Unscripted. Życie, Wolność i Biznes - MJ DeMarco

Tani hosting

Zawartość

Opis
Książka "Unscripted. Życie, Wolność i Biznes" - MJ DeMarco

Długo oczekiwana i szeroko zapowiadana książka MJ DeMarco pt. "Unscripted. Życie, Wolność i Biznes" w polskiej wersji językowej już jest!

Autor międzynarodowego bestsellera pt. "Fastlane Milionera" MJ DeMarco wraca na polski rynek z książką, która dokona rewolucji w Twoim życiu.

Czy sens życia został sprowadzony do płacenia rachunków i oczekiwania na weekend?

Czy nie czujesz się zmęczony przedzieraniem się przez mdłe życie, w którym nagrodą są ogłupiające Cię grami wideo weekendy oraz skromna wypłata za otępiającą pracę? Witaj w gronie żyjących według SKRYPTU – w którym uczestnictwo nie jest ani świadome ani nie wymaga Twojej zgody.

Prawda jest taka, że od kiedy tylko po raz pierwszy posłusznie zasiadłeś w klasie, byłeś kulturowo przygotowywany do służebności – mimowolnie zniewalany w systemie machiawellistycznym, gdzie ustalone z góry role nie są kwestionowane, uświęcone tradycje nie są poddawane konfrontacji, a marzenia życiowe pozostają niespełnione. Rezultatem jest zniewolona egzystencja, zmarginalizowana do życia w długach i nieszczęściu. Radość z życia odchodzi w niepamięć, a wraz z nią marzenia. Twoim życiowym pocieszeniem staje się samochód oraz weekend.

Odzyskaj to, co do Ciebie należy, i dokonaj rewolucyjnego przejęcia wodzy życiowej wolności poprzez PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. Zmiana kursu? Kurs nie wymaga żadnej zmiany – musi on zostać całkowicie odrzucony.

Książka "Unscripted. Życie, Wolność i Biznes" pokaże Ci, jak zmienić zapisy zabijającego życiowe marzenia skryptu. Poznaj sposób na odejście z pracy, pokazanie środkowego palca Wall Street i ucieczkę od szaleństwa wymiany własnego życia za wypłatę i obietnicę nazwaną emeryturą. Czy nie lepiej porzucić SKRYPT już dzisiaj i przejąć kontrolę nad własnym życiem, zamiast być przez nie kontrolowanym?

Nie przyszedłeś na świat, aby niewolniczo pracować od dziewiątej do piątej, od poniedziałku do piątku, płacić rachunki, po czym umrzeć. Pomyśl — jakie uczucia będą Ci towarzyszyć, kiedy nadejdą ostatnie chwile Twojego życia? Będą to żale i wyrzuty sumienia, czy poczucie pokoju i szczęście? Zastanów się przez chwilę i wyobraź sobie swoje przyszłe życie aż do śmierci.

Bądź ze sobą szczery. Czy będzie Ci żal wszystkich rzeczy, których nie zrobiłeś? Miejsc, których nie zobaczyłeś? Czy patrząc wstecz na swoje życie, zobaczysz jedynie pracę i nic, co po niej pozostało? Jeśli reszta Twojego życia zapowiada się nieciekawie i nic nie wskazuje na to, że będzie ono warte wspomnienia w kronice rodzinnej, masz szansę to zmienić — tu i teraz.

MJ DeMarco jest milionerem, na wpół emerytowanym przedsiębiorcą, inwestorem oraz autorem międzynarodowych, bestsellerowych publikacji, wydanych w ponad 10 językach na całym świecie. Jest także założycielem zawierającego 500 000 wpisów The Fastlane Forum – — platformy wymiany poglądów społeczności przedsiębiorców, zrzeszającej 40. 000 członków z całego świata. Obecnie mieszka w Fountain Hills w Arizonie.

Fragment książki "Unscripted. Życie, Wolność i Biznes" - MJ DeMarco

Nie przyszedłeś na świat, aby niewolniczo pracować od dziewiątej do piątej, od poniedziałku do piątku, płacić rachunki, po czym umrzeć. Pomyśl — jakie uczucia będą Ci towarzyszyć, kiedy nadejdą ostatnie chwile Twojego życia? Będą to żale i wyrzuty sumienia, czy poczucie pokoju i szczęście?

