Księga est / Luke Rhinehart

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka Księga est / Luke Rhinehart

Luke Rhinehart - "Księga est". Joe Vitale poleca: Wstrząsające zapiski z owianej mitami terapii samorozwoju.

Przeczytaj po raz pierwszy po polsku o EST - legendarnym treningu, który zmienił życie m.in Joe Vitale i Yoko Ono.

Nie wiem, czy wchodząc na tę stronę, masz świadomość zbliżającej się rewolucji. Rewolucji nie tylko na skalę naszego kraju, ale przede wszystkim w obszarze Twojego JA. Po raz pierwszy w Polsce książka, której wydanie polecił nam sam Dr Joe Vitale, dla którego jest ona dziełem wyjątkowym, gdyż wpłynęła i trwale zmieniła jego życie. Kontrowersyjna grupowa terapia, która została zawieszona w latach 80., a w której brała udział m.in YOKO ONO.

Litera po literze, słowo po słowie – unikalny zapis  LEGENDARNEJ terapii est, która w sposób niezwykły może odmienić Twoje życie (tak jak zmieniła życie tysięcy osób, które brały w niej udział)

Być może poza osobami, które uczestniczyły w seminariach Joe Vitale lub czytały jego książkę "Podróże do wnętrza siebie" nikt w Polsce nie wie, czym jest ta legendarna terapia.

Luke Rhinehart - Księga est

Dwa weekendy szaleństwa, aby stworzyć zdrowsze zwykłe dni tygodnia

Kimkolwiek jesteś, nie potrzebujesz dwóch weekendów, aby poznać i praktycznie przejść terapię est jako jej uczestnik. Wszystkie "operacje" możesz dokonywać na własnym "JA", gdzie tylko zechcesz i kiedy tylko zechcesz jako obserwator tego wydarzenia. Zanim jednak zdecydujesz i sięgniesz po książkę, która może spowodować, że odkryjesz inne kolory swojego życia, przeczytaj:

Czym jest legendarne seminarium est?

Est, czyli Erhard Seminars Training (Seminaria Treningowe Erharda) to rozwijający się w USA w latach 70. i 80. program treningowy łączący najskuteczniejsze formy terapii. Standardowy trening est składa się z dwóch długich weekendowych sesji. Zajęcia trwają ponad sześćdziesiąt godzin, podczas których, jak to określa autor:

250 osób przeżywa to, że się na nie krzyczy, komenderuje nimi, obraża, wygłasza się do nich kazania i poddaje przeróżnym „procesom” (ćwiczeniom obserwacji podczas odmiennych stanów świadomości). W wyniku tego zaczynają one dzielić się intymnymi przeżyciami, odkrywać ukryte aspekty siebie, a w końcu, w cudowny sposób, zostają doprowadzone do przeżycia „odnalezienia tego czegoś”: Wreszcie zaczynają dostrzegać, czym naprawdę jest życie i  jak pozwolić mu działać.

Est rozwijało się w Stanach Zjednoczonych w tak dynamiczny sposób, że w roku 1976 na udział w terapii trzeba było czekać dwa miesiące. Do dnia dzisiejszego liczba osób, które ukończyły est, przekracza kilkaset tysięcy osób. O fenomenie est świadczy również ilość sławnych osób, które dzięki est postanowiły zmienić swoje życie, wśród których znajduje się m.in. żona Johna Lennona - Joko Ono.

W czym może pomóc Tobie "Księga est"?

(i dlaczego warto przeżyć to, czego nie można już doświadczyć na żywo)

Możesz przecież powiedzieć, że nic Cię to nie obchodzi. Może dla Ciebie być bez znaczenia, kto uczestniczył w tym programie. Być może zadasz sobie pytanie, czy to, co było skuteczne w latach 70. i 80., nadal działa. Masz prawo do tego typu wątpliwości. Wielu uczestników tego programu treningowego miało obawy i wątpliwości, jednak po ukończeniu cyklu byli zupełnie innymi osobami. Dlatego, aby przekonać Cię, że także i TY znajdziesz coś dla siebie w est, przeczytaj, jakie zmiany zaobserwowali u siebie uczestnicy tej terapii. Zobacz, czy rozwiązują one także Twoje problemy. Dzięki est możesz m.in.:

 •  dotrzeć i zmienić podświadome blokady i przekonania, które ograniczają Twój rozwój;
 • wykrystalizować  życiowe cele i pewnie zacząć je realizować;
 • poznać swoje prawdziwe JA, zaprzyjaźnić się z nim i zacząć w pełni akceptować SIEBIE;
 • poprawić relacje z otoczeniem; 
 • najważniejsze jednak: pozwoli Ci poznać est jako jednej z pierwszych osób w Polsce – jest to wyjątkowa okazja, bo swoją rewolucyjnością przypominająca odkrycie NLP w Polsce i jego BOOM w ostatnich latach.

