Niwiński Tadeusz

Tani hosting

Tadeusz NiwińskiTadeusz Niwiński jest jednym z pierwszych propagatorów wiedzy o sukcesie życiowym w Polsce. Jest autorem książek z zakresu rozwoju osobistego, takich jak: "JA", "TY", "MY", "Elementarz życia", "Kluby sukcesu TeTa w XXI wieku", a także "Bóg Einsteina", "Biedny milioner" i "No, to czego chcesz". 

Wiedzę na temat szczęśliwego, mądrego i spełnionego życia zebrał pod hasłem System TeTa. System TeTa obejmuje siedem ogniw: Zrozumienie, Siłę, Odporność, Celowość, Skuteczność, Autorytet i Radość. W jego książkach i na kursach dzieli się z nami tę wiedzą. 

15-16 czerwca 2013 roku książka JA obchodziła jubileusz XX-lecia istnienia. Z tej okazji autor opowiedział o tym jak powstała ta publikacja, jak została wydana i co w Polsce się zmieniło przez te 20 lat. Znamienne jest też, że publikacja "JA" została wpisana na "Złotą listę" i polecana w akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom", o czym również Pan Tadeusz opowiada. 

Tadeusz Niwiński jest osobą pełną pasji i mądrości a jednocześnie ciepła. Niewątpliwie trzeba było mieć również odwagę, żeby 20 lat temu stać się prekursorem wiedzy, która w Polsce była niedostępna... 

Ja, czyli jak zmienić siebie / Tadeusz Niwiński

Ebook Ja, czyli jak zmienić siebie / Tadeusz Niwiński
Ebook "Ja, czyli jak zmienić siebie". Dla tych, którzy nie boją się zmian

Poważany autor dostarcza wiedzy, która pozwoli przełamać wszelkie schematy, według których żyjemy, spojrzeć na siebie przychylniej i zacząć odnosić sukcesy.

Tadeusz Niwiński, poważany autor nagradzanych dzieł o sukcesie życiowym, w 1993 r. postanowił, że napisze książkę skierowaną do wszystkich tych, którzy...

Najwspanialszy partner na świecie / Tadeusz Niwiński

Darmowy ebook Najwspanialszy partner na świecie / Tadeusz Niwiński
Darmowy ebook "Najwspanialszy partner na świecie". Czyli gdzie i jak znaleźć partnera i w jaki sposób sprawdzić czy jest on właściwy.

Poznaj przepis na to jak zostać najwspanialszym partnerem na świecie i stworzyć szczęśliwy związek.

Tadeusz Niwiński , ceniony autor, praktyk udanego, 40-letniego małżeństwa, ojciec dwojga znakomicie wychowanych, samodzielnych, odważnych,...

Bóg Einsteina / Tadeusz Niwiński

Ebook Bóg Einsteina / Tadeusz Niwiński
Ebook "Bóg Einsteina". Poznaj pierwszą polską książkę, której autor tak odważnie i jednocześnie w neutralny sposób przedstawia prawdę o religii i jej wpływie na rozwój każdego człowieka.

Dlaczego religia jest tematem tabu w Polsce i jaki ma to wpływ na Ciebie?

Osoby, które mają ambicje i marzenia, do realizacji których postanowili dążyć, w pewnym momencie swojego życia dostrzegły, że...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System