Zastanów się przez chwilę i wyobraź sobie swoje przyszłe życie aż do śmierci. Bądź ze sobą szczery. Czy będzie Ci żal wszystkich rzeczy, których nie zrobiłeś? Miejsc, których nie zobaczyłeś? Czy patrząc wstecz na swoje życie, zobaczysz jedynie pracę i nic, co po niej pozostało? Jeśli reszta Twojego życia zapowiada się nieciekawie i nic nie wskazuje na to, że będzie ono warte wspomnienia w kronice rodzinnej, masz szansę to zmienić — tu i teraz.

Starsi ludzie, zbliżając się do schyłku życia, nierzadko żałują, że nie mogą za pomocą wehikułu czasu przenieść się wstecz i pogadać z samym sobą w młodości. Gdyby było to możliwe, przekazaliby młodszej wersji siebie mądrości życiowe oraz ostrzeżenia przed tym, czego później żałowali. Przemyślenia, które mogły powstać jedynie jako skutek dekad doświadczenia. Poprzez zmianę przeszłości mieliby nadzieję na zmianę tego, co przed nimi — tego, co jest ich teraźniejszością. Niestety, zazwyczaj to, co pozostaje, jest życiem dręczonym przez duchy martwych od długiego czasu marzeń.

Po sprzedaniu mojej firmy internetowej w 2007 roku i przejściu na emeryturę po trzydziestce, zamiast na starość — po sześćdziesiątce, postanowiłem dogłębnie zastanowić się nad kwestią „młodszego siebie”, ponieważ dotyczyło to zarówno życia, jak i biznesu. Gdybym mógł porozmawiać z dwudziestoletnim mną, kimś, kto wiecznie zmagał się z trudnościami — jaką wiedzą podzieliłbym się wtedy ze sobą? Jaką mądrością musiałbym dostać wtedy po twarzy? Co ujawniły moje porażki? A jak mogliby na tym skorzystać inni?

Po trzech latach rozważań sam brudnopis tej książki sprawił, że Moby Dick wygląda jak nowela. Tak — ogrom popełnionych przeze mnie błędów i nauk z nich płynących wypełniał stronę za stroną. Ale dzięki temu powstała książka zupełnie odmienna od jakiejkolwiek innej — całkowicie niezgodna ze standardowym sposobem rozumowania. Innymi słowy, nie osiągnąłem szczęścia w wyniku podążania za logiką konwencjonalnego myślenia — zdobyłem je, postępując dokładnie na odwrót.

Napisano mnóstwo książek na temat finansów, podążania przez życie oraz zakładania biznesów, ale żadna z nich nie opowiada prawdziwej historii. Zamiast tego, książki te promują bajki mające poprawić nasze samopoczucie oraz fantazje z Wall Street — gotowe szablony, uwzględniające przeciętność i porzucone marzenia. Być może czytałeś te książki i zastanawiałeś się nad tym samym co ja: Czy faktycznie istnieją multimilionerzy żyjący jak gwiazdy rocka dzięki niewolniczej pracy od poniedziałku do piątku, oszczędzający każdy grosz w dążeniu do zbilansowanego portfela funduszy wzajemnych? A pani guru od finansów z CNBC z pomarańczową twarzą i denerwującym głosem? Czy stała się ona bogata dzięki temu, co jawnie rozgłasza, czy może dzięki temu, co skrycie praktykuje? I moje ulubione pytanie: Czy i jak mogę wieść życie marzeń, sprzedając produkty Amway i jednocześnie dystansując się od moich przyjaciół i rodziny?

W procesie powstawania książki „eksperci” wydawniczy ostrzegali, że nigdy się ona nie sprzeda. Ci sami eksperci twierdzili również, że popełniam kardynalny błąd, polegający na niewciąganiu czytelników w „lejek sprzedażowy”, dzięki któremu mógłbym im sprzedać seminarium coachingowe o wartości cadillaca.

Cóż. Gówno mnie to obchodziło.

Pisałem prosto z serca. Nie dla sławy, fortuny czy jakichś egocentrycznych motywów, które mogłyby mnie katapultować do uprzywilejowanego świata guru i kanciarzy od seminariów. W roku 2011, po całorocznym maratonie, w końcu samodzielnie opublikowałem Fastlane milionera z ograniczonymi możliwościami dystrybucyjnymi i bez fanfar. Przez „brak fanfar” mam na myśli to, że nie wynająłem firmy PR, żeby sfałszowała listę bestsellerów, wdrażając z góry ustawioną strategię wejścia na rynek. Nie czerpałem korzyści z jakichkolwiek barterów z wpływowymi personami czy inspiratorami biznesowymi. Praktycznie nie wydałem grosza na reklamę. Media mainstreamowe mnie zignorowały. Blogerzy również. Startupowa klika paradująca ulicami Silicone Valley także. Ale wiecie, kto tego nie zrobił? Czytelnicy, zmęczeni przeciętnymi radami z przeciętnych książek, promujących przeciętne życie.

