa złote za to jak jego słowa zaczną zmieniać Twoje niedochodowe nawyki.
 • kolejne 2 złote za wieczny abonament za odtajnienie informacji na temat prawa chroniącego ludzi formatu Barnuma przed biedą. Warto, żebyś nauczył się tych słów na pamięć i traktował je jak egzorcyzm chroniący przed biedą. Powtarzaj je zawsze gdy usłyszysz słowo „kryzys”.
 • 2 złote za okazję, aby kolejny raz docenić geniusz Barnuma. Niestety wszyscy, którzy twierdzili, że to Bandler  i Grinder stworzyli NLP będą musieli spalić swoje nieaktualne książki. Na 19 stronie Sztuki Zdobywania Pieniędzy poznasz prawdziwego prekursora Neuro Lingwistycznego Programowania . Za 2 złote poznasz niewyobrażalnie skuteczny sposób radzenia sobie z niedogodnościami  oszczędzania? Wszystko po to, abyś wytrwał w drodze do bogactwa.
 • 2 złote za to, że Barnum udowodni Ci, że masz wszystkie cechy potrzebne do tego, aby stać się bogatym człowiekiem. Wyjaśnię to w sposób, który zainfekuje Twój mózg na kilka dobrych godzin. Dzięki temu genialnemu podręcznikowi zrozumiesz, że w tym momencie swojego życia jesteś milionerem swojej własnej biedy. Wystarczy, że te umiejętności wykorzystasz, by stać się milionerem swojego bogactwa.
 • 2 złotówka za historię, która pokaże Ci w niewyobrażalnie jaskrawy sposób jak cena jednego mebla może urosnąć do rozmiarów 30 tysięcy i doprowadzić małżeństwo na skraj bankructwa. Tak przerażająca sytuację przeżył jeden z przyjaciół Barnuma. 11 złotówka to twoje ubezpieczenie przed krachem finansowym i nieodpowiedzialnymi inwestycjami.
 • 2 złotówka to odpowiedź na pytanie Dlaczego tylko kaszlący biznesman jest podobny do robaka? Domyślam się, że za taką informację, nie dasz nawet grosza, więc pomogę twojej wewnętrznej motywacji. Barnum jak najlepszy przyjaciel powie Ci Dlaczego warto zadbać o swoje zdrowie?
 • 2  złote za „chipa”, którego Barnum wbije Ci pod skórę siłą hipnotycznego pisania. Ten nowy organizm, którego będziesz nosicielem zmieni gen, który odpowiada, za wszystkie Twoje życiowe porażki.

Wyobraź sobie, że już nigdy nie odłożysz niczego na później. Pomyśl tylko jak wyglądałoby twoje życie gdybyś już nigdy nie stracił wytrwałości w dążeniu do celu. Książka "Sztuka zdobywania pieniędzy" ma siłę wywołującą zmiany w życiu każdej osoby, która ją przeczyta. Wiem, że brzmi to niewiarygodnie, jednak jeżeli nie wierzyłbym w jej siłę nie nazwałbym jej ponadczasowym bestsellerem.

 • 2  złote za to, że Barnum przestrzeże Cię przed zgotowaniem sobie koszmaru, który w prostych słowach brzmi tak: idziesz spać bogaty, a budzisz się biedny.
 • Ostatnia, ponadczasowa rada tylko za 90 groszy 90 groszy za wybicie Ci z głowy nawyku wahania się i odkładania pewnych rzeczy na później. Po tym jak wprowadzisz do swojego życia słowa autora „Sztuki zdobywania pieniędzy”, nigdy już nie opóźnisz swojego działania nawet o sekundę. Jeżeli zdobędziesz dziś tą książkę to rozpoczniesz nowy rozdział w swoim życiu, który zatytułujesz: już nie odkładam nic na później.

Zasady Barnuma są tak ogniste i skuteczne, że nawet po przeczytaniu tylko 10 stron tego legendarnego przewodnika po 30 dniach zaczniesz częściej się uśmiechać, poczujesz wolność finansową i po raz pierwszy usłyszysz ze swoich ust szczere aż do bólu „Posiadam inteligencję finansową”.

