Finansowy Geniusz / Daniel Wilczek

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Finansowy Geniusz / Daniel Wilczek

Ebook "Finansowy Geniusz". Odkryj w sobie bogactwo - Daniel Wilczek

150 książek w jednej. Esencja wiedzy na temat efektywnego budowania finansowego geniuszu i prosta droga do bogactwa.

"Finansowy Geniusz" to mała książeczka skierowana do ludzi zainteresowanych rozwojem osobistym. Dzięki niej czytelnik dowie się jak budować podstawy duchowego i materialnego bogactwa.

Co ciekawego znajdziesz w książce "Finansowy Geniusz"?

Oto pięć najważniejszych (moim zdaniem) argumentów przemawiających za tym, by zamówić i przeczytać tę intrygującą publikację o finansach:

1. Odkryjesz, "jak przejąć kontrolę nad swoim życiem".

Dowiesz się, co zrobić, by Twoje życie było wreszcie realizacją Twoich celów, a nie innej osoby lub firmy.

Czy chcesz całe swoje życie spędzić na realizowaniu cudzych zamiarów, pomysłów i marzeń? Naprawdę chcesz żyć i pracować dla kogoś, a nie dla siebie? Gdy żyjesz cudzym życiem, czujesz ciągły zamęt w głowie, przeskakujesz od jednej rzeczy do drugiej, brakuje Ci pewności siebie i przekonania, że Twoje życie zmierza w najlepszym dla Ciebie kierunku.

Nowe możliwości

Książka "Finansowy Geniusz" pokaże Ci przede wszystkim, jak odkryć, pielęgnować i realizować swoje marzenia i zamierzenia. Gdy uświadomisz sobie swoje cele i poczujesz ich wagę, nie będziesz w stanie marnować życia na coś, czego naprawdę nie chcesz robić.

Gdy zaczniesz żyć z pełnym przekonaniem, że Twoje życie zmierza we właściwym kierunku, wtedy każdy kolejny dzień będzie dla Ciebie następnym krokiem do realizacji tego, co dla Ciebie cenne i ważne.

Będziesz czuć pewność siebie, spokój, radość i entuzjazm. Przestaniesz zamartwiać się przyszłością, a zaczniesz cieszyć się wolnością i niezależnością.

Posłuchaj fragmentu audiobooka "Finansowy Geniusz"

2. Otrzymasz pomoc w podjęciu ośmiu podstawowych decyzji, które zaczną Cię zmieniać w finansowego geniusza

Już za chwilę dowiesz się, jakie najważniejsze decyzje musisz podjąć, by przestać szukać pieniędzy, a pozwolić im płynąć do Ciebie szerokim i niekończącym się strumieniem.

Jeśli tego nie zrobisz lub podejmiesz złą decyzje, do końca życia będziesz ciężko pracować, ale ta praca nigdy nie uczyni Cię bogatym.

Dzięki właściwym wyborom każde następne działanie, jakiego się podejmiesz, będzie w przemyślany sposób kierowało kolejny strumień pieniędzy do Ciebie.

I uwaga: pieniądze zaczną do Ciebie same płynąć, nie będą już ograniczone Twoją pracą. To najwęższe gardło tego przepływu i jesli myślisz o zarabianiu dużych pieniędzy, musisz ten problem rozwiązać.

Gdy utrzymujesz się z wynagrodzenia za pracę i jest to jedyne źródło pieniędzy, to masz poważny problem. Gdy przestaniesz pracować – to źródło usycha! A sama praca zabiera Ci zazwyczaj tyle czasu i energii, że nie masz możliwości budowania wodociągu zamożności.

Gdy uniezależnisz napływ pieniędzy od włożonej w ich zdobycie pracy, wtedy dopiero zaczniesz się naprawdę bogacić.

Przestaniesz pracować na swoje utrzymanie, a zaczniesz cieszyć się napływającymi z różnych źródeł pieniędzmi.

