ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu / Jolanta Gajda

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu / Jolanta Gajda

Z ebooka "ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu" dowiesz się, jak pomóc swojemu dziecku osiągnąć sukces i sprawić, aby było szczęśliwe.

Jesteś już rodzicem? A może dopiero będziesz? Opowiem Ci więc pewną historię. Doczytaj ją do końca, a dowiesz się, jak książka "ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu" zmieni życie zarówno Twoje, jak i Twojego dziecka.

Wyobraź sobie korytarz, którym idą On i Ona, trzymając za rękę swoje dziecko. Beztroskie i szczęśliwe. Dochodzą do otwartych drzwi z napisem "DOROSŁOŚĆ". Rodzice zapalają światło i wspólnie z maluchem przekraczają próg. A tam - cudowny świat... bujna, zielona łąka. Tu i ówdzie przepiękne, bajkowe kwiaty, które zachwycają swym czarem i bogatą paletą żywych kolorów. W powietrzu trzepoczą delikatne, tęczowe motyle.

Dziecko jest zachwycone, wyrywa się z ręki, by jak najszybciej poznać tę ekscytującą krainę. Rodzice wskazują mu ścieżkę, wijącą się łagodnie wśród traw. Maluch na nią wkracza i z entuzjazmem przygląda się rozmaitym celom widniejącym na horyzoncie. Po przejściu kilkunastu kroków z rodzicami, młody człowiek jest gotów iść sam. Wybrał już cel. Wie, dokąd zmierza i zna drogę. Czasem się potyka, ale nawet tego nie zauważa, bo jego uwagę przykuwają wielobarwne motyle i wyraźny cel na widnokręgu...

Piękny obraz, prawda? Ale bywa też inaczej. Spójrz... Oto kolejna para z dzieckiem - także gotowym, by zawojować świat. Podchodzą do drzwi i wchodzą do środka. Nie zapalają jednak światła. Dlaczego? Może rodzice nie wiedzą, gdzie jest kontakt, a może ich również wprowadzono przed laty w mrok i myślą że tak trzeba. Dziecko obserwuje z lękiem nieuchwytne, złowrogie cienie falujące w powietrzu. Wszystko wydaje się bezbarwne, tajemnicze i budzi w nim lęk. Maluch nie widzi przed sobą drogi, więc często się potyka, "lądując" na ostrych kamieniach. Po kolejnych upadkach wstaje już niechętnie. Bo i po co? Świat jest mroczny, ponury, pełno w nim pułapek. Na dodatek nie wie, dokąd iść. Życie jest bez sensu...

A wystarczyło przecież zapalić światło.

A Ty? Czy wprowadzasz dziecko w świat piękny, jasny i barwny? Czy wskazujesz mu drogę, która prowadzi do spełnienia marzeń? A może każesz mu iść po omacku...

Skoro doczytałeś do tego miejsca, jesteś z pewnością mądrym rodzicem i wiesz, że na Tobie spoczywa ogromna odpowiedzialność za swoje dziecko. Oto kształtujesz młodego człowieka i przygotowujesz go do wejścia w dorosłe życie.

Zdajesz sobie sprawę, że każde Twoje słowo, każde zachowanie może mieć długofalowy wpływ na jego przyszłe życie. I ciągle zadajesz sobie pytanie: Czy jestem dobrą matką? Dobrym ojcem? Czy nauczę swoje dziecko radzić sobie w życiu, by było zdrowe, szczęśliwe i miało wszystko, czego zapragnie?

Odpowiem Ci także pytaniem: a co robisz, gdy chcesz upiec smaczne ciasto? Sięgasz do dobrego, sprawdzonego przepisu i postępujesz według jego zaleceń. Dlaczego by nie postąpić dokładnie tak samo, gdy szukasz sposobu na wychowanie wartościowego człowieka sukcesu?

Posłuchaj fragmentu audiobooka "ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu"

Chcesz sprawić, aby Twoje dziecko wybiło się ponad szarą rzeczywistość i miało lepszą przyszłość?

Jak sprawić, by Twoje dziecko szło przez życie z podniesioną głową? By było człowiekiem aktywnym, przedsiębiorczym, uparcie dążącym do swojego celu? Możesz sprawić, że będzie wiedziało, czego chce i uda mu się zrealizować wszystkie swoje plany.