W kilka dni po przeczytaniu książki "Sztuka zdobywania pieniędzy" prawdopodobnie dostrzeżesz, że:

 • potrafisz skutecznie oszczędzać i gromadzić pieniądze,
 • masz więcej zapału i motywacji do pracy,
 • złotówka po złotówce, dzień po dniu, stajesz się bogatszy.

Oto czego jeszcze dowiesz się z książki "Sztuka zdobywania pieniędzy":

 • Dlaczego mimo ciężkiej pracy, wysiłku i poświęcenia, większość ludzi nie jest zadowolona ze stanu swojego portfela, chociaż „teoretycznie” powinna?
 •  Dowiedz się, jak uniknąć błędów w swoim dążeniu do finansowego spokoju, które mogą spowodować, że poniesiesz porażkę, a Twoja praca pójdzie na marne.
 • Jak zarządzać swoimi finansami, aby nawet jeśli nie masz dużo pieniędzy, pomnażać je i budować swój kapitał? Tak, jest możliwe oszczędzać i gromadzić więcej pieniędzy, nawet jeśli uważasz, że mało zarabiasz.
 • Często wręcz absurdalne czynności, które wykonują ludzie bogaci, a które większość „normalnych” osób uważa za dziwactwo i stratę czasu. Dowiedz się, co robią bogaci, a czego nie chcą robić biedni.
 • Jak uniknąć porażki po sukcesie? Dowiedz się, dlaczego tak wiele osób traci swojej fortuny lub spełnione marzenia nie dają im żadnej satysfakcji i sam nie wpadnij w tę pułapkę.
 • Jaka jest jedna cecha charakteru, która pozwoli Ci dojść do celu i pokonywać przeciwności, które na pewno na Twojej drodze się pojawią (nie chodzi o wiarę w sukces)? Dowiedz się, czego potrzebujesz, aby Twoja motywacja nie wygasła i napędzała Cię każdego dnia.

Jeżeli rozumiesz i jesteś świadomy wszelkich zagrożeń związanych ze "Sztuką zdobywania pieniędzy” możesz teraz zamówić ten ponadczasowy bestseller.

Spis treści

Spis treści ebooka "Sztuka zdobywania pieniędzy"

 • SPIS TREŚCI
 • Przedmowa
 • SZTUKA ZDOBYWANIA PIENIĘDZY
 • Wprowadzenie
 • Bez zdrowia niczego nie osiągniesz
 • Nie pomyl się co do swego powołania
 • Wybierz właściwą lokalizację
 • Unikaj długów
 • Bądź wytrwały
 • Cokolwiek czynisz, czyń z całą mocą
 • Polegaj na swych własnych wysiłkach
 • Używaj najlepszych narzędzi
 • Nie staraj się połknąć zbyt wiele
 • Naucz się czegoś użytecznego
 • Niech dominuje nadzieja, ale nie przesadzaj z wizjami
 • Nie rozpraszaj sił
 • Bądź systematyczny
 • Czytaj gazety
 • Wystrzegaj się „działań na boku”
 • Nie żyruj bez wymagania zabezpieczeń
 • Reklamuj swój biznes
 • Bądź uprzejmy i miły dla swoich klientów
 • Bądź dobroczynny
 • Nie gadaj bez sensu
 • Zachowaj uczciwość
Opinie

Mimo, że treść książki jest osadzona w dawnych realiach, to zagadnienia w niej poruszane wydają się być bardzo aktualne. Prosty, przyjemny w słuchaniu przekaz, również bardzo inspirujący. Zawiera prawdy i zasady przydatne nie tylko dla przedsiębiorcy, ale mogące też znaleźć zastosowanie w budżecie domowym lub rozwoju osobistym, lub zawodowym. Słuchałem tej książki jeżdżąc do pracy rano, a po południu z przyjemnością wsiadałem do samochodu wiedząc, że droga do domu z panem P.T. Barnumem nie będzie mi się dłużyła. Gorąco polecam!

