11 niezmiennych zasad skutecznego działania / Piotr Adamczyk

Tani hosting

Zawartość

Opis
Darmowy ebook 11 niezmiennych zasad skutecznego działania

Darmowy ebook "11 niezmiennych zasad skutecznego działania". Poznaj konkretne i sprawdzone rady, jak skuteczniej działać w swoim życiu.

W ebooku znajdziesz konkretne i sprawdzone przez tysiące ludzi sukcesu (również przeze mnie) rady dotyczące togo, jak skuteczniej działać w swoim życiu. Jednak żeby one zadziałały i żebyś otrzymał maksymalne korzyści z tych rad, musisz spełnić jeden bardzo ważny i trudny (dla większości ludzi zbyt trudny) warunek — zastosować je w życiu.

Niestety, samo przeczytanie tego krótkiego poradnika Ci nic nie da. Jedynie wykorzystanie go w prawdziwym życiu i zastosowaniu tych rad w codziennych sytuacjach zwiększy Twoją skuteczność. Nie będzie to lekkie, łatwe i przyjemne, jednak rezultaty i zyski, które dzięki temu osiągniesz, w całości zrekompensują Ci poniesiony wysiłek. Mogę Ci to zagwarantować.

UWAGA: Rady, które znajdziesz w tej publikacji, nie są wyssanymi z palca pomysłami. Są to zasady i pryncypia sukcesu, których nauczają takie sławy, jak Brian Tracy, Anthony Robbins czy Stephan Convey. Ci wszyscy wielcy myśliciele pomogli niezliczonym rzeszom ludzi osiągnąć spektakularne sukcesy i całkowicie odmienić swoje życie. Miej to na uwadze, kiedy zacznie Ci świtać w głowie myśl: „Eee, to niemożliwe” albo: „To zbyt proste, żeby było prawdziwe”.

Druga niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: Weź odpowiedzialność za siebie

Zmień swoją perspektywę życia z osoby, na którą wpływają różne czynniki zewnętrzne, na osobę, która wpływa na to, co dzieje się wokół niej. Zmień się w osobę, która sprawia, że dzieją się różne rzeczy, zamiast zostać osobą, która jest poddawana nieustannemu działaniu innych czynników.

Zrozum, że Ty jesteś odpowiedzialny za to, o czym myślisz, co robisz i o czym mówisz. To nie politycy sprawiają, że jesteś zły na nich, ale Ty sam wzbudzasz w sobie emocje, które wywołują negatywne uczucia. Zrozum, że to nie wina szefa, że zarabiasz mało pieniędzy, ale że Ty jesteś odpowiedzialny za stan swojej kieszeni. Zrozum, że brak życiowego partnera to nie seria losowych zdarzeń (wina rodziców, płci przeciwnej) albo pech do płci przeciwnej, ale Twoje wybory i zachowanie.

Wiem, że wielu ludziom mogę się narazić tym tekstem.

Ale piszę o tym, bo jest to naprawdę bardzo, bardzo ważne. Wielu ludzi, chcąc się poczuć lepiej, zwala winę za swoje porażki na kogoś innego. Wina szefa, że mało zarabiam, bo to skąpiec. Wina nauczyciela, że dostałem jedynkę, bo zrobił niezapowiedzianą klasówkę, ponieważ jest wredny itp.

Piotr Adamczyk fragment ebooka "11 niezmiennych zasad skutecznego działania"

Spis treści

Spis treści ebooka "11 niezmiennych zasad skutecznego działania"

 • Zamiast wstępu
 • Pierwsza niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: PLANUJ SWÓJ SUKCES
 • Co teraz zrobić?
 • Druga niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: WEŹ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SIEBIE
 • Trzecia niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: OTOCZ SIĘ PRZYKŁADAMI SUKCESU
 • Czwarta niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: NIE RÓB BEZPRODUKTYWNYCH RZECZY
 • Jak rozpoznać, czy coś jest bezproduktywne?
 • Piąta niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: MOTYWUJ SIĘ DO DZIAŁANIA
 • 1. Weź odpowiedzialność za siebie
 • 2. Pomyśl o „co, jeśli...?”
 • 3. Zastanów się
 • 4. Zaplanuj działanie
 • 5. Wyznaczaj sobie nagrody za osiągnięcia
 • 6. Poproś o pomoc
 • Szósta niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: ZASTĄP ZŁE NAWYKI DOBRYMI
 • Siódma niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: ZRÓB LISTĘ RZECZY DO NIEROBIENIA
 • Ósma niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: NIGDY NIE NARZEKAJ I NIE KRYTYKUJ
 • Dziewiąta niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: PRZEDKŁADAJ DŁUGOTERMINOWY ZYSK NAD KRÓTKOTERMINOWĄ KORZYŚĆ
 • Dziesiąta niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: SKUTECZNE DZIAŁANIE TO JEDNO DZIAŁANIE NARAZ
 • Mniej = Więcej
 • Jedenasta niezmienna zasada skutecznego działania brzmi: DZIAŁAJ RYTMICZNIE
Opinie

Muszę przyznać, że choć to bardzo dobry e-book! Dlaczego? O tym co zostało napisane w nim można czytać tomy, a autor zgrabnie ujął to w kilku czy kilkunastu zdaniach. Choć nie stanowi syntezy wszystkich wg mnie zasad skutecznego działania te są jednymi z najważniejszych. Plusem jest to, że autor dobitnie daje znać o tym, że nie jest fanatykiem jakiejś zasady i potrafi znaleźć złoty środek do którego zachęca. brawo :) Bardzo sobie cenię brak fanatyzmu:)

Kamila

Warto poznać te 11 zasad, aby podążać w życiu z drogowskazem o nazwie SUKCES. Przekonałem się, że na sukces skazani są ludzie działania, odnajdujący szczęście w liczeniu na samych siebie, nie czekający na pomoc państwa, ani nie marnujących czas na nonsensy. Przekładaj na swoje życie te zasady, jeżeli naprawdę zależy ci na sukcesie, a nie na pustych słowach.