Chcesz wiedzieć, jak tego dokonać? Sięgnij do ebooka "ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu" – da Ci on wiele wskazówek i inspiracji. Wychowywanie dziecka stanie się procesem niezwykle przyjemnym i przynoszącym olbrzymią satysfakcję – będziesz obserwować z dumą, jak twój potomek wyrasta na mądrego, zaradnego człowieka.

"ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu" jest to publikacja jedyna w swoim rodzaju - stanowi zbiór praktycznych porad na temat tego, jak zachowywać się na co dzień w stosunku do swojego dziecka, jak reagować na jego zachowania i wypowiedzi. Podaje konkretne przykłady z życia wzięte, co sprawia, że z łatwością możesz opisane metody zastosować u siebie w domu. Będziesz mile zaskoczony(a) rezultatami.

Jeśli dopiero planujesz dziecko, tym bardziej powinieneś jako przyszły rodzic z tymi wskazówkami się zapoznać. Dzięki temu będziesz mógł je świadomie stosować już od momentu narodzin dziecka. Gwarantuję Ci, że przyniesie to wspaniałe efekty!

Po przeczytaniu ebooka "ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu" będziesz wiedział:

 • Jak i kiedy karać i nagradzać, chwalić i ganić swoje dziecko?
 • Jak nauczyć je zaradności i pewności siebie?
 • Jak rozbudzić w nim wiarę we własne siły?
 • Jak wspomóc jego rozwój emocjonalny i intelektualny?
 • Jak sprawić, by dziecko chętnie się uczyło i miało wiele zainteresowań?
 • Jak nauczyć dziecko wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu?
 • Jak uodpornić je na krytykę i przeciwności losu?
 • Jak rozwinąć w dziecku umiejętność właściwego dysponowania swoimi pieniędzmi?

Czy wiesz, że w świetle dzisiejszej nauki każde dziecko rodzi się wszechstronnie uzdolnione, z olbrzymim potencjałem intelektualnym?

Nie ważne więc, czy Ty jesteś geniuszem. Czy Tobie udało się odnieść spektakularny sukces, czy też nie. Posiadając wiedzę, którą znajdziesz w publikacji "ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu", stworzysz dziecku takie środowisko rozwoju, w którym rozwiną się bez przeszkód jego wrodzone talenty, zrodzą się pasje, ukształtuje się silna, zdrowa osobowość. A to wszystko stanowi przecież klucz do prawdziwego sukcesu.

Twoje dziecko JEST mądre i inteligentne – wykorzystaj tę szansę

Na początek mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Każde dziecko, także i Twoje, jest z natury nadzwyczaj mądre i inteligentne. W ciągu pierwszych czterech lat od momentu narodzin nabywa nowych umiejętności w tak szybkim tempie, że gdyby człowiek zachował podobną zdolność uczenia się przez całe swoje życie, to w wieku kilkudziesięciu lat posiadałby niewyobrażalną wprost wiedzę i chyba nieograniczone możliwości...

Nie tylko kilkuletnie maluchy uczą się tak szybko. Również i starsze dziecko przejawia niezwykłą inteligencję i ma olbrzymi potencjał intelektualny. Przeprowadzono już wiele eksperymentów, opisanych szeroko w literaturze, które dowiodły, że wyniki, jakie osiąga dziecko w szkole, nie są rezultatem jego indywidualnych zdolności lub ich braku, ale stanowią wypadkową jego własnych przekonań o sobie samym, wiary nauczyciela w jego możliwości oraz stosowanych metod nauczania.

W jednym z takich eksperymentów wybrano grupkę nauczycieli, których poinformowano, iż są uważani za najlepszych fachowców w dziedzinie nauczania i dlatego zostali wyselekcjonowani do pewnego eksperymentu. Mieli dostać klasy – specjalnie utworzone dla celów naukowego badania - złożone z wybitnie zdolnych i pracowitych uczniów. Również wybranym dzieciom przekazano, że uznano je za bardzo inteligentne i w związku z tym wyznaczono ich do udziału w eksperymencie. Celem doświadczenia miało być sprawdzenie, jakie wyniki można osiągnąć oddając najlepszych uczniów w ręce najlepszych nauczycieli. Rzeczywiście klasy te osiągnęły wyniki ponadprzeciętne, znacznie przewyższające wyniki pozostałych klas.

Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że tak naprawdę Ci „wyselekcjonowani” nauczyciele byli osobami dobranymi losowo, na zasadzie czystego przypadku a „wyselekcjonowane” dzieci zupełnie przeciętnymi uczniami, nie wyróżniającymi się niczym szczególnym. To wewnętrzne przekonania, zarówno nauczycieli jak i uczniów, pozwoliły w pełni wykorzystać potencjał, jaki tkwi bez wątpienia w każdym dziecku.

Od Ciebie jednak zależy, jak wykorzystasz tę moc umysłu, którą obdarzyła nas natura i jaki start zapewnisz swoim latoroślom.

Jolanta Gajda - ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu

Przypomnij sobie mądrość ludowego przysłowia: zbierzesz, co posiejesz

Inwestując w "ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu" podejmujesz decyzję o tym, by zebrać wspaniałe plony. Zapewnisz dziecku możliwość pełnej samorealizacji oraz zbudujesz wspólnie z nim i dla niego wspaniałą, szczęśliwą przyszłość. W drodze do dorosłości zapalisz mu światło. Chcesz to zrobić? Nie zwlekaj zatem :-)

Pozostałe części serii "ABC Mądrego Rodzica"

ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii

ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka

Spis treści

Spis treści ebooka "ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu"

 • 1. Co to znaczy odnieść w życiu sukces?
 • 2. Twoje dziecko JEST mądre i inteligentne – wykorzystaj tę szansę
 • 3. Powtarzaj, że je kochasz – zawsze i bez względu na okoliczności
 • 4. Przytulaj i obdarzaj pieszczotami tak często, jak to możliwe
 • 5. Zapewnij mu spokój i poczucie bezpieczeństwa
 • 6. Chwal otwarcie zawsze, gdy tylko na to zasługuje
 • 7. Wymierzaj kary konsekwentnie, ale rozważnie
 • 8. Zanim skrytykujesz, zastanów się trzy razy
 • 9. Nie wpadnij w pułapkę nawykowego mówienia „NIE”
 • 10. Nie podcinaj mu skrzydeł
 • 11. Zapewnij dużo różnorodnego ruchu
 • 12. Dostarczaj wielu bodźców dydaktycznych
 • 13. Ucz tak, by nauka sprawiała radość i przyjemność
 • 14. Zawsze zostawiaj w nauce poczucie niedosytu
 • 15. Rozmawiaj o radościach i problemach
 • 16. Oglądajcie wspólnie wybrany film rodzinny
 • 17. Nie pozostawiaj pytań dziecka bez odpowiedzi
 • 18. Zawsze bądź z nim szczery
 • 19. Kontroluj ilość czasu spędzanego przy telewizji i komputerze
 • 20. Naucz je radzenia sobie z emocjami swoimi i innych
 • 21. Pozwól dziecku na samodzielne dokonywanie wyborów
 • 22. Pomóż mu wyznaczyć jego własne cele
 • 23. Naucz je mądrego planowania
 • 24. Pokaż, jak sobie radzić z niepowodzeniami i krytyką
 • 25. Naucz je obchodzenia się z pieniędzmi
 • 26. Daj sobie i dziecku prawo do popełniania błędów
 • 27. Bądź pewien, że z Twojego dziecka wyrośnie wspaniały, mądry człowiek
 • Bibliografia
Opinie

Lektura ta zawiera szereg naprawdę wartych do zapoznania się prawd i teorii o naszych pociechach. Nikt tu nie nakazuje i nie wskazuje nowej drogi, tylko pomaga odnaleźć prawidłowe źródło. Rozwiązania, jakie są tu prezentowane nie wybiegają poza sztampy istniejące w naszym świecie, co pomaga w prosty sposób dostosować się do proponowanych rozwiązań. Celnie ukazuje jak można się odnaleźć w sytuacji "bez wyjścia" w określonym temacie. Co tu dużo pisać - przeczytaj, a nie odczujesz straconego czasu, który poświęciłeś na tę lekturę. Wersja audio pomogła mi na zapoznanie się z jej treścią podczas spacerów z moją nową narodzoną córeczka - przyjemne z pożytecznym!

Aneta K.

