Mistrz Seksu Oralnego / Wirtuoz Seksu

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Mistrz Seksu Oralnego / Wirtuoz Seksu

Czy Ty także chcesz zostać Mistrzem Seksu Oralnego i sprawić, aby kobieta zaczęła naprawdę głośno wzdychać z rozkoszy, dzięki Twoim nowym umiejętnościom?

Dzięki ebookowi "Mistrz Seksu Oralnego" Już za chwilę, będziesz miał okazję poznać:

 • Kilkadziesiąt najlepszych pozycji do seksu oralnego w wysokiej jakości zdjęciach, dzięki którym zaskoczysz każdą kobietę w sypialni i poczujesz się świetnym kochankiem.
 • Dziwny sposób, aby kobieta jeszcze bardziej pożądała seksu z Tobą, dzięki któremu ona będzie rzucać się na Ciebie w najmniej spodziewanym momencie.
 • Odkryjesz technikę, aby doprowadzić kobietę do silnej przyjemności samym oddechem i sprawić, że ona będzie pragnąć Cię jeszcze bardziej.
 • Dowiesz się, co robić podczas gry wstępnej, aby kobieta sama zrzuciła z siebie bieliznę, stała się podekscytowana i napalona na Ciebie w ciągu sekundy.
 • Zdradzę Ci jeden mały szczegół, który decyduje o tym, czy kobieta pokocha, czy znienawidzi seks oralny. Jeśli go nie poznasz, ona będzie unikać tego rodzaju seksu jak ognia.
 • Cichy seks to nudny seks, dlatego dowiesz się, co mówić do kobiety, gdy sprawiasz jej oralną przyjemność, aby ona stała się 2 razy bardziej podniecona w 2 razy krótszym czasie.
 • Poznasz typowy błąd, który popełnia 99% mężczyzn, który zabija całą przyjemność w ciągu kilku sekund.
 • Dowiesz się, co różni najlepsze pozycje od najgorszych. Jeśli tego nie wiesz kobieta może uciec z sypialni zanim zaczniesz cokolwiek robić.
 • Dowiesz się jak wykonać poprawnie technikę wibrujących ust, dzięki czemu dostarczysz kobiecie lepszych doznań, niż najlepszy wibrator.
 • Powiem Ci, kiedy i w jakich okolicznościach najlepiej zacząć seks oralny, aby nigdy nie usłyszeć z jej ust słowa „Nie”
 • Poznasz technikę, która jest lepsza niż wszystkie techniki używania języka razem wzięte i jest gwarancją wybuchowych przeżyć, dzięki czemu będziesz pewien, że kobieta nie udaje orgazmów, tylko naprawdę je przeżywa.
 • Odkryjesz pewne dziwne miejsce do seksu oralnego w Twoim mieszkaniu, które jest lepsze od łóżka w Twojej sypialni.
 • Dowiesz się, co robić, aby w jednej chwili stymulować trzy albo cztery jej wrażliwe miejsca w tym samym czasie?
 • Zobaczysz dwa silne gesty, które sprawią, że seks będzie bardziej pikantny. Czasami ich użycie jest niezbędne, aby ona osiągnęła orgazm.
 • Poznasz największy sekret seksu oralnego każdej kobiety. Jeśli go nie znasz, będziesz ponosił za każdym razem porażkę, a kobieta będzie jedynie udawać orgazmy.
 • Dowiesz się, co mają wspólnego Twoje pocałunki w usta i seks oralny. Musisz to wiedzieć, aby być rewelacyjny w łóżku.
 • Uzyskasz odpowiedź na pytanie, czy seks oralny najlepszy jest w trakcie, na początek czy na koniec seksu? To bardzo ważne i musisz to wiedzieć.
 • Dowiesz się, jak szybko rozwiać wszystkie obawy kobiety przed seksem oralnym, używając jednego sprytnego sposobu.
 • Poznasz sposób, aby zaostrzyć atmosferę podczas seksu oralnego i zamienić ciche westchnienia w krzyki rozkoszy.
 • Odkryjesz, co robić, aby kreować podczas seksu oralnego romantyczne emocje.
 • Poznasz mały i sprytny trik, aby kobieta poczuła się bardzo niegrzecznie i nieprzyzwoicie, dzięki czemu uzna Cię za idealnego kochanka, bo będziesz potrafił dostarczać jej wrażeń, o których ona wstydzi się mówić.
 • Powiem Ci, na jakie szczegóły zwracać uwagę, aby rozpalić jej żądze do białości. W efekcie ona będzie spełniać Twoje nawet najbardziej zakazane życzenia.
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 4.5 (2 votes)

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Seks, Jakiego Nie Znasz / Wirtuoz Seksu
Czy znasz te szalone miejsca do seksu i podstępne triki, którymi będziesz w stanie zaskoczyć kobietę i sprawić, że ona zacznie błagać Cię o seks? Jeśli chcesz sprawić, aby kobieta, z którą się kochasz była...
Ebook Arkana seksu - ekstaza i jedność / Rafał Seremet
Poznaj arkana seksu, dzięki którym wzmocnisz swój związek i doznasz wielu przyjemności. Odkryj nieznane sposoby zwiększania seksualnej przyjemności bazowane na dawnych, chińskich technikach miłosnych! Czytaj dalej, a na nowo...
Ebook 69 gorących zabaw dla par / Nina i Krzysztof Wiśniewscy
Kto jeszcze chce wprowadzić swoje życie seksualne na szczyty rozkoszy? Czujesz, że Twoje życie seksualne nie jest już takie jak było? Chcesz podkręcić temperaturę swojego związku? Czujesz, że coś jest nie tak, bo nie iskrzy między Wami jak dawniej? Boisz się pomyśleć, że cudownie podniecające oczekiwanie na wspólne chwile „było, minęło” i nigdy już nie powróci? Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na któreś z tych pytań, to bądź spokojny. Nie Ty jeden masz przejściowe kłopoty ze swoim życiem seksualnym i nie Ty jeden je rozwiążesz. Tak naprawdę bardzo wiele osób cierpi z powodu niskiej jakości życia intymnego. Twoje problemy są przejściowe i można je rozwiązać, a już za chwilę poznasz na to konkretne sposoby.
Ebook 77 Zakazanych Pozycji Do Seksu / Wirtuoz Seksu
Ebook "77 Zakazanych Pozycji Do Seksu" - Wirtuoz Seksu Czy znasz nowe pozycje seksualne i triki łóżkowe, dzięki którym poczujesz się jak Mistrz Seksu? Po przeczytaniu "77 Zakazanych Pozycji...
Seksualny klucz do kobiecych emocji / J.D. Fuentes
Z ebooka "Seksualny klucz do kobiecych emocji" dowiesz się jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej psychiki. "Jest to książka o tym, jak można kobietę w dosłownie kilka minut podniecić i sprawić...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook 77 Zakazanych Pozycji Do Seksu / Wirtuoz Seksu
Ebook Seks, Jakiego Nie Znasz / Wirtuoz Seksu
Kurs Wirtuoz Seksu