Luter Sławomir

Tani hosting

Sławomir LuterSławomir Luter o sobie:

Dostałem od życia mocno w kość - dorastałem w ciężkich warunkach, lecz to te trudy życia, oszlifowały mój charakter, umiejętności  i pokorę. W swoich programach rozwojowych motywuję, zmuszam do przemyśleń i głębokiej analizy obecnego życia. Rozbudzam potencjał który w sobie masz, dodaje odwagi. Historia pokazuje, że w dzisiejszych czasach praktycznie każdy może żyć swoim wymarzonym życiem. Robię to co robię, ponieważ kocham przemawiać i trafiać do ludzi z przesłaniem wiary w lepsze życie i lepsze JA. Obecenie prowadzę aktywną działalność jako mentalny, strategiczny i niezależny trener dla biznesu i lidershipu, inspiruję ludzi do działania, promuję rozwój osobisty i pracę nad rozwojem własnym. Setki osób działa z powodzeniem w róznych projektach, gdzie jest w nich cząstka mnie.

Zburzę ten mur! / Sławomir Luter

Ebook Zburzę ten mur! / Sławomir Luter
Ebook "Zburzę ten mur!" Zacznij osiągać więcej, rozliczając się z przeszłością.

Poznaj sposoby na zburzenie murów wokół siebie, które zostały zbudowane przez negatywne doświadczenia i trudne chwile w Twojej przeszłości.

Wielu ludzi pozbawiło się nadziei na to, że może być lepiej, bo przeżyli już tyle rozczarowań i krzywd, że przyjęli pozycję bierną i pasywną — postanowili żyć tym,...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System