Jarek

Książka Barnuma, a konkretniej audiobook z którym się zapoznałem, jest bardzo intersującą pozycją. Interesującą z racji tego, że została napisana w 1880 i opisuje całkowicie inne realia niż te, w których żyjemy obecnie. Słuchając przykładów podawanych przez autora uzmysławiamy sobie, jak bardzo życie ludzkie i jego komfort zmieniły się na przestrzeni minionych 130 lat - jednak zawarte w książce rady na zdobycie bogactwa okazały się ponadczasowe. Do audiobooka dołączone zostało nagranie pod tytułem Oczywisty Adams, które choć jest historią fikcyjną, jest szalenie inspirujące i kładzie nacisk na szukanie oczywistych rozwiązań. Adams, copywriter uznawany za człowieka nie wybijającego się ponad przeciętność, odniósł ogromny sukces w branży reklamowej oferując swoim klientom rozwiązania, uważane przez nich za zbyt oczywiste, by wogóle się nimi zainteresować. Z czystym sumieniem polecam obie pozycje, które można nabyć w cenie jednej.

Arek

Odwieczne prawa zdobywania pieniędzy na talerzu. Działały tysiąc lat temu, działały sto lat temu (gdy ta książka była pisana), działają i teraz. Tylko komu chce się je stosować? Jeśli Tobie się chce, to skorzystaj z tej wiedzy! Polecam.

Daniel

Książka jest "super lekturą", a raczej obowiązkowym podręcznikiem dla osób świadczących usługi i zatrudnionych w obsłudze klienta. W poszczególnych rozdziałach, których tytuły zostały bardzo precyzyjnie sformułowane opisano złote zasady przyzwoitego prowadzenia biznesu. Książka uczy i wskazuje zasady, które powinny cechować nie tylko biznesmena, ale przede wszystkim każdego przyzwoitego człowieka.

Leszek

Wartościowa książka z podstawami dotyczącymi finansów, ucząca patrzenia na sprawę pieniędzy, pracy... w perspektywie długoterminowej. Być może napisana w realiach innych czasów, jednak główne porady są ponadczasowe. Dobra książka dla młodych ludzi zastanawiających się jak osiągnąć finansową niezależność. Życzę miłej lektury

Zbigniew

Książka, a raczej niepozorna książeczka (ok 60 stron), ma bardzo wiele cennych informacji do przekazania. Jest napisana w fantastyczny, przejrzysty sposób, czyta się ją jednym tchem i z dużą przyjemnością. Książka ta jest dla każdego, napisana prosto, ale dogłębnie. Osobiście po jej przeczytaniu automatycznie zmieniam swoje nawyki i nawet założyłam konto oszczędnościowe ;) Polecam tę publikację absolutnie wszystkim, bo każdy znajdzie w niej coś dla siebie, a nawet pokuszę się o stwierdzenie, że w dzisiejszych czasach JEST NIEZBĘDNA w każdym domu.

Ali

"Stara ale jara" - bogata treść i niesamowity przekaz sprawiają, że takie książki jak ta czyta się jednym tchem. Mógłbym pisać i pisać, jak wspaniała jest ta książka głównie dlatego, że jest tak jakby drogowskazem, mapą, którą otrzymujemy do rąk, w momencie kiedy się zgubiliśmy. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich pragnących zmienić swoje życie na lepsze.

Kamil

Bardzo mnie usatysfakcjonowała. Bardzo podobały mi się te małe rozdziały, które dowodziły jak wiele jest ważnych czynników, których nie jesteśmy świadomi pragnąc przyciągać pieniądze. Takie krótkie rozdziały poruszające jeden wątek bardzo uprzyjemniały mi lekturę i sprawiały, że przeczytałam ją 'jednym tchem'. Naprawdę polecam tę publikację.

