Zmień swoje życie w 30 dni / Rhonda Britten

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Zmień swoje życie w 30 dni / Rhonda Britten

Ebook "Zmień swoje życie w 30 dni" czyli jak odnaleźć prawdziwego siebie. - Rhonda Britten

Gwiazda programu Starting Over NBC dzieli się z czytelnikami swoimi sposobami na całkowitą reorganizację własnego życia w zaledwie 30 dni. Ebook "Zmień swoje życie w 30 dni " to poradnik inspirujący, ciekawy, dla niektórych może szokujący, ale przez to niezmiernie motywujący. Do zmiany, poszukiwania szczęścia i świadomego życia.

Wciąż zadaję sobie to samo pytanie: jaki mam cel? Nie chcę tracić życia na coś, co nie jest zgodne z moim powołaniem.” Jeśli myślisz podobnie jak jedna z bohaterek niniejszego poradnika, zacznij zmieniać swoje życie już dziś, w równe 30 dni.

W kwestii osiągania pozornie niemożliwych do zrealizowania celów dowiesz się, że następująca po wysiłku i ryzyku śmierć na miejscu nie jest zjawiskiem tak tragicznym, jak może się wydawać i że każda próba wyjścia poza strefę komfortu jest warta wkładanego w nią wysiłku. Wysiłek ten zaprocentuje i spowoduje, że nauczysz się oceniać swoje szanse na osiągnięcie danego celu jeszcze przed jego podjęciem.

Aby rozwinąć się jako całkowicie nowy człowiek, musisz skupić się na kilku ważnych zagadnieniach, związanych ze szczerością w stosunku do samego siebie, opanowywaniem lęku przed nowym ja, ale przede wszystkim na dostrzeganiu faktów, a nie subiektywnych odczuć. Ważna jest także nauka słuchania własnego umysłu, która znacznie przyspieszy proces przemiany.

Siłę potrzebną do odnalezienia nowego ja uzyskasz przede wszystkim przez zredefiniowanie znanych już wcześniej pojęć. Okazuje się bowiem, że dyscyplina może prowadzić do… wolności. Kiedy pojęłam, czym jest dyscyplina i jak ważną rolę odgrywa w życiu, nauczyłam się sztuki konsekwentnych wyborów.

Porady, zawarte w książce "Zmień swoje życie w 30 dni " zmotywują Cię do dokonywania dobrych i mądrych wyborów, z czym być może do tej pory miałeś wiele problemów. Wolność, wywodzącą się z dyscypliny należy przede wszystkim wykorzystać w budowaniu swojej nowej tożsamości i całkowitej zmiany życia.

Z książki "Zmień swoje życie w 30 dni" dowiesz się, jak radzić sobie ze zmianami, których wprowadzanie może wydawać się na samym początku niezwykle ciężkie. Odkryjesz w sobie nowe pasje, nauczysz się określać własne cele, a co najważniejsze - dowiesz się, w jaki sposób je osiągać.

Rhonda Britten - Zmień swoje życie w 30 dni

Dzień 2.

Okaż sobie uznanie

Weź głęboki wdech i przeczytaj poniższe stwierdzenie:

Radzisz sobie lepiej, niż myślisz.

Co czujesz po jego przeczytaniu?

Radość? Ulgę? Cieszysz się, bo masz wrażenie, że nareszcie uznano Twoją wartość? A może czujesz się źle zrozumiany?

Zaznacz te z odpowiedzi, które najpełniej odzwierciedlają to, co czujesz w obecnej chwili.

______ „Rhonda mnie nie zna”.

______ „Nie robię tyle, ile powinienem”.

______ „Dzięki Bogu, znalazł się w końcu ktoś, kto mnie rozumie”.

______ „Chciałbym, żeby była to prawda”.

______ „Jeśli faktycznie tak jest, dlaczego nie poprawiło mi to samopoczucia?”.

______ „Naprawdę?”.

______ „Dziękuję”.

______ „Nie mów tego! Stracę całą motywację!”.

______ „Nie wątpię. Pracuję nad tym”.

______ Inna odpowiedź: __________________________________

Reakcja na pochwałę pokazuje sposób, w jaki Twój umysł filtruje informacje. Ma to bezpośredni wpływ na Twoje uczucia, myśli oraz zachowanie. Istnieje wiele filtrów, które służą do kamuflowania prawdy. Niektóre z nich to: „Nie jestem wystarczająco dobry” lub „Nikt mnie nie polubi”.