Dawid

11 skutecznych zasad, jak działać, żeby "para nie poszła w gwizdek".

Ryszard

11 rad niby tak mało a jednak to wystarczy aby poprawić swój plan dnia, aby ułatwić sobie osiąganie wyznaczonych celów. Polecam.

Katarzyna

Publikacja jest dobrą rozgrzewką przed drogą do sukcesu, która wcale nie musi być wyboista i stroma, pod warunkiem, że będziemy korzystali z wiedzy tych którym się udało i nie popełniali wszystkich możliwych błędów. Warto przeczytać, każdy dowie się czegoś nowego, dzięki czemu będzie popełniał mniej błędów i posiadał większą skuteczność.

Magda

Wydaje mi się, ze jest to jedna z publikacji od których powinno się zacząć. Dlaczego? Konkretnie i zwięzle a do tego bardzo sensownie. Inne podobne publikacje staną sie wtedy dodatkiem lub niepotrzebne.

RGK

Pozycja świetna na start dla każdego, kto chce zrobić następny krok na ścieżce swojego rozwoju osobistego. 11 tytułowych zasad zebranych jest oczywiście z wielu źródeł, ale kompozycja i kolejność nie są przypadkowe. Oczywiście nie licz Czytelniku na cuda - 30 przeczytanych stron to tylko dobry początek. To jest skondensowana wiedza "co" dla tych, co mówią "nie mam czasu". 30 stron to niewiele, zdążysz przeczytać raz, drugi, piąty - i zacznie do Ciebie trafiać. Zaczniesz myśleć "jak" podejść do tych 11 zasad i wypełnić nimi własne życie. "Co" masz za darmo. Za resztę trzeba będzie zapłacić - ale nie zmarnujesz pieniędzy, bo po tej lekturze będziesz wiedział czego najbardziej potrzebujesz.

Jerzy

Książka jest bardzo ciekawa i przydatna. Dzięki niej zaczęłam tworzyć mapki myśli z wykładów, co spowodowało szybsze przyswojenie materiału, którego wcześniej w ogóle nie rozumiałam.

Beata

Bardzo ciekawa książka, napisana przystępnym językiem. Publikacja zawiera sugestywne i przekonujące wskazówki, jak lepiej gospodarować czasem, motywować się do działania, aby osiągnąć sukces. Bardzo przydatna książka! Polecam!

Karolina

Ciekawie skonstruowane zasady. Najbardziej spodobaly mi sie: piata zasada - Motywuj sie do dzialania, zasada siodma - zrob liste rzeczy do nierobienia oraz zasada dziesiata - skuteczne dzialanie to jedno dzialanie na raz. Rzeczywiscie lepiej zrobic jedno zadanie niz robic piec i zadnego nie dokonczyc. A nagrodzenie siebie za jego wykonanie na pewno dobrze nas zmotywuje. Pomysl na zrobienie listy rzeczy do nierobienia jest genialny. Majac dwie listy, jedna taka, a druga z rzeczami do zrobienia latwiej nam sie bedzie skupic na zadaniach.

Urszula

Dużo praktycznych zasad o których na co dzień się nie pamięta, aczkolwiek w moim przypadku stosuję ponieważ na comiesięcznych konferencjach biznesowych jest mowa o nich. Bardzo bobra pozycja poszerzająca horyzonty myślowe.

Kazimierz

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (2 votes)
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Darmowy ebook Pociąg do sukcesu / Krzysztof Piotr Łasica
Darmowy ebook "Pociąg do sukcesu". Wsiądź i rozpocznij ekscytującą podróż do sukcesu. Co zrobić, aby dołączyć do ludzi, którzy świadomie jadą w kierunku sukcesu? Proste i sprawdzone wskazówki. Co sprawia, że...
Darmowy ebook Psychologia osiągnięć / Sebastian Schabowski
Darmowy ebook "Psychologia osiągnięć". Przeczytaj 40 listów, które odmienią Twoje życie! Ebook "Psychologia osiągnięć" jest zbiorem 40 najlepszych biuletynów sukcesu, które autor - Sebastian Schabowski...
Darmowy ebook Szkoła Sukcesu / Aleksander Łamek
Z darmowego ebooka Szkoła Sukcesu dowiesz się jak osiągnąć sukces, spełnić swoje marzenia i żyć szczęśliwie. Ty też możesz osiągnąć sukces i szczęście. Skoro jesteś na tej stronie, to znaczy, że słowo sukces nie jest Ci obce....
Darmowy Ebook Podążaj za marzeniami / Arkadiusz Śmigielski
W darmowym ebooku "Podążaj za marzeniami" poznasz 10 przykazań, których przestrzeganie jest niezbędne do stawiania celów i osiągania marzeń. Czy posiadasz jakieś marzenia? Pewnie pomyślisz sobie „Cóż...
Darmowy Ebook 8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla / Przemysław Jóskowiak
Poznaj "8 sekretów sukcesu Napoleona Hilla", który zasłynął z tego, że przez 25 lat badał biografie bogatych ludzi, aby poznać sekrety ich sukcesów. Powiedz mi jak reagujesz na słowo „...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Mądre szczęśliwe życie / Piotr Adamczyk
Ebook Sztuka skutecznego życia / Piotr Adamczyk