Mijały miesiące, a książka utrzymywała stabilną sprzedaż. Tuziny sprzedanych sztuk zamieniały się w setki, później w tysiące, a następnie dziesiątki tysięcy. Wkrótce wartość sprzedaży przekroczyła milion dolarów, potem dwa miliony. Pojawiły się tłumaczenia na koreański, japoński, włoski i inne języki. Moje konto na Twitterze eksplodowało od wpisów czytelników, którzy nie mogli oderwać się od książki...

To jest najlepsza książka, jaką kiedykolwiek czytałem.
Genialna mądrość biznesowa.
Słuchając Twojej książki, jestem w bezustannym szoku.

I wiele innych.

Mimo faktu, że wielu widziało „tani” tytuł, sugerujący wzbogacenie się metodą na skróty, i paskudną okładkę, książka osiągnęła najwyższą sprzedaż w serwisie Amazon w wielu kategoriach. Mimo że nigdy nie dostała się na listę Bestsellerów "New York Times", sprzedała się lepiej niż większość z nich. Warto dodać, że przeciętna książka wydana samodzielnie zarabia w sprzedaży detalicznej mniej więcej 900 dolarów rocznie.

Zapewne zszokowałem czytelników szczerością — podaniem kompletnej mapy do finansowego sukcesu, opartej na niepodważalnej matematyce, niezwiązanej z czasem, okolicznościami czy ekonomią. Czytelnicy dostali gorzką prawdę o przedsiębiorczości, samodzielnym dochodzeniu do bogactwa, hipokrytach, którzy to rozgłaszają, a nawet o szczęściu.

W miarę rozpowszechniania się Fastlane na całym świecie, czytelnicy błagali "Chcemy kolejnej książki!". Fastlane wskrzeszał marzenia i zmieniał życia. Pisanie kolejnej książki w identycznym stylu nie było moim zamierzeniem. Wiedziałem, że drzemie we mnie jeszcze jedna książka, ponieważ największy przekręt stulecia, ujawniony w Fastlane, miewał się dobrze i rósł w siłę. A wraz z tym niszczył krytyczne myślenie, odpowiedzialność osobistą i wreszcie mordował marzenia. Podczasgdy Fastlane, demaskując mity bogactwa, wskazuje o wiele więcej: ezoteryczną rzeczywistość ukrytą pod powłoką społeczeństwa. Kulturowe podbrzusze ukazujące podstępne oszustwo — socjologiczny spisek skazujący Cię na ślepe posłuszeństwo, przeciętność oraz porzucenie marzeń.

Jeśli nie zrealizujesz marzeń, nie będzie to wynikiem braku włożonego wysiłku czy entuzjazmu — będzie to skutek zaprzedania życia machiawellistycznemu systemowi, w którym Twoja życiowa rola została z góry WYZNACZONA. Zostałeś bezwiednie zatrudniony do odegrania z góry ustalonej gry karnawałowej pod przykrywką życia, w której niewielu wygrywa, a wielu traci...

UNSCRIPTED: Życie, Wolność oraz Przedsiębiorczość jest piórem, którym możesz zmienić zapisy z ukartowanej przyszłości. Nie czekaj na zmierzch życia, aby marzyć o wehikule czasu. Twój czas jest teraz.

Teraz jesteś młodszą wersją siebie.
W tej chwili.
Teraz masz sposobność wskrzeszenia własnych marzeń i zmiany historii, która na Ciebie oczekuje.

Fragment książki "Unscripted. Życie, Wolność i Biznes" - MJ DeMarco

Spis treści

Spis treści książki "Unscripted. Życie, Wolność i Biznes" - MJ DeMarco

 • CZY SENS ŻYCIA ZOSTAŁ SPROWADZONY DO PŁACENIA RACHUNKÓW
 • I OCZEKIWANIA NA WEEKEND?
 • ****WSTĘP****

  • WSTĘP
 • CZĘŚĆ 1. DYSONANS...