Jestem już dojrzałą mamą i młodą babcią i tę książkę kupiłam dla mojej cóki i jej męża, aby te cenne rady wdrożyli w życie i i aby wychowali mojego wspaniałego wnuka na szczęśliwego człowieka. Rady godne wdrożenia w życie, myślę że wiele młodych rodziców powinno się z nimi zapoznać, bo przecież każdemu zależy najbardziej na tym aby wychować szczęśliwe dziecko. Bo to w życiu jest najważneiejsze.

Gabriela O.

Audiobook, który właśnie skończyłem słuchać powinien stać się obowiązkową lekturą nie tylko każdej matki, ale i żony, jak i każdej kobiety, która pozostaje w związku z mężczyzną. Prawdą jest, że mężczyzna to takie duże dziecko i wiele z porad jakie znajdziesz w niniejszym poradniku z powodzeniem możesz zastosować także na swoim mężczyźnie. Jeśli potrafisz pozytywnie wpływać na mężczyznę, będziesz potrafiła pozytywnie wpływać także i na dziecko, i odwrotnie. Dlatego też zamów ten poradnik i wykorzystaj niniejszą wiedzę podwójnie. Możesz tylko zyskać, a wiedza jak sprawić, by ktoś był szczęsliwy jest wszak bezcenna! Gorąco polecam.

Piotr M.

super, napisana w bardzo przystępny sposób i pomaga rozwiązać wiele problemów z życia codziennego. Dodatkowo wybrałam książkę w wersji mp3 więc słucham wielokrotnie w drodze do pracy w celu utrwalenia pewnych zachowań w stosunku do dziecka. Książka godna polecenia!!!

Aleksandra K.

Świetna książka!! Obowiązkowa lektura dla każdego rodzica!!! Wskazówki zawarte w tej książce na pewno pomogą w dobrych i fachowym wychowaniu swojego potomka!!!! GORĄCO POLECAM!!!!

Tomasz S.

Fajna książka, naprawdę polecam wszystkim rodzicom, chcącym dobrze wychować swoje dziecko.

Justyna

Uważam, że te publikację powinna otrzynać każda kobieta razem z pierwszym zdjęciem swojego maleństwa, czyli zaraz po stwierdzeniu ciąży przez lekarza wykonującego badanie USG. Myślę, że tylko próbując zastosować sie do zaleceń zawartych w w/w książce i posiadając zawartą w niej wiedzę mamy szanse na zapewnienie szczęścia naszym dzieciom a przez to nam samym. Dziękuję.

Katarzyna Ś.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko odniosło w życiu sukces, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli zastosujesz w praktyce chociaż część pomysłów i praktycznych porad służących rozwojowi dziecka zawartych w tej publikacji, będziesz z radością obserwować jak wpłyną one na jego rozwój i dodadzą mu skrzydeł.

Barbara S.

Wspaniała książka. Jestem w 100% zadowolona z zakupu. Każdy rodzic powinien ją mieć. W pewnym stopniu otworzyła mi oczy na wiele spraw. Polecam.

Aleksandra J.

Lektura "ABC-Madrego-Rodzica-Droga-do-Sukcesu" jest bardzo ciekawa oraz pouczajaca. Aplikuję w życiu cenne rady autorki i jestem pewna ze ja, moje dzieci oraz rodzina juz odnosimy sukcesy zyciowe.

Anna K.

Bardzo dobra książka, która pozwala zauważyć nasze błędy wychowawcze i doskonale motywuje nas do ich naprawienia. Mając nawet najlepszy przykład wyniesiony z domu rodzinnego nie będziemy sami w stanie uniknąć wszystkich błędów chociażby, dlatego że jesteśmy zajęci pracą lub znajdą się zawsze jakieś powody, ze zapominamy o tym, co naprawdę ważne. Każdy rodzic powinien ją przeczytać bo każdy z nas chce być szczęśliwy, a największym szczęściem dla nas jest szczęście naszych dzieci i bliskich.

jakub

Polecam tą książkę wszystkim rodzicom. Zawiera bardzo dużo informacji i porad jak postępować z dziećmi, jak zachęcić dziecko do nauki i nie tylko. Myślę, że gdyby każdy rodzic przeczytał tą książkę - stwierdziłby ile błędów popełnia. Owa książka uczy nas jak powinniśmy postępować, aby wychować nasze dziecko tak, by w swoim dorosłym życiu było dumne z siebie i z tego jakich ma rodziców.

