Sekret Odchudzania z Pasją / Marcin Wielgosz

Tani hosting

Zawartość

Opis
Sekret Odchudzania z Pasją / Marcin Wielgosz

Marcin Wielgosz, autor kursu "Sekret Odchudzania z Pasją" przez wiele lat walczył z nadwagą, ale po wielu trudnościach udało mu się w końcu ją pokonać. Dzisiaj pomaga innym schudnąć.

Z tego kursu dowiesz się jak wzbudzić w sobie olbrzymią motywację do działania, pewność siebie, zmienić swoją energię na pozytywną i optymistyczną. 

Poznasz największych wrogów odchudzania którzy uniemożliwiają Ci schudnięcie  i nauczysz się z nimi walczyć.

Poznasz także „Sekret Ludzi Szczupłych z Natury” który pozwoli Ci odzyskać harmonię z ciałem i zyskać wymarzoną sylwetkę.

Marcin Wielgosz, autor kursu "Sekret Odchudzania z Pasją" jest również autorem książki "Odchudzanie z pasją"

Kurs Sekret Odchudzania z Pasją / Marcin Wielgosz

Czego nauczysz się na kursie "Sekret Odchudzania z Pasją"?

 • Pomogę Ci odzyskać harmonię z Twoim ciałem. Dzięki temu przestaniesz mieć fałszywe oznaki głodu i pragnienia, a Twoje samopoczucie bardzo się poprawi.
 • Poznasz największych wrogów odchudzania i nauczysz się z nimi walczyć. To właśnie przez nich pomimo, że tak bardzo się starasz (odmawiasz się wielu produktów, ćwiczysz itd) Twoja waga stoi w miejscu jak zaczarowana, albo co gorsza podnosi się.
 • Pokażę Ci najprostszą metodę odchudzania jaka istnieje. Stosują się do niej ludzie szczupli z natury. Dzięki niej podobnie jak oni będziesz jeść wszystko to na co masz ochotę a mimo tego będziesz chudnąć.
 • Raz na zawsze zniknie u Ciebie obsesyjne myślenie o jedzeniu. Dzięki temu będziesz mieć dużo więcej czasu na myślenie o rzeczach dla Ciebie najważniejszych. Twoje życie przestanie się w końcu kręcić wokół jedzenia.
 • Nauczysz się właściwie interpretować sygnały które daje Ci Twoje ciało i nauczysz się na nie odpowiednio reagować. Dzięki temu będziesz dostarczać swojemu ciału idealną porcję jedzenia i takiego jakiego najbardziej potrzebuje.
 • Zmienimy całkowicie Twoje samopoczucie. Zdradzę Ci mój sekret niewyczerpanej motywacji, dużej pewności siebie i świetnego samopoczucia. Gdyby nie te metody nigdy nie udałoby mi się dotrzeć tu gdzie jestem. Te sekret jest dla mnie po prostu bezcenny.
 • Poznasz metodę dzięki której nigdy więcej nie będziesz się przejadać. Będziesz po prostu w takim stanie, że na samą myśl o zjedzeniu dodatkowej porcji jedzenia będzie Ci się robić niedobrze.

Dla Kogo Jest Kurs "Sekret Odchudzania z Pasją"?

 • Osób które podobnie jak Iza próbowały niemal już wszystkiego (stosowały niemal wszystkie dostępne diety, głodówki, tabletki a nawet chodziły do dietetyka) a pomimo tego ciągle dopadał je efekt jojo.
 • Osób które chcą poznać coś zupełnie nowego. Małą znaną metodę „Sekretu ludzi szczupłych z natury”. Polega ona na odzyskaniu harmonii z ciałem i nauczeniu się właściwego odpowiadania na jego sygnały. Stan w którym nie wiesz kiedy czujesz głód, albo masz ciągły apetyt jest staniem który pokazuje że nie masz tej harmonii.
 • Przede wszystkim osób którym bardzo zależy na tym by zmienić swoje życie. Moje metody choć są bardzo proste i skuteczne to zadziałają tylko i wyłącznie wtedy gdy je zastosujesz. Będę Cię wspierać i motywować ale tylko od Ciebie zależy czy dokładnie będziesz się stosować do moich rad.
 • Dla osób z otwartym umysłem. Moje metody są bardzo proste, tak proste że możesz sobie zadawać pytanie czy one naprawdę działają skoro są takie proste. Musisz wykonywać moje rady bez względu na to czy w nie wierzysz czy nie. Iza i moi kursanci przekonali się że naprawdę działają. Musisz teraz po prostu podobnie jak oni zaufać im i wykorzystać. To wszystko co musisz zrobić by Ci się udało.
 • Osób które chcą odchudzać się w zgodzie ze swoim ciałem. Stosować tylko naturalne metody odchudzania które przybliżają Cię coraz bardziej do harmonii z Twoim ciałem.
 • Osób którym na myśl o ćwiczeniach robi się niedobrze. W kursie prezentuję wiedzę która pozwala schudnąć nie stosując żadnej diety, ani ćwiczeń. Oczywiście jeśli chcesz ćwiczyć to gorąco Ci to polecam, bo to wspomaga odchudzanie, ale wiedz że możesz także schudnąć bez ćwiczeń dzięki metodom które przedstawiam.
 • Osób które mają do schudnięcia nawet ostatnie 5 kg. Ta metoda działa równie skutecznie w przypadku osób które chcą schudnąć 20 – 30 kg, jak i tych którzy mają do schudnięcia ostatnie 5 kg.

Jak w praktyce wygląda kurs "Sekret Odchudzania z Pasją"?

Szkolenie składa się z 4 tygodni. W każdym z tygodniu znajduje się 4-5 video z praktycznym planem działaniem.

Wszystko tak żeby było jasne co musisz dokładnie robić krok po kroku. Dostęp otrzymujesz prosto na swoją skrzynkę.

Co tydzień będziesz otrzymywać kolejną część kursu.

Poniżej znajdziesz również darmowego ebooka "Dlaczego nie możesz schudnąć", którego autorem jest Marcin Wielgosz

Autorzy
Kategorie
Dostępne formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowego ebooka