Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne

Ebook Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością - Brian Mayne

„Dlaczego niektórzy odnoszą dużo większe sukcesy niż inni?”. To nurtujące pytanie zainspirowało Briana Mayne do opracowania systemu Mapowania Celów.

Mapowanie Celów to sprawdzona, przetestowana i popularna metoda wyznaczania i osiągania celów w każdej dziedzinie życia, przy pracy nad każdego rodzaju przedsięwzięciem, zarówno indywidualnym, jak i zbiorowym. Technika Mapowania Celów opracowana przez Briana Mayne w 1995 roku odniosła spektakularny sukces – zarówno na polu biznesowym, jak i edukacyjnym oraz w wielu innych dziedzinach.

(...) Kluczem do osobistego sukcesu i ścieżką do prawdziwego i trwałego szczęścia jest zdobycie umiejętności tworzenia i utrzymania pozytywnej myśli w swych intencjach i dzięki temu rozwijanie swoich świadomych pragnień zamiast nieświadomych lęków.

W każdym pokoleniu i kręgu kulturowym zawsze była — i wciąż jest — nieliczna mniejszość osób, które rozumieją i stosują podstawowe prawa tworzenia w urzeczywistnianiu swych pragnień. Każda książka o sukcesie, wydana w jakimkolwiek zakątku Ziemi, będzie zawierać rozdział o ustalaniu celów, formułowaniu intencji, świadomej manifestacji lub jego ekwiwalent. Zasady zawarte są w prastarej mądrości.

Mimo że ta ponadczasowa mądrość o przetwarzaniu myśli w rzeczy nigdy nie stanowiła wiedzy tajemnej, z natury jest na co dzień ukryta lub zasłonięta przed naszymi oczyma, dlatego trzeba ją znaleźć i odkryć przed każdym, kto dąży do sukcesu. 

Brian Mayne - fragment książki "Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością"

System ten jest wyjątkowy i skuteczny, ponieważ:

 • Stanowi połączenie pradawnej wiedzy z techniką przyspieszonego uczenia się, przeplecioną zasadami wyznaczania celów ku holistycznemu systemowi osiągania sukcesu.
 • Tradycyjne techniki wyznaczania celów koncentrują się na słowach, lewej półkuli mózgu i nieskończonych powtórzeniach, by wtłoczyć cele do naszej podświadomości. A Mapowanie Celów to technika skupiona na obu półkulach mózgu, stosująca obrazy, język podświadomości, spajająca słowa, obrazy i symbole, by stworzyć niezwykłą siłę.
 • Nauka wyznaczania i osiągania celów to naczelna umiejętność życiowa. Pozwala nam nabyć wiele innych umiejętności i zdolności.

Mapowanie Celów to praktyczny podręcznik niezwykle oryginalnej techniki, który pokazuje nam, jak stosować poznane umiejętności w obliczu każdego celu czy zamiaru.

O czymkolwiek marzysz, Mapowanie Celów pomoże Ci osiągnąć cel.

Brian jest jednym z najlepszych pomocników w tworzeniu najwspanialszych projektów życia, nie tylko celów, ale i podwalin długotrwałego sukcesu. Jego system mapowania jest nie tylko genialny, ale i naprawdę skuteczny.

Anthony Robbins uznany autor, mówca i zdobywca nagród oraz autorytet w dziedzinie psychologii przywództwa.

Spis treści

Spis treści książki "Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością"

 • O autorze
 • Podziękowania
 • Przedmowa
 • Wstęp
 • Część I. Zasady sukcesu
 • Rozdział 1. Życie to cel
 • Rozdział 2. Intencja z serca
 • Rozdział 3. Wspinanie się po drabinie LIFT
 • Rozdział 4. Siedem podstawowych praw tworzenia
 • Rozdział 5. Przygotowanie do tworzenia
 • Część II. Technika Mapowania Celów
 • Rozdział 6. Stwórz swoją mapę celów
 • Rozdział 7. Rytuał Mapowania Celów
 • Rozdział 8. Doprecyzuj swoją mapę celów
 • Rozdział 9. Mapowanie Celów — lista kontrolna
 • Aneksy
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Mapowanie Celów. Praktyczny podręcznik. Jak sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością / Brian Mayne

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

DVD ze szkolenia: Życie Pełne Pasji / Jakub B. Bączek
DVD ze szkolenia: Życie Pełne Pasji Skoro potrafisz decydować o tym, w co się ubrać i kiedy wyjść na spacer, możesz też decydować o tym, jaka jest Twoja praca, ile zarabiasz i jakie marzenia realizujesz! Wystarczy podnieść...
Książka Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to. Wydanie II zmienione / Jacek Walkiewicz
Z Książki "Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to." dowiesz się, że życie z pełną Mocą — marzeń, zmian, wartości, decyzji, bliskości, odwagi — jest prostsze, niż myślisz Skąd się wzięła pełna MOC? Z...
Książka Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie / Robert Maurer
Książka "Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie" czyli nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku. - Robert Maurer Pragniesz udoskonalić swoje życie, ale każda zmiana Cię paraliżuje? Nie masz siły...
Ebook Działaj skutecznie! / Andrzej Bubrowiecki
Ebook "Działaj skutecznie!". Jak realizować swoje cele ze 100% skutecznością i jak skuteczniej działać w każdej dziedzinie swojego życia? Oto przed Tobą pojawia się możliwość, na którą być może długo czekałeś. Być może do tej...
Ebook Odrodzenie Feniksa / Nikodem Marszałek
Przeczytaj książkę "Odrodzenie Feniksa", poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma. Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z...