Kurs 1000 słów zacznij rozumieć niemiecki

Tani hosting

Zawartość

Opis
Kurs 1000 niemieckich słów. Zacznij rozumieć niemiecki

Kurs 1000 niemieckich słów. Zacznij rozumieć niemiecki

Zrozumienie jest najważniejszą i najłatwiejszą do zdobycia umiejętnością językową.

By zrozumieć większość treści nie potrzebujesz znać całej gramatyki i to nie od niej powinno się zaczynać naukę. Kluczem są najczęściej używane niemieckie słowa - jeśli je poznasz, natychmiast poczujesz się bezpiecznie w języku.

Oto skupiony na rezultatach kurs niemieckiego dla dorosłych on-line.

Ulubiony sposób Polaków pracujących za granicą na zrozumienie niemieckiego. Ograniczamy ilość materiału do tego, co naprawdę najważniejsze dla początkujących, by oszczędzać Twój czas i wysiłek.

Nauczymy Cię TYLKO tego, co NAPRAWDĘ będzie Ci POTRZEBNE. Nie uczymy zbędnych słów, których używa się raz w roku.

Masz dość uczenia się na kursach nieprzydatnych słów typu: różowy, słoń, trampki, poddasze czy korkociąg? Większość z naszych słówek spotykasz kilkadziesiąt lub kilkaset razy w ciągu KAŻDEGO DNIA. Na przykład: bo, w, zamiast, od, kiedy, powiedział.

Zapamiętasz słowa bez specjalnych starań: wielokrotnie zobaczysz pisownię, znaczenie i usłyszysz wymowę.

Zrelaksuj się i poznawaj kolejne słowa. Już teraz w ten właśnie sposób zapamiętujesz bez specjalnego starania się np. reklamy z telewizji czy slogany firm.

"Tak powinien wyglądać każdy kurs typu niemiecki dla początkujących online."

Zaoszczędzisz czas: to Ty decydujesz, kiedy już coś umiesz i dalej uczymy Cię tylko tego, czego jeszcze nie umiesz.

Aby zapamiętać różne słówka, potrzebujemy różnej ilości ich powtórzeń. Jeśli np. potrzebujesz 15 razy zapoznać się z "durch", by je zapamiętać, a tylko 8 razy z "wenn", to nie ma problemu - system dostosowuje się do Twojego tempa nauki.

Kurs 1000 niemieckich słów. Zacznij rozumieć niemiecki

Szybki, łatwy dostęp do kursu: słówek nauczy Cię nasza specjalna strona internetowa.

Nie musisz czekać na listonosza, ani ściągać i instalować żadnych programów. Damy Ci login i hasło do naszej specjalnej strony internetowej i od razu możesz zacząć naukę - z dowolnego miejsca na świecie (przez komputer, tablet lub smartfona).

Nauczymy Cię 1000 najczęściej używanych niemieckich słów za cenę 2 godzin korepetycji!

Aby rozumieć niemiecki, tak czy inaczej potrzebujesz poznać 1000 najczęściej występujących w nim słów. Ta strona nauczy Cię ich szybko, skutecznie, bez konieczności wychodzenia z domu i za symboliczne pieniądze.

Ta metoda będzie dla Ciebie szczególnie użyteczna, jeśli jesteś osobą dorosłą, która nie uczyła się niemieckiego w szkole. Masz mało czasu na naukę i potrzebujesz szybko poznać podstawy tego języka, bo np. pracujesz za granicą. Jeśli tym, czego szukasz jest niemiecki online, bo chcesz się uczyć z dowolnego komputera (mającego dostęp do internetu) na świecie - to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 5 (2 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Kocham Niemiecki - darmowe lekcje języka niemieckiego
Kocham Niemiecki to serwis poświęcony nauce języka niemieckiego, gdzie znajdziesz darmowe lekcje języka niemieckiego oraz kurs online "Deutsch Positiv" . Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji o języku niemieckim,...
1000 angielskich słów – zacznij rozumieć angielski - kurs online
1000 angielskich słów – zacznij rozumieć angielski - kurs online „Twoi znajomi będą pełni podziwu, kiedy odkryją, że nagle rozumiesz angielskie piosenki, teksty, filmy i jesteś w stanie skutecznie się skomunikować…”...
500 superprzydatnych angielskich zwrotów - kurs języka
500 superprzydatnych angielskich zwrotów - kurs języka. Zacznij mówić po angielsku. Od razu poprawnie, pełnymi zdaniami i z dobrym akcentem… 500 superprzydatnych angielskich zwrotów da Ci podstawę potrzebną do zbudowania...
1000 angielskich słów związanych z pracą i podróżowaniem - kurs online
1000 angielskich słów związanych z pracą i podróżowaniem - kurs online Wyjeżdżasz? Poznaj te słowa i poczuj się pewnie w pracy i podróży… 1000 najprzydatniejszych angielskich słów związanych z pracą...
500 superprzydatnych angielskich zwrotów – wersja audio w MP3
500 superprzydatnych angielskich zwrotów – wersja audio w MP3. Posłuchaj i zacznij poprawnie mówić po angielsku… 500 superprzydatnych angielskich zwrotów da Ci podstawę potrzebną do zbudowania tysięcy poprawnych zdań....
X

Inne publikacje tego autora:

Zarabianie w internecie – dochód z pasji - Sebastian Schabowski
500 superprzydatnych angielskich zwrotów - kurs języka
1000 angielskich słów związanych z pracą i podróżowaniem - kurs online
Zarządzanie czasem – optymalizator życia
500 superprzydatnych angielskich zwrotów – wersja audio w MP3
1000 angielskich słów – zacznij rozumieć angielski - kurs online
Oszczędzanie pieniędzy – Optymalizator życia - Sebastian Schabowski
Optymalizator życia - Kurs mailowy