Wątor Aneta

Tani hosting

Aneta WątorAneta Wątor jest pasjonatką filozofii dalekiego wschodu. Trenerem rozwoju osobistego i zawodowego. Poprzez szkolenia pomaga realizować cele zarówno zawodowe jak i osobiste. Szkoli zgodnie z metodą małych kroków Kaizen. W jej warsztatach i kursach uczestniczyło już ponad 1000 osób. Jest autorką projektu Kobieta w Biznesie.

Swoim nastawieniem motywuje do zwiększania efektywności, ulepszania swojego życia. Mobilizuje do pracy nad sobą i swoimi celami.

Strony internetowe Anety Wątor:

www.kobietawbiznesie.pl

www.anetawator.com

motiwator.com

Kaizen Yourself - odkryj potęgę małych kroków / Aneta Wątor

Darmowy Ebook Kaizen Yourself - odkryj potęgę małych kroków / Aneta Wątor
Z darmowego ebooka „Kaizen Yourself - odkryj potęgę małych kroków” dowiesz się dlaczego warto wyznaczać cele oraz jak to robić.

Poznasz najbardziej efektywne metody wyznaczania celów i powody dla których jeszcze tego nie robiłaś/łeś.

Metoda Kaizen może pomóc Ci w realizacji kilku kluczowych zmian: W uzyskaniu upragnionej figury W rzuceniu palenia W budowaniu długotrwałych relacji,...

Personal branding - 3 filary budowania marki osobistej / Aneta Wątor

Darmowy Ebook Personal branding - 3 filary budowania marki osobistej / Aneta Wątor
Darmowy ebook „Personal branding - 3 filary budowania marki osobistej” pozwoli Ci zrozumieć co Cię ogranicza, dlaczego jeszcze nie osiągnąłeś swojego celu, swojego wymarzonego sukcesu.

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z faktu, ze każdy z nas jest już marką. Czy tego chcesz czy nie jesteś już marką osobistą, twoją marką jest firma i ludzie którzy pracują w niej, każdy twój pracownik jest...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System