MONIKA

Jeśli czujesz się odpowiedzialny za swoje dziecko, a niewątpliwie tak jest, ta książka jest dla Ciebie. Mi pomogła zrozumieć lepiej syna, lepiej go motywować do działania a na efekty nie musiałem czekać długo.

Dariusz K.

Jestem już dojrzałą mamą i młodą babcią i tę książkę kupiłam dla mojej cóki i jej męża, aby te cenne rady wdrożyli w życie i i aby wychowali mojego wspaniałego wnuka na szczęśliwego człowieka. Rady godne wdrożenia w życie, myślę że wiele młodych rodziców powinno się z nimi zapoznać, bo przecież każdemu zależy najbardziej na tym aby wychować szczęśliwe dziecko. Bo to w życiu jest najważneiejsze.

Gabriela O.

ABC mądrego rodzica. To lektura wymarzona dla mnie i mojego syna. Moja mama jest kochana,ale zawsze wychodziła z założenia,że sobie (wraz z siostrą możemy nie poradzić, więc może lepiej się nie wychylać). Odbiło się nam to w dorosłym życiu. Małżeństwo nieudane- bo może nikt więcej mnie nie pokocha, problemy życia codziennego spowodowało wpadnięcie w depresję. Ale zaczęłam się uczyć i uczę się nadal,że wszystko jest w zasięgu ręki wystarczy chcieć i się zmotywować do osiągnięcia szczęścia. Chcę,żeby moje dziecko już taką wiedzę posiadało i swe dorosłe życie zaczęło od dobrej aury. Bo jest najlepszy. I musi być najlepszy także w swoim mniemaniu. Mam nadzieję,że wskazówki zawarte w tej książce zdołam mu przekazać. I mu pomogę. Bo życie ma przed sobą. Dziękuję za ABC mądrego człowieka. Polecam tę książkę każdemu rodzicowi. Nauczcie swoje dziecko jak osiągnąć sukces.

Justyna N.

Wspaniała publikacja . Lubię jej słuchać w czasie jazdy samochodem. Napisana prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobre rady. Po wysłuchaniu zaledwie paru rozdziałow jestem zawsze pelna energii , cierpliwości i potwierdzenia że idę w dobrym kierunku. Bez obaw o przyszlość mojego dziecka . Lekturę polecam także tatusiom .

Patrycja

Książka ukazuje, co robić, aby nasze dzieci były szczęśliwe i osiągnęły sukces. Publikacja "wciąga". Czyta się ją z zapałem. Jestem zadowolona z zakupu i polecam gorąco.

Alina

Książka "ABC-Madrego-Rodzica-Droga-do-Sukcesu" wpadła mi w oko w internecie. Ponieważ zajmuję się samorozwojem, wiem, że nie ma przypadków, a ta sytuacja jest kolejnym tego potwierdzeniem. Czytając w internecie dostępny fragment tej książki byłem bardzo pozytywnie zaskoczony (prawie osłupiałem ;-)), gdyż autorka wyrażała swój punkt widzenia, który był dokładnie taki sam jak mój! Dlatego postanowiłem zakupić tę pozycję razem z dwoma podobnymi w pakiecie. Teraz jestem w trakcie czytania (jeszcze nie skończyłem, gdyż czytam kilka książek "naprzemiennie") i zauważyłem, że zdarzają się rozbieżności między moim punktem widzenia a autorki, jednak jest ich bardzo bardzo niewiele. BARDZO SERDECZNIE POLECAM TĘ POZYCJĘ nie tylko rodzicom, ale każdemu człowiekowi, gdyż jest tu wyjaśnione postępowanie względem ogólnie ludzi, a nie tylko dzieci. Zatem jest to książka uniwersalna, która powinna się znaleźć w każdej "domowej biblioteczce".

Norbert

Lektura ta zawiera szereg naprawdę wartych do zapoznania się prawd i teorii o naszych pociechach. Nikt tu nie nakazuje i nie wskazuje nowej drogi, tylko pomaga odnaleźć prawidłowe źródło. Rozwiązania, jakie są tu prezentowane nie wybiegają poza sztampy istniejące w naszym świecie, co pomaga w prosty sposób dostosować się do proponowanych rozwiązań. Celnie ukazuje jak można się odnaleźć w sytuacji "bez wyjścia" w określonym temacie. Co tu dużo pisać - przeczytaj, a nie odczujesz straconego czasu, który poświęciłeś na tę lekturę. Wersja audio pomogła mi na zapoznanie się z jej treścią podczas spacerów z moją nową narodzoną córeczka - przyjemne z pożytecznym!