Posłuchaj, co sam Joe Vitale mówi o publikacji "Księga est":

Ten trening zmienił życie ponad 2 milionów osób na całym świecie!

Mimo iż treningi na żywo zostały zawieszone 1984 roku, nadal nie cichną kontrowersje na ich temat. Nietypowe metody, wulgarny język i drakońskie zakazy wykorzystywane przez trenerów sprawiły, że amerykańskie społeczeństwo podzieliło się na zwolenników zauważających wpływ est na ich bliskich i otoczenie oraz zdeklarowanych przeciwników, posądzających Twórcę est o związki ze scjentologami, szarlataństwo, a nawet praktykowanie „czarnej magii”.

Niezaprzeczalnie, metody, których teraz możesz doświadczyć na własnej skórze mogą być szokujące. Równie śmiało jednak można powiedzieć o nich jedno – są nieprawdopodobnie skuteczne!

Dlaczego est w bardzo krótkim czasie jest w stanie wywrzeć tak potężny wpływ na Twoje życie?

Mamy świadomość, że przeczytanie zapisu szkolenia nie jest jednoznaczne z aktywnym uczestnictwem. Z drugiej jednak strony autor publikacji, Luke Rhinehart, doktorant filozofii z uniwersytetu Columbia, wiedział, że inny sposób niż ten przedstawiony w "Księdze est" nie miałby sensu.

Czy ebook "Księga est" jest dla Ciebie?

Jeśli:

 • poszukujesz  mocnego kopniaka do zmiany swojego życia;
 • chcesz dowiedzieć się, czym tak naprawdę były zawieszone w latach 80. szkolenia est;
 • masz wystarczającą odwagę i chcesz uczestniczyć w pierwszej polskiej odsłonie systemu, który zmienił życie setek tysięcy ludzi na całym świecie, a który poprzez swoje metody, takie jak krzyczenie na uczestników czy ich celowe obrażanie, został uznany za jedno z najbardziej kontrowersyjnych szkoleń, jakie kiedykolwiek miały miejsce.
 • interesuje Cię wszystko to, co naprawdę działa w procesie pracy nad sobą i szukasz czegoś innego, z czym się jeszcze nigdy do tej pory nie spotkałeś...

To książka "Księga est" jest dla Ciebie

Spis treści

Spis treści ebooka "Księga est"

 • Przedmowa
 • Wprowadzenie
 • Część I Trening
 • Dzień 1
 • Dzień 2
 • Dzień 3
 • Dzień 4
 • Część II "Co z tego?"
 • Kolejka górska po ukończeniu, czyli co z tym zrobić, kiedy już się to ma?
 • "Zrozumienie", czyli nic to tak na prawdę jest coś?
 • Krytyka EST, czyli Wszyscy jesteśmy doskonali, tacy, jacy jesteśmy ale...
Opinie

Kurs przeszedł moje oczekiwania. Cała wiedza dociera głęboko do umysłu i sprawia, że chce się ją wykorzystać. Techniki faktycznie odblokowują człowieka. Próbowałem kilka razy zlikwidować ból głowy czy uczucie niewyspania rano - i działa!!! Ból przechodzi, to niewiarygodne. Polecam każdemu!

Artur

Ta książka jest inna. Nigdy nie czytałam czegoś tak zmuszającego umysł do wytężonego wysiłku, a zarazem radzącemu wyłączyć go i po prostu być. Bierz co dostałeś, kiedy dostałeś, bo to dostałeś.

Kasia

Książka napisana świetnie. Czyta się jednym tchem z nieodpartym wrażeniem bycia wewnątrz wydarzeń... Jeśli chodzi o EST, to jest dużo ciekawych rzeczy i przydatnych prawd otwierających oczy na to co się z nami dzieje. Oczywiście jest też mnóstwo wymysłów i wręcz bredni, które ktoś sobie przyjął, wydumał, bo tłumaczy to jego teorię - typu tak jest, bo mnie oświeciło, wszedłem na wyższy poziom i inne pitu pitu... Ale te pożyteczne rzeczy oczywiście można odsiać z wielu śmieci... Także jeśli chodzi o samą publikację, to 6.