  • Rozdział 1. OPOWIEŚCI Z KRYPTY: PONIEDZIAŁKOWA HISTORIA
  • Rozdział 2. BEZTROSKIE SZEPTY: WINNE DUSZE NIE CZUJĄ RYTMU
  • Rozdział 3. WSPÓŁCZESNY MATRIX: SKRYPT
 • CZĘŚĆ 2. SKRYPT... PLANOWANIE TWOJEGO MIMOWOLNEGO NIEWOLNICTWA

  • Rozdział 4. NIEPRAWDZIWE ŻYCIE: PUŁAPKA MYŚLENIA „INNYCH LUDZI”
  • Rozdział 5. KONWENCJONALNA MĄDROŚĆ: DROGA DO KONWENCJONALNEGO ŻYCIA
  • Rozdział 6. SYSTEM OPERACYJNY SKRYPTU: SIEĆ SŁUŻEBNOŚCI
  • Rozdział 7. SIEWCY: NASZE ŻYCIE JEST DO BANI, TWOJE TEŻ POWINNO
  • Rozdział 8. HIPERRZECZYWISTOŚĆ: TWOI ILUZORYCZNI ROZPRASZACZE
  • Rozdział 9. PROSTYTUCJA CZASU: WYMIANA DOBREGO CZASU NA ZŁY
  • Rozdział 10. ŚCIEŻKI ŻYCIOWE: DWOJE DRZWI, JEDNA RZEŹNIA, ZERO RÓŻNICY
  • Rozdział 11. ROZPROSZENIE: MINISTERSTWO ROZRYWKI
  • Rozdział 12. M.O.D.E.L.-owe obywatelstwo: NUMER SERYJNY 666-77-8888
 • CZĘŚĆ 3. ALTERNATYWA... ŻYCIE WOLNE OD SKRYPTU

  • Rozdział 13. ŻYCIE POZA SKRYPTEM: „PIEPRZ SIĘ”
  • Rozdział 14. „PIEPRZYĆ TO” PRZED „PIEPRZ SIĘ”
 • CZĘŚĆ 4. UCIECZKA... PRZEDSIĘBIORCZA FORMUŁA WYJŚCIA POZA SKRYPT [3(B) N (MP N FE N KE) N 4(D)] / FTE. WYKONANIE

  • Rozdział 15. PRZEDSIĘBIORCZA FORMUŁA WYJŚCIA POZA SKRYPT (TUNEF)
  • Rozdział 16. WIĘZIENIE NA WŁASNE ŻĄDANIE: PRZEKONANIA, STRONNICZOŚĆ, BZDURY (3B)
  • Rozdział 17. KŁAMSTWA, W KTÓRE WIERZYMY: 8 PRZEKRĘTÓW WIARY
  • Rozdział 18. PRZEKRĘT SKRÓTU: PRZECIĘTNOŚĆ NIE WYWOŁA PONADPRZECIĘTNOŚCI
  • Rozdział 19. PRZEKRĘT WYJĄTKOWOŚCI: „NIE JESTEM W TYM DOBRY”
  • Rozdział 20. PRZEKRĘT KONSUMPCJONIZMU: ILE CZASU TO KOSZTOWAŁO?
  • Rozdział 21. PRZEKRĘT PIENIĘDZY: MOGĘ ZDOBYĆ BOGACTWO POPRZEZ WOLĘ ZDOBYCIA BOGACTWA
  • Rozdział 22. PRZEKRĘT UBÓSTWA: „JESTEM BIEDNY, BO TY JESTEŚ BOGATY”
  • Rozdział 23. PRZEKRĘT SZCZĘŚCIA: NIE GRASZ, NIE WYGRYWASZ
  • Rozdział 24. PRZEKRĘT OSZCZĘDNOŚCI: ŻYJ BIEDNIE, UMRZYJ W DOSTATKU
  • Rozdział 25. PRZEKRĘT PROCENTU SKŁADANEGO: WALL STREET NIE CZYNI CIĘ BOGATYM
  • Rozdział 26. UPRZEDZENIA: UROJENIA TWOJEGO MÓZGU
  • Rozdział 27. ZAKŁAMANIE KŁAMCÓW: UZASADNIENIA, TRUIZMY I KULTY
  • Rozdział 28. ZNACZENIE I CEL: NIEPOWSTRZYMANA ŻĄDZA ZWYCIĘSTWA
  • Rozdział 29. STRZEŻ SIĘ! CUDOWNI BLIŹNIACY EPICKO ZŁYCH RAD
  • Rozdział 30. ROZPAL SWÓJ CEL, POBUDŹ SWOJĄ DUSZĘ
  • Rozdział 31. JAK STWORZYĆ BIZNES, KTÓRY ODMIENI TWOJE ŻYCIE
  • Rozdział 32. PRODUKTOKRACJA: W JAKI SPOSÓB DRUKOWAĆ PIENIĄDZE (I DOBRZE SYPIAĆ)
  • Rozdział 33. PRZYKAZANIE KONTROLI: BĄDŹ WŁAŚCICIELEM TEGO, CO BUDUJESZ
  • Rozdział 34. PRZYKAZANIE WEJŚCIA: TRUDNOŚĆ JEST SZANSĄ!
  • Rozdział 35. PRZYKAZANIE POTRZEBY: W JAKI SPOSÓB STWORZYĆ SZANSE W DOWOLNEJ BRANŻY
  • Rozdział 36. PRZYKAZANIE CZASU: ZARABIAJ WIĘCEJ NIŻ PIENIĄDZE, ZARABIAJ CZAS
  • Rozdział 37. PRZYKAZANIE SKALI: ZDOBĄDŹ ŻYCIE I WOLNOŚĆ, A NIE KOLACJĘ I FILM
  • Rozdział 38. DOSKONAŁOŚĆ WYKONANIA: NIE MOŻESZ PRZEWIDZIEĆ NIEPRZEWIDYWALNEGO
  • Rozdział 39. KINETYCZNE WYKONANIE: WSZYSTKO, CO WAŻNE, MIAŁO SWÓJ POCZĄTEK JAKO NIEWAŻNE
  • Rozdział 40. 7 P PROCESU: OD POMYSŁU DO PRODUKTOKRACJI
  • Rozdział 41. SPRAW, ŻEBY WYKONANIE SIĘ LICZYŁO: 13 NAJLEPSZYCH PRAKTYK
  • Rozdział 42. 4 DYSCYPLINY UNSCRIPTED: ZAPROJEKTUJ, A NASTĘPNIE UBEZPIECZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ
  • Rozdział 43. ODPORNOŚĆ NA PORÓWNANIA: DOBRZE UBRANI NIEWOLNICY NADAL SĄ NIEWOLNIKAMI
  • Rozdział 44. ZDETERMINOWANE OSZCZĘDZANIE: PRZYGOTOWUJĄC SIĘ NA DOŻYWOTNI PASYWNY DOCHÓD
  • Rozdział 45. KONTROLOWANY WZROST: NAGRADZAJ I CIESZ SIĘ PRZEJAŻDŻKĄ
  • Rozdział 46. KONSEKWENTNE MYŚLENIE: CHRONIENIE TWOJEGO NIESAMOWITEGO ŻYCIA
 • CZĘŚĆ 5. NOWY ŚWIT... NIGDY WIĘCEJ NIE PRACUJ

