Babauta Leo

Tani hosting

Leo BabautaLeo Babauta - pisarz, blogger

Mówi o sobie, że jest zwyczajnym facetem mieszkającym w San Francisco (34 lata, żonaty, ojciec sześciorga dzieci), który odkrył potęgę wprowadzania drobnych zmian przyzwyczajeń oraz upraszczania sobie życia, co odmieniło jego własne. Dzięki zmianie dwóch prostych nawyków, którymi było rzucenie palenia oraz regularne codzienne bieganie, nauczył się że robiąc mniej, ale z maksymalną jakością tego co się robi, można zyskać zdecydowanie więcej, a nawet diametralnie odmienić swoje życie. W przeciągu roku przebiegł maraton, podwoił swoje przychody, został wegetarianinem, stał się zorganizowany i produktywny, zaczął wstawać o piątej rano, zaczął spłacać długi, zrzucił nadwagę i zacząłem pisać blog Zen Habits, który obecnie jest w TOP25 światowych blogów. Dzięki odkryciu zasad minimalizmu żyje w sposób, który pozwala mu znajdować czas na realizowanie się w zyciu zawodowym oraz osobistym.

Cytaty których autorem jest Leo Babauta znajdziesz tu: ---> cytaty Leo Babauta

Wakacyjny kurs Zen To Done / TesTeq (org. Leo Babauta)

Darmowy ebook Wakacyjny kurs Zen To Done / TesTeq (org. Leo Babauta)
Darmowy ebook Wakacyjny kurs Zen To Done / TesTeq (org. Leo Babauta)

Wakacyjny kurs metodologii ZTD (Zen To Done) opracowanej i z sukcesem wdrożonej przez jednego z najpopularniejszych blogerów świata - Leo Babautę .

Zen To Done jest to nietypowa książka o zarządzaniu czasem . Autor Leo Babauta wziął metodologię „ Getting Things Done ” znaną z książek Davida Allena i postanowił ją...

Minimalizm / Leo Babauta

Ebook Minimalizm. Żyj zgodnie z filozofią minimalistyczną / Leo Babauta
Ebook "Minimalizm". Żyj zgodnie z filozofią minimalistyczną

Jak uprościć swoje życie, zyskać więcej czasu dla siebie, mieć więcej pieniędzy i mniej zmartwień?

Życie minimalisty pozbawione jest wszystkiego, co niepotrzebne i zbędne, by zrobić miejsce na to, co uwielbiasz i co sprawia Ci przyjemność.

To pozbycie się wszystkiego, co powoduje w życiu szeroko pojęte zatłoczenie,...

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System