Sposób, w jaki przetwarzamy informacje, kształtuje nasze wyobrażenie o otaczającym świecie.

Przyjrzyjmy się teraz Twoim filtrom.

Jeśli wybrałeś odpowiedź „Rhonda mnie nie zna”, Twój filtr to: „Nikt nie wie, kim naprawdę jestem”. Jesteś typem osoby, do której nie sposób się zbliżyć. Intymność nie jest Twoją mocną stroną. Będąc z kimś blisko, nie ufasz tej osobie. Boisz się jej odejścia.

Jeśli wybrałeś drugą odpowiedź — „Nie robię tyle, ile powinienem” — Twoim filtrem jest perfekcjonizm. Jesteś dumny z tego, że pracujesz ciężej i dłużej niż inni, ale nie masz czasu dla siebie. Traktujesz się po macoszemu.

Odpowiedź „Dzięki Bogu, znalazł się w końcu ktoś, kto mnie rozumie” oznacza, że ponad wszystko lękasz się bycia niezauważonym. Szukasz potwierdzenia własnej wartości na zewnątrz i często czujesz się nierozumiany przez otoczenie.

Jeśli zaznaczyłeś „Chciałbym, żeby była to prawda”, Twój filtr to: „Nikt nie wie o mnie tyle co ja sam”. Z trudem przyjmujesz pochwały. Nie wierzysz, że robisz wystarczająco dużo lub że zasługujesz na sukces. Zamiast skupiać się na tym, co Ci wychodzi, wolisz zadręczać się tym, co robisz źle. Masz poczucie humoru, ale rzadko rozśmieszasz innych.

Wybór odpowiedzi „Jeśli faktycznie tak jest, dlaczego nie poprawiło mi to samopoczucia?” to znak, że Twoim życiem, zamiast logiki, rządzą emocje. Kłębi się w Tobie wiele uczuć, lecz nie czujesz się dobrze we własnej skórze. Mnogość owych uczuć rozprasza Twoją uwagę i utrudnia skupienie na zamierzonym celu.

Jeśli wybrałeś odpowiedź „Naprawdę?”, masz nawyk podawania w wątpliwość wszystkiego, co robią lub mówią inni. Nosisz w sobie nieuświadomione przekonanie, że nie zasługujesz na komplementy i dlatego nie umiesz ich przyjąć. A to oznacza, że wątpisz w siebie.

Jeśli na komplementy reagujesz prostym słowem „dziękuję”, wiesz, że należy je przyjmować z wdzięcznością. Nauczyłeś się tego. Jeżeli wierzysz w prawdziwość pochwał i komplementów, bez względu na to, z czyich ust pochodzą — posiadasz zdrowe poczucie własnej wartości. Istnieje jeszcze jedna możliwość, a mianowicie — nie wierzysz w żadne komplementy, ale potrafisz za nie dziękować. Oznacza to, że brak Ci pewności siebie potrzebnej do tego, aby wprowadzić istotne zmiany w życiu.

„Nie mów tego! Stracę całą motywację!” — to wybór tych, którzy nieustannie krytykują samych siebie i żywią przekonanie, że otoczenie negatywnie ocenia ich osobę. Czują, że nie są „dość dobrzy”. Odczuwają przymus „naprawiania” samych siebie, bez względu na pozytywne opinie płynące z otoczenia. Wiecznie cierpią i walczą.

Zaznaczenie ostatniej odpowiedzi wskazuje na zdrową pewność siebie. Charakteryzuje osobę potrzebującą uznania i dającą je sobie, kiedy wie, że na nie zasłużyła. Osoba taka chce być postrzegana jako ktoś, kto odniósł sukces.