  • Rozdział 47. WITAMY W ŚWIECIE „PIEPRZ SIĘ”
  • Rozdział 48. TWÓJ OSTATNI BIZNES W ŻYCIU (JEŚLI CHCESZ)
  • Rozdział 49. #UNSCRIPTED
 • ŹRÓDŁA
Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 

Unscripted. Życie, Wolność i Biznes - MJ DeMarco

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Ebook Odrodzenie Feniksa / Nikodem Marszałek
Przeczytaj książkę "Odrodzenie Feniksa", poznaj sekrety zwykłych ludzi, którzy osiągają niezwykłe rezultaty i uwolnij śpiącego w Tobie olbrzyma. Często sukces jest odpychany przez złe słowa, czyny i obrazy z...
Książka Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to. Wydanie II zmienione / Jacek Walkiewicz
Z Książki "Pełna MOC życia. Jeśli o czymś w życiu marzysz - sięgnij po to." dowiesz się, że życie z pełną Mocą — marzeń, zmian, wartości, decyzji, bliskości, odwagi — jest prostsze, niż myślisz Skąd się wzięła pełna MOC? Z...
Ebook Pełna MOC możliwości / Jacek Walkiewicz
Ebook "Pełna MOC możliwości" - Jacek Walkiewicz. Książka o spełnionym życiu, zainspirowana przez 18-minutowy wykład! Pomyśl o swoich sukcesach. One nie są dziełem przypadku. Żadne „udało się”, „samo wyszło”, „przy okazji”....
Książka Niesprawiedliwa przewaga / Robert Kiyosaki
Książka "Niesprawiedliwa przewaga". Potęga edukacji finansowej. Tego o pieniądzach nie nauczysz się w żadnej szkole. - Robert Kiyosaki W jaki sposób sprawić, aby Twoja wiedza finansowa była Twoją prawdziwą...
Ebook Efekt Motyla / Kamil Cebulski
Książka "Efekt Motyla" czyli jak jedna decyzja może wpłynąć na całe Twoje życie i zaważyć nad biedą lub bogactwem? Uwaga! Niniejsza publikacja została napisana przez jednego z najmłodszych polskich milionerów – Kamila...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Fastlane Milionera / MJ DeMarco