3. Jak przejść od marzeń do namacalnych i imponujących efektów?

Poradnik "Finansowy geniusz" da Ci do ręki gotowy zestaw narzędzi, dzięki któremu będziesz w stanie mierzyć efekty swoich działań i je usprawniać. One wyznaczą nowy kierunek Twojego życia.

Bez „narzędzi” mierzących Twoją wydajność, nigdy nie będziesz w stanie jej ulepszyć. Bez narzędzi automatyzujących pracę, Twoje zarobki zawsze będą ograniczone pracą swoich rąk. Bez narzędzi zwiększających Twoją siłę i zasięg działania – niczego wielkiego nie zdobędziesz.

Na przykładach Polaków, którzy mogą poszczycić się wielkimi osiągnięciami, odkryjesz nagle, co musisz zrobić, by dołączyć do tego zaszczytnego grona.

Prawie WSZYSTKIE książki na temat osiągania dowolnej formy sukcesu podają za wzór amerykańskich milionerów, prezydentów i naukowców. A ja pokażę Ci Polaków, którzy dokonali rzeczy niewyobrażalnych, że... nawet najbardziej znani Amerykanie mogą się schować!

Poradnik "Finansowy Geniusz" podpowie Ci, CO robić, by budować bogactwo. Nie będzie to żadna magia czy jakieś czary-mary, lecz konkretne działania, które dają konkretne efekty.

Gdy dowiesz się, co możesz (i musisz!) zrobić, by zbudować swoje bogactwo, wtedy wejdziesz na drogę do finansowej niezależności. Przestaniesz marnować czas, pieniądze i energię na nieefektywne działania, a zaczniesz aktywnie budować swoją zamożność.

4. Książka zainspiruje Cię do działań nakierowanych na efekty

Ta książka pobudzi Cię do działania

Bez inspirujących treści nic nie poruszy Cię do działania. Samo poznanie suchych faktów nie wzbudzi w Tobie żadnych emocji.

Przeczytasz tak inspirujące historie, że one same pobudzą Cię do zmiany myślenia i działania.

Namacalna korzyść jest taka, że już w trakcie czytania tej książki odczujesz silne pragnienie działania.

A kiedy odczujesz to silne, wewnętrzne pragnienie działania, wtedy nie będziesz w stanie usiedzieć na miejscu i czekać na to, co może łaskawie przyniesie Ci los. Przestaniesz zasłaniać się wymówkami lub przeszkodami, a po prostu zaczniesz działać. I nie będą to działania na ślepo, ale ściśle ukierunkowane na ostateczny efekt – bogactwo.

5. Otrzymujesz 150 książek w jednej

Poradnik "Finansowy Geniusz" zawiera esencję wiedzy z ponad 150 książek, które autor do tej pory przeczytał, oraz jego doświadczenia i nietypowe, polskie historie sukcesu i przykłady działań, dających niesamowite rezultaty.

Bez takiej silnej kompresji wiedzy skazujesz się na żmudne wyszukiwanie cennych informacji i kupowanie kolejnych książek, po to tylko, by z każdej z nich wziąć jedną cenną myśl lub poradę.

Otrzymasz kompletne rozwiązanie podstawowych problemów z budowaniem finansowej niezależności. To są porady z wielu różnych źródeł i praktyczne do bólu.

Gdy zapoznasz się z tą JEDNĄ książką, wtedy zyskasz praktyczną wiedzę z ponad 150 najlepszych na świecie książek, ale nie będzie to zwykła kompilacja, lecz wybór najcelniejszych porad, dostosowanych do polskiej mentalności i warunków.

Przestaniesz kupować kolejne książki, a zaczniesz natychmiast działać. Bo samo czytanie, nawet najlepszych książek, niczego w Twoim życiu nie zmieni – musisz zacząć działać. Dlatego tak bardzo pomoże Ci ta skondensowana wiedza, inspirująca i łatwa do zastosowania.

Spis treści

Spis treści ebooka "Finansowy Geniusz"

 • Wstęp
 • Część I Zainspiruj się!

