Chalecki Lechosław

Tani hosting

Lechosław Chalecki jest certyfikowanym coachem i trenerem biznesu z ponad 10 letnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Podlaskiej w Siedlcach, podyplomowych studiów „Zarządzania Wartością Klienta” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Biznesu.
W 2006 roku założył Szkołę Inspiracji, by uczyć innych bycia lepszym. Podczas swoich szkoleń dzieli się wiedzą odnośnie zarządzania i bycia liderem, którą zdobył na stanowisku regionalnego dyrektora sprzedaży w jednej z czołowych instytucji finansowych w Polsce. Z jego usług szkoleniowych korzystały największe firmy, m.in.: BZ WBK, PZU, Helios, NFZ, Generali, Unibep, Diagnosis.
Jest twórcą inicjatywy rozwojowej Centrum Sedna, która zajmuje się szerzeniem wiedzy z zakresu rozwoju osobistego oraz efektywnego networkingu. Podczas spotkań miały miejsce też zbiórki charytatywne, np. dla Fundacji Pomóż Im, oraz prelekcje zaproszonych gości np. Łukasza Krasonia.
W 2015 roku założył Fundację Gen Sukcesu, która wspiera młodzież i studentów w wyborze drogi zawodowej poprzez łączenie świata młodych ludzi z przedsiębiorcami.
Udziela się w różnych klubach tj. Rotary, Towarzystwo Biznesowe, BNI.
Wspólnie z Krajowym Towarzystwem Autyzmu i klubem Rotary wspiera dzieci i młodzież autystyczną poprzez zbiórki charytatywne i zyski ze sprzedaży książki, aby mogły się rozwijać i wkroczyć bez strachu w dorosłość.Jego najważniejszym życiowym mottem jest: „Nieważne co Ci się w życiu przydarza, ważna jest Twoja postawa wobec tych zdarzeń” i to dzięki niemu zjednuje sobie ludzi i motywuje ich do osiągania doskonałych efektów bez względu na otaczające warunki.

Potęga Życia - Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół? / Lechosław Chalecki

Książka Potęga Życia - Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół? / Lechosław Chalecki
Książka Potęga Życia - Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół? - Lechosław Chalecki

Każdy z nas pewnego dnia staje oko w oko ze zmianą, która często przychodzi niespodziewanie i od której nie ma odwrotu. Może być to utrata pracy, strata bliskiej osoby, konieczność zmiany miejsca zamieszkania - wszystko, co wymaga zmiany myślenia i dostosowania się do nowej sytuacji. Zamiast...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System