Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier"

Tani hosting

Zawartość

Opis
Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier"

Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier"

Jak w domowym zaciszu DOŚWIADCZYĆ inwestowania w nieruchomości?

Jeśli chciałbyś bez żadnego ryzyka, w przyjemny sposób, w domowym zaciszu zdobyć doświadczenie z inwestowania w nieruchomości, spostrzeżenia i wnioski, których zebranie normalnie zajmuje lata i dziesiątki tysięcy złotych, mamy dla Ciebie coś idealnego.

Prawdopodobnie najefektywniejszą i najszybszą formę edukacji (o potwierdzonej naukowo skuteczności) z dziedziny, która może dać Ci prawdziwą i trwałą wolność finansową – z inwestowania w nieruchomości.

Tą formą edukacji jest…

Edukacyjna gra planszowa "Polski Rentier", w której wcielasz się w rolę inwestora w nieruchomości i jednym z Twoich głównych celów jest osiągnięcie rentierstwa – czyli stanu, w którym Twoje pasywne przychody przewyższają koszty życia.

Jak osiągnąć w niej rentierstwo?

Tak jak w życiu - odpowiednio decydując, w co inwestować w każdej turze swój czas i pieniądze.

W prawdziwym życiu też najczęściej najmocniej ogranicza Cię czas i pieniądze, więc właśnie masz okazję nauczyć się zarządzać nimi jak profesjonalny inwestor.

I nie musimy Ci niczego mówić ani tłumaczyć – SAM wszystkiego się nauczysz podczas grania. W miarę jak będziesz coraz lepiej zauważał, co wpływa na co i w jaki sposób, poznawał możliwości i rodzaje sytuacji, które mogą Cię spotkać na Twojej inwestycyjnej drodze (oraz jak się przed nimi zabezpieczyć lub wykorzystać je na swoją korzyść) – uzyskasz najlepszą lekcję inwestowania, jaką można zdobyć w tak krótkim czasie.

Okazje mieszkaniowe i wypadki, które spotkasz na kartach gry są wzorowane na prawdziwych zdarzeniach. Dzięki temu będzisz mógł wykorzystywać doświadczenie zdobyte w grze, w prawdziwym życiu podczas realnych inwestycji.

Z czego składa się gra "Polski Rentier"?

 • Plansza do gry
 • 22 karty doświadczenia
 • 20 kart finansowania
 • 50 kart mniejszych nieruchomości
 • 40 kart większych nieruchomości
 • 10 kart profesji
 • 6 arkuszy giełdy marzeń
 • 320 papierowych banknotów o różnych nominałach
 • 90 drewnianych znaczników mieszkań
 • 6 kart pomocniczych z przebiegiem gry i znaczeniami ikon
 • Kostka do gry
 • Znacznik czas
 • Bloczek arkuszy portfela inwestycyjnego

Maksymalna liczba graczy to 6, a średni czas rozgrywki przy rozgrywce przyspieszonej wynosi 1-1,5 h, a przy rozgrywce pełnej 1,5-3h.

Jak wygląda rozgrywka?

Trzon rozgrywki polega na tym, że na początku każdej tury, każdy z graczy ma 3 punkty czasu reprezentujące Twój wolny czas. To na co przeznaczysz te punkty - zależy tylko od Ciebie.

Możesz je wydać m.in. na:

 • Pozyskiwanie finansowania
 • Szukanie członków do swojego zespołu (prawnik, hydraulik, ekipa budowlana itp.)
 • Zdobywanie doświadczenia
 • Szukanie okazyjnych mieszkań na zakup
 • Szukanie okazyjnych mieszkań na podnajem
 • Negocjowanie ceny zakupu mieszkania
 • Negocjowanie ceny wynajmu mieszkania
 • Remontowanie mieszkania
 • I wiele innych

Każda z tych spraw rodzi inne efekty i w jednej sytuacji może się okazać dla Ciebie najlepszą możliwą decyzją, a w innej największym hamulcem.

Dzięki grze możesz bez podejmowania żadnego realnego ryzyka i kosztów przekonać się, jakie Twoje działania (lub całe ich kombinacje) i kiedy są jednym, a kiedy drugim, jakie efekty rodzą i z jakim ryzykiem się wiążą.

Bo jak się pewnie domyślasz – nie zawsze wszystko będzie wyglądało różowo. Jeśli się odpowiednio nie zabezpieczysz, narażasz się na różne nieprzyjemne, występujące losowo zdarzenia, które mogą kosztować Cię sporo pieniędzy i opóźnień na Twojej drodze do rentierstwa.

I to jest prawdziwe zarówno w życiu, jak i w grze.

Tylko, że w grze możesz w ciągu kilku godzin doświadczyć (lub podpatrzeć, jak spotykają innych) ich dziesiątki i zobaczyć, jak się przed nimi zabezpieczyć lub co minimalizuje ich wpływ.

W normalnym życiu – te wydarzenia są rozłożone na lata i kosztują Cię realny czas i pieniądze.

Dlatego przysiadając do gry razem z innymi (lub samemu), możesz w ciągu zaledwie kilku godzin zrobić symulację i zdobyć doświadczenie, które normalnie zbierałbyś LATAMI!

Tutaj tkwi właśnie potęga gier edukacyjnych. Wykorzystaj ją i w ciągu godzin zdobądź doświadczenie, spostrzeżenia i wnioski, które normalnie zyskałbyś po latach inwestowania.

Oszczędź sobie setek godzin i dziesiątki tysięcy złotych, jakie mogą kosztować Cię prawdziwe inwestycje, jeśli zabierzesz się za nie bez odpowiedniego doświadczenia i wiedzy.

A te możesz teraz zebrać tanio, szybko i prosto w domowym zaciszu, bawiąc się jednocześnie z innymi.

Autorzy
kategorie
Tagi
Average: 2.8 (6 votes)
Program partnerski: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości / Marcin Matuszewski
Ebook "Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości" czyli jak zostać Rentierem dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Inwestowanie w nieruchomości to w dużej mierze praca z ludźmi. Nawet...
Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie? / Bartosz Nosiadek
Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając pakiet "Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie?": Jak rozkręcić...
Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego? / Bartosz Nosiadek
Bartosz Nosiadek, w wieku 30 lat jest osobą wolną finansowo (co bynajmniej nie znaczy, że nie pracuje, wręcz przeciwnie - ludzie wolni finansowo często pracują więcej niż inni, bo robią to z zamiłowania i z pasji, a nie z...
Książka Zarabiaj na nieruchomościach / Wojciech Orzechowski
Książka „Zarabiaj na nieruchomościach. Kup wyremontuj i sprzedaj lub wynajmij z zyskiem” pomoże Ci zrozumieć techniki finansowania inwestycji w nieruchomości, tak aby Twoje inwestowanie było bezpieczne, efektywne i zawsze zakończone sukcesem!...
Ebook Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej / Marcin Marczak
Ebook "Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej?". Sztuka odnajdywania okazji na rynku nieruchomości. Książka "Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej" opiera się na prostym...
X

Inne publikacje tego autora:

Książka Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania / Marcin Matuszewski
Jak skutecznie opanować język obcy i swobodnie się w nim komunikować? - Zapis webinaru
Co zrobić, gdy cierpisz na chroniczny brak czasu? / Marcin Matuszewski
Ebook Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości / Marcin Matuszewski
Internetowy Kurs Szybkiego Czytania / Marcin Matuszewski