aju82

Kupując ta książkę byłam przekonana,że jest to kolejna pozycja na temat motywacji. Nie jest. A jednak może Cię zmotywować lepiej niż wszystkie pozostałe. Jest to "tylko" opis treningu EST. W takim razie co to jest EST? To "truskawka zjedzona nad przepaścią", to głęboki oddech, to trening który nie daje nic, niczego nie zmienia i jednocześnie może dać wszystko i zmienić wszystko. Dostajesz to co dostajesz. Pieniądze zainwestowane w tą książkę, to jedna z moich najlepszych inwestycji. :)

Anonim

Przeczytałam tą książkę jednym tchem. Polecam ją wszystkim, tym, którzy dążą do samodoskonalenia bez względu na to, jaką metodę wybrali. Nawet, jeśli nie wyniesiecie z tej książki nic, co mogłoby się wam przydać do własnego rozwoju, gwarantuję, że przynajmniej rozerwiecie się przy tej lekturze. Ps. Nie bądźcie "Du**** Wołowymi" , przeczytajcie a będziecie wiedzieli o co mi chodzi. ;) Pozdrawiam serdecznie!

A.

przeczytałam książkę może nie jednym tchem, ale mówiąc szczerze była naprawdę bardzo wciągająca, szczególnie momentami. nieważne co osiągniecie po przeczytaniu- polecam ją serdecznie.

Daria

Książka raczej ciężka, długo się czyta dość niezrozumiałe z logicznego punktu widzenia teksty, dopiero z czasem człowiek łapie o co w ogóle tu chodzi (czyli od połowy książki). Czy zmieniła coś w moim życiu, zmieniła moje poglądy? Nie wiem, najwyraźniej muszę przeczytać ją jeszcze raz, ale przyznam jedno, jest bardzo dziwna, pokręcona i dość nieprzewidywalna.

Kamil

Wszystko było by piękne gdybym sam był na tym kursie mam wrażenie ,że ominęło mnie coś ważnego - dostałem to co chciałem opis treningu a nie trening. Jednakże książka jest niezwykle ciekawa -czyta się ją jednym tchem pokazuje jak mocno jesteśmy zamknięci w swoim ''ja'' i swojej przeszłości , która jak kula u nogi spowalnia nasze życie. Może i Ty dostrzeżesz swoją ? Polecam i pozdrawawiam

Bartek

Jak twierdzi twórca Est czytanie książki o przebiegu warsztatu jest czytaniem książki, a nie przeżyciem warsztatu. Jednak autor ma wyjątkową zdolność opisywania emocji, relacji, zdarzeń i osobowości bohaterów. Książka naprawdę zaskakuje i ja miałem wrzenie jakbym był uczestnikiem tero kontrowersyjnego warsztatu. Barwnie opisane dialogi i sugestie trenera dają sporo do myślenia o własnym sposobie podejścia do życia. Polecam wszystkim - bez wyjątku.

Leszek

Genialna książka którą warto przeczytać do samego końca. Z początku za bardzo nie jarzyłem o co chodzi autorowi ale z czasem czytanie nabierało sensu i wyniosłem z niej wiele życiowej wiedzy, której nie znalazłem w innych publikacjach. Oświecenie gwarantowane. :) Polecam ;)

Mariusz

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Księga est / Luke Rhinehart

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Zmień swoje życie w 30 dni / Rhonda Britten
Ebook "Zmień swoje życie w 30 dni" czyli jak odnaleźć prawdziwego siebie. - Rhonda Britten Gwiazda programu Starting Over NBC dzieli się z czytelnikami swoimi sposobami na całkowitą reorganizację własnego życia w zaledwie 30...
Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku / Witold Wójtowicz
Ebook "Psychologia i 46 zasad zdrowego rozsądku". Co ma wspólnego psychologia zdrowego rozsądku z realizacją marzeń i z życiowym sukcesem? Zdrowy rozsądek motywem przewodnim Twojego życia? Wydawałoby się oczywiste, ale tak...
Ebook Odrodzenie Feniksa / Nikodem Marszałek
Przeczytaj książkę "Odrodzenie Feniksa", poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma. Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z...
Ebook Prawdziwy Mężczyzna / Malwina Gartner
Ebook "Prawdziwy Mężczyzna". Nie bądź frajerem, ale prawdziwym mężczyzną, który zna swoją wartość i potrafi wzbudzić w kobietach pożądanie! Dawniej mężczyzna uczył się, co ma robić i jak zachowywać w życiu, od swojego ojca....
Książka Bogać się, kiedy śpisz / Ben Sweetland
Ebook Bogać się, kiedy śpisz. Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz. Jak stać się dwa razy lepszym – w czymkolwiek tylko chcesz – w ciągu jednej nocy?...
X

Inne publikacje tego autora:

Trening est - Luke Rhinehart