Twoja percepcja świata — Twój filtr — daje Ci złudzenie realności, lecz uniemożliwia dostrzeżenie prawdy. W ciągu kolejnych paru dni pomogę Ci zmienić Twój obecny styl postrzegania rzeczywistości.

Którego z filtrów używasz na co dzień? Która odpowiedź jest Ci najbliższa? 

Rhonda Britten - fragment ebooka "Zmień swoje życie w 30 dni"

Finalnie, w ostatnim rozdziale książki "Zmień swoje życie w 30 dni " poznasz nowego siebie po zaledwie 30 dniach. Jedynym Twoim obowiązkiem na sam koniec lektury będzie ciągłe umacnianie poczucia własnej wartości, zbudowanej na fundamencie nowej tożsamości, którą pokochasz dzięki Rhondzie Britten.

Spis treści

Spis treści ebooka "Zmień swoje życie w 30 dni"

 • Słowo wstępne 9
 • Dzień 1. Nowy początek 12
 • Dzień 2. Okaż sobie uznanie 22
 • Dzień 3. Trening pewności siebie 31
 • Dzień 4. Cel i pasja 41
 • Dzień 5. Afirmacje, intencje i cele 52
 • Dzień 6. Wysiłek, ryzyko czy śmierć na miejscu? 61
 • Dzień 7. Wymysł czy fakt? 69
 • Dzień 8. Dyscyplina daje wolność 77
 • Dzień 9. Lśnij blaskiem swego wnętrza 88
 • Dzień 10. Konsolidacja 95
 • Dzień 11. Wyrzuty sumienia 104
 • Dzień 12. Mów otwarcie, czego chcesz 113
 • Dzień 13. Potęga słów 124
 • Dzień 14. Kłamca, kłamca 133
 • Dzień 15. Ufne serce 144
 • Dzień 16. Mit idealnej równowagi 155
 • Dzień 17. Wymówki 164
 • Dzień 18. Intuicja 174
 • Dzień 19. Przebaczenie 185
 • Dzień 20. Siła rozpędu 193
 • Dzień 21. Szczęście, los i przeznaczenie 201
 • Dzień 22. Dar odrzucenia 210
 • Dzień 23. Za czy przeciw 218
 • Dzień 24. Co miłość ma z tym wspólnego? 226
 • Dzień 25. Zapomnij o motywacji 235
 • Dzień 26. Koniec z konfrontacją 244
 • Dzień 27. Odmieniony Ty 252
 • Dzień 28. Twoje piękno 263
 • Dzień 29. Niebo 273
 • Dzień 30. Pozwól, że Ci przedstawię — oto Ty 282
 • O autorce 289
 • Podziękowania 291
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Zmień swoje życie w 30 dni / Rhonda Britten
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka Reguła 10X. Jedyna różnica między sukcesem a porażką / Grant Cardone
Książka Reguła 10X. Jedyna różnica między sukcesem a porażką / Grant Cardone Każdy, kto sugeruje, abym robił czegoś mniej, nie jest moim prawdziwym przyjacielem lub jest bardzo zdezorientowany!...
Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne
Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością - Brian Mayne „Dlaczego niektórzy odnoszą dużo większe sukcesy niż inni?”. To nurtujące pytanie zainspirowało Briana Mayne do...
Ebook Podróże do wnętrza siebie / Joe Vitale
Ebook "Podróże do wnętrza siebie". Dr Joe Vitale, autor bestsellerów, występujący w filmie i książce SEKRET, zdradza swój własny sekret, jak osiągnął to, kim jest teraz... Książka, której opis czytasz, jest najbardziej...
Ebook Sukces a praca / Witold Wójtowicz
Książka "Sukces a praca". Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy Dowiedz się, w jaki sposób osiągnąć upragnioną wolność i robić dokładnie to, na co ma się ochotę! Czy masz czasem...
Ebook Akademia Sukcesu / Iwona Majewska-Opiełka
Ebook "Akademia sukcesu". Jak stawać się coraz lepszym i wieść szczęśliwe życie. Stwórz plan osobistego rozwoju pod okiem jednego z najlepszych specjalistów od motywacji i psychologii sukcesu. Czas REALNIE coś zmienić...