Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie? / Bartosz Nosiadek

Tani hosting

Zawartość

Opis
Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie? / Bartosz Nosiadek

Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając pakiet "Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie?":

 • Jak rozkręcić sprzedaż w małej firmie, nie wydając znacznych pieniędzy na reklamę?

  Rozkręcając biznes, rzadko mamy do dyspozycji spory kapitał. Trudno ten fakt pogodzić z kosztowną reklamą, która przecież jest dźwignią handlu. Ekspert Pigułek Wiedzy przekaże bezcenną wiedzę na temat efektywnego docierania do klientów, bez konieczności rujnowania budżetu.

 • Jak zbudować sieć partnerów polecających usługi Twojej firmy?

  Bardzo korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy jest posiadanie szerokiej liczby osób polecających przedmiot jego działalności. Taki stan rzeczy nie tylko zwiększa sprzedaż, ale także buduje renomę marce. Pytaniem pozostaje, jak to zrobić? Wie to Bartosz Nosiadek, który z powodzeniem stosował metody, które pozwoliły na rozkwit jego firmy.

 • Jak skutecznie sprzedać klientowi produkt lub usługę?

  Umiejętność sprzedawania jest sztuką, którą niektóre osoby wysysają z mlekiem matki, inni muszą się jej po prostu nauczyć. Jest to o tyle ważne, że sprzedaż jest przecież sensem prowadzenia działalności. Posłuchaj, co na ten temat ma do powiedzenia Ekspert i zostań skutecznym sprzedawcą.

 • Z jakiego źródła czerpać kontakty do promocji usług swojej firmy?

  Bartosz Nosiadek przekaże z własnego doświadczenia, jak promować swoją firmę w sposób tani i skuteczny. Wbrew powszechnej opinii, jest to możliwe. Wystarczy wiedzieć CO, JAK i KIEDY zrobić. W ramach tej Pigułki Wiedzy otrzymasz odpowiedź na te pytania.

Ponadto otrzymasz inspirujące materiały dodatkowe:

 • BONUS: Czy warto docierać do dużych firm prowadząc DG?
 • BONUS: Skuteczne pozyskiwanie kontaktów od Klientów
 • BONUS: Od czego zacząć biznes w nieruchomościach?
 • BONUS SPECJALNY: Jak zarobić na posiadanej nieruchomości prowadząc DG?

Wiedza z tego ostatniego bonusu może zaoszczędzić Ci nawet kilkaset złotych miesięcznie.

Czym są Pigułki Wiedzy?

Książka to idealny pierwszy krok do rozwoju osobistego. To źródło wiedzy, którą możesz spokojnie przyswoić. Zazwyczaj jednak nie jest to aż tak skondensowana i praktyczna wiedza, jaka byłaby Ci potrzebna. Często potrzeba czegoś więcej.

Zazwyczaj mówi się, że kolejnym krokiem są szkolenia. I bardzo słusznie. Gdy już wiemy, co chcemy robić i w którym kierunku iść, szkolenia to coś co daje nam wiedzę i motywację do działania. Często pojawia się jednak problem, gdyż szkolenia nawet jednodniowe zazwyczaj kosztują 10x-20x więcej niż książka.

Dlaczego szkolenia są takie ważne? Bo mamy osobisty kontakt z osobą, która jest dla nas autorytetem. To co usłyszymy od kogoś ma dla nas często znacznie większe znaczenie niż to, co gdzieś przeczytamy. Jeśli dodatkowo mamy kontakt z taką osobą, to jeszcze lepiej.

Pigułki Wiedzy są czymś pomiędzy książką, a tradycyjnym szkoleniem. Ceną są zbliżone do książek, ale dają możliwość wirtualnego obcowania z ekspertem. Widzimy go, słyszymy i czujemy jakbyśmy tam byli. Dzięki temu wiedza zdecydowanie łatwiej jest przez nas wchłaniana, a przede wszystkim inspiruje nas to i motywuje często znacznie bardziej do działania niż nawet najlepsza książka.

Spis treści
Jak rozkręcić sprzedaż w małej firmie, nie wydając dużo pieniędzy na reklamę?14:45 min.
Jak zbudować sieć partnerów polecających usługi Twojej firmy?14:58 min.
Jak skutecznie sprzedać klientowi produkt lub usługę?15:02 min.
Z jakiego źródła czerpać kontakty do promocji usług swojej firmy?13:02 min.
Ponadto otrzymasz inspirujące materiały dodatkowe: 
BONUS: Czy warto docierać do dużych firm prowadząc DG?1:40 min.
BONUS: Skuteczne pozyskiwanie kontaktów od Klientów1:40 min.
BONUS: Od czego zacząć biznes w nieruchomościach?2:15 min.
BONUS SPECJALNY: Jak zarobić na posiadanej nieruchomości prowadząc DG?4:29 min.
Autorzy
kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Program partnerski: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego? / Bartosz Nosiadek
Bartosz Nosiadek, w wieku 30 lat jest osobą wolną finansowo (co bynajmniej nie znaczy, że nie pracuje, wręcz przeciwnie - ludzie wolni finansowo często pracują więcej niż inni, bo robią to z zamiłowania i z pasji, a nie z...
Jakie decyzje podejmują ludzie inteligentni finansowo? / Sławomir Śniegocki
Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając pakiet "Jakie decyzje podejmują ludzie inteligentni finansowo?": Od czego należy zacząć...
Co trzeba wiedzieć, by prowadzić dobrze prosperujący biznes? / Marek Zabiciel
Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając pakiet "  Co trzeba wiedzieć, by prowadzić dobrze prosperujący biznes?": Jak efektywnie...
Książka Zarobić Milion, idąc pod prąd / Jakub B. Bączek
Książka "Zarobić milion, idąc pod prąd". Wolność finansowa w czterech etapach - Jakub B. Bączek Na powstanie tej książki czekało w Polsce wielu ludzi. W niezwykle, jak na literaturę tego typu, bezpośredni sposób,...
Zyski z innowacji / Sebastian Schabowski
Kurs wideo "Zyski z innowacji" czyli jak wymyślać i wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, by osiągać ponadprzeciętne zyski. Jak konkretnie wygląda kurs "Zyski z innowacji"? Kurs składa się z 12 wideo-...
X

Inne publikacje tego autora:

Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego? / Bartosz Nosiadek