Monika

"Sztuka zdobywania pieniędzy" to niezastąpiony podręcznik poszukiwaczy spełnienia swoich marzeń i celów. Bardzo inspirująca książka, opowiedziana historią, więc na długo pozostaje w pamięci. Nie możesz sobie pozwolić żeby jej nie mieć

Magdalena

Ta krótka książeczka mimo iż została napisana już dosyć dawno jest nadal aktualna. P.T. Barnum był człowiekiem na którym wzorują się dzisiejsi ludzie sukcesu m.in Joe Vitale. Książka powtarza parę koncepcji ale jest tez parę nowych pojęć. Ciekawe jest podejście autora do pożyczania pieniędzy - dziś w dobie kryzysu szczególnie potrzebne. Warto zapoznać się z tą publikacją

Paweł

Sztuka zdobywania pieniedzy. Świetna książka do czytania, ale też wspaniały przyjaciel pełen mądrości, który wspiera swoimi radami, nie pozwala zwątpić we własne siły, cieszy się z Twoich sukcesów. Wprawdzie tytuł mówi o sposobach zdobycia pieniędzy, ale autor mówi o sukcesach ogólnie. To może być wymarzona podróż, załatwiona sprawa. Godna polecenia i grzechem by było nie skorzystać.

Justyna

Książkę "sztuka zdobywania pieniędzy" polecam każdemu kto lubi słuchac ludzi. Zwłaszcza tych ludzi, którzy czegoś w życiu dokonali; chętnie przekazują swoje mądrości życiowe i doświadczenia, które zmieniły ich los. Takim człowiekiem niewątpliwie był P. T. Barnum.

Patryk

Fantastyczna książka, głównie dla ludzi zaczynających działalność gospodarczą. Każdy powinien ją przeczytać przed rozpoczęciem działalności, ale nie tylko. Opisane są tu warunki, zasady potrzebne właścicielowi firmy do dobrego, efektywnego działania - szanować zdrowie, aby mieć światły umysł; unikać długów, aby nie ściągały w dół; być wytrwałym, wierzyć w siebie i w słuszność swojego postępowania; a najważniejsze - być uczciwym, uczciwość jest droższa od złota, od diamentów - to tylko kilka z wielu zasad zamieszczonych w publikacji. Polecam bardzo "Sztuke zdobywania pieniędzy" wszystkim, gdyż na tych zasadach opierał się, opiera i będzie zawsze opierał cały biznes - warto je znać ! serdecznie pozdrawiam Grażyna, emerytka

Grażyna

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (2 votes)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Sztuka zdobywania pieniędzy / P. T. Barnum

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka Jak pracując mniej, zarabiać więcej / Wiesław Kluz
Książka "Jak pracując mniej, zarabiać więcej". Inteligencja finansowa twoim kluczem do sukcesu. Poznaj 5 sprawdzonych dróg do wolności finansowej. Czy naprawdę można zarabiać więcej jednocześnie mniej pracując? ...
Ebook Finansowy Geniusz / Daniel Wilczek
Ebook "Finansowy Geniusz". Odkryj w sobie bogactwo - Daniel Wilczek 150 książek w jednej. Esencja wiedzy na temat efektywnego budowania finansowego geniuszu i prosta droga do bogactwa. "Finansowy...
Ebook 3 kroki do wolności finansowej / Hubert Dudek
Ebook "3 kroki do wolności finansowej". Jak stosując odpowiednią WIZJĘ, DZIAŁANIE i STRATEGIĘ, możesz uzyskać dochód pasywny Wiedza na temat wolności finansowej sprowadzona do prostej formuły 3 kroków. Szaleństwo czy...
Ebook Żyj i bogać się / Arkadiusz Bednarski
Ebook "Żyj i bogać się". Prosty i sprawdzony plan osiągania wolności finansowej Dowiedz się jak kierować swoim życiem finansowym, aby było ono dostatnie, bogate i satysfakcjonujące. Dlaczego...
Ebook Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży / Robert T. Kiyosaki i Sharon L. Lechter
Ebook "Bogaty Ojciec Biedny Ojciec dla młodzieży". Sekretna wiedza o pieniądzach, której nie zdobędziesz w szkole. Czego nie wiesz o pieniądzach i co hamuje Cię, aby mieć ich więcej? Finansowa wiedza, której nie uczą w...