  • rozdział I Na początku było słowo… czyli drogowskazy sukcesu
 • Część II Narzędzia sukcesu

  • rozdział I Plan i współczynnik sukcesu
  • rozdział II Mistrzowie i uczone księgi
  • rozdział III PIL i CIL
  • PIL
  • Rodzaje aktywów
  • Rodzaje pasywów
  • CIL
  • rozdział IV Wizja — twoja szklana kula
  • Twoja wizja — sześć i pół pytania, które pomogą ci w jej ustaleniu
  • rozdział V  Struktura emocjonalna, czyli dobrze ulepiony plaster miodu
  • Czy jesteś pewny siebie?
  • Jak znosisz porażki?
  • Jak się zachowujesz w sytuacjach zagrożenia?
  • Czy masz dużą zdolność samokontroli?
  • Czy jesteś zdeterminowany i wytrwały?
  • Czy jesteś entuzjastycznie nastawiony?
  • Czy masz sprecyzowany cel życiowy?
  • Czy przejmujesz inicjatywę?
  • Czy wierzysz w swój cel?
  • Czy jesteś gotowy na wygraną w totolotka?
  • rozdział VI Zwój sukcesu — zdobądź wiedzę o sobie samym
 • Część III Najważniejsze decyzje

  • rozdział I Wolność czy niewola? Zapytaj gladiatora
  • rozdział II Stałość czy spekulacja? Jakim jesteś człowiekiem
  • rozdział III Upiec ciasto czy zjeść cukierka? Opowieść o cierpliwości
  • Cierpliwość w zabawie i w życiu
  • rozdział IV Woda z kranu czy woda ze studni? Zapytaj właściciela akweduktu
  • rozdział V Mądrość czy wiedza? Rozmowa z magiem
  • rozdział VI Aktor czy reżyser? Przywódca doskonały…
  • rozdział VII Żółw czy zając? Proces inteligentnej zmiany
  • rozdział VIII Budowa fundamentów, czyli rozmowa z trzema świnkami
 • Posłowie
 • Mądre księgi
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Finansowy Geniusz / Daniel Wilczek

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka Sztuka zdobywania pieniędzy / P. T. Barnum
Książka "Sztuka zdobywania pieniędzy". Złote zasady zdobywania fortuny  Poznaj sekrety zdobywania pieniędzy jednego z pierwszych amerykańskich milionerów. Ponadczasowe i niezwykle prawdziwe. Jesteśmy przekonani, że pisząc o...
Książka Jak pracując mniej, zarabiać więcej / Wiesław Kluz
Książka "Jak pracując mniej, zarabiać więcej". Inteligencja finansowa twoim kluczem do sukcesu. Poznaj 5 sprawdzonych dróg do wolności finansowej. Czy naprawdę można zarabiać więcej jednocześnie mniej pracując? ...
Ebook Żyj i bogać się / Arkadiusz Bednarski
Ebook "Żyj i bogać się". Prosty i sprawdzony plan osiągania wolności finansowej Dowiedz się jak kierować swoim życiem finansowym, aby było ono dostatnie, bogate i satysfakcjonujące. Dlaczego...
Ebook 3 kroki do wolności finansowej / Hubert Dudek
Ebook "3 kroki do wolności finansowej". Jak stosując odpowiednią WIZJĘ, DZIAŁANIE i STRATEGIĘ, możesz uzyskać dochód pasywny Wiedza na temat wolności finansowej sprowadzona do prostej formuły 3 kroków. Szaleństwo czy...
Ebook Bogaty Polak, biedny Polak. Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej / Andrzej Fesnak
Książka "Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy, działając inaczej" z serii Bogaty Polak, biedny Polak. Prawdopodobnie jedyna dostępna na rynku publikacja, która w tak praktyczny i...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Armia cesarza / Daniel Wilczek
Ebook Finansowa twierdza / Daniel Wilczek
Ebook Armia cesarza II / Daniel Wilczek
Ebook Uwolnij swoje bogactwo / Daniel Wilczek