Aneta K.

Ta publikacja to lektura obowiązkowa każdego świadomego rodzica, który chce dokładnie poznać, jak funkcjonuje umysł dziecka i pomóc mu w osiąganiu lepszych wyników w szeroko pojętej nauce oraz w ukierunkowaniu i motywowaniu dziecka.

Tomasz

Moje dzieci są dorosłe i samodzielne i udało mi się wychować je na życiowo mądrych ludzi którzy radzą sobie zupełnie dobrze,moja wiedza(wychowywanie dzieci) jest z zupełnie innych czasów i realia czasów obecnych wymusiły na mnie szukanie pomocy, i znalazłam ją w publikacjach Pani Jolanty Gajda "Droga do sukcesu" i "Inteligencja twojego dziecka", odsłuchałam je z marszu najpierw a potem już po kawałku z przemyśliwaniem (forma mp3 dla mnie jest najdogodniejsza gdyż ze słuchawkami na uszach mogłam robić co trzeba) i trafiłam w 10 a właściwie w 100 nawet bo doskonale spełniły moje oczekiwania i rozjaśniły wiele kwestii jak również podniosły moją wiedzę w temacie, nie należę do grona wszechwiedzących a babć w szczególności i na wszystkie wątpliwości dostałam wyczerpującą odpowiedź a ważne to jest dla tego że na umyśle dziecka można popełnić z niewiedzy i głupoty zbrodnie za które nikt nie skarze wyrokiem sądowym jednak zapłaci za nie to dziecko już jako dorosły człowiek,naprawdę w sposób przystępny podana solidna wiedza z mnóstwem rad,porad i pomysłów. Przypadek sprawił że natrafiłam na te dwie książki,jednak teraz wychowanie mojej wnuczki nie będzie dziełem przypadku,mając pewność że da sobie radę tak jak napisałam i z życiem i w życiu. Dziękuję.

Felicja S.

Rewelacyjna publikacja! Właśnie czegoś takiego potrzebowałam. Po długich godzinach zastanawiania się nad tym co robię nie tak i ogromnym zwątpieniu we własne możliwości, nareszcie czuję że chwytam ster. Książka dała mi niezwykle ważne wskazówki jak być dobrym i jednocześnie stanowczym rodzicem, pokazała jak mądrze kochać dzieci i właściwie przeprowadzić je przez życie, a przynajmniej dać im dobry start w dorosłość. Polecam ten wspaniały "przewodnik" każdemu rodzicowi, by mógł dostrzec, że jego dziecko jest wyjątkowe, bo... ma przy sobie wspaniałych rodziców, na których zawsze może polegać, a to początek drogi do sukcesu :)

Joanna K.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka / Jolanta Gajda
Ebook "ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka". Dowiedz się, jak rozbudzić w Twoim dziecku jego wrodzoną inteligencję i ukryte talenty...  Wyobraź sobie, że Twoje dziecko jest już duże. Patrzysz na...
Ebook ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii
Książka "ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii." Jak sprawić, aby Twoje dziecko polubiło ortografię i radziło sobie z prawidłową pisownią? Masz mądre, zdolne dziecko Jeśli przebiegłeś...
Książka "Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło" - Dorota Zawadzka "Superniania"
Książka "Pani Doroto! Dziecko mi się popsuło" - Dorota Zawadzka "Superniania" „Moje dziecko nie chce jeść”, „Aniołek zmienił się w rozrabiakę”, „Nie mogę oderwać go od Internetu”....
Ebook Odrodzenie Feniksa / Nikodem Marszałek
Przeczytaj książkę "Odrodzenie Feniksa", poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma. Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z...
Ebook Szkolny start dziecka / Małgorzata Wiśniewska - Koszela
Ebook "Szkolny start dziecka". Przygotuj siebie i dziecko do szkolnej przygody! Jak przygotować swoje dziecko do rozpoczęcia szkolnej edukacji i zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju? Jak wyglądało...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii
Ebook E-biznes jako sposób na sukces / Jolanta Gajda
Książka ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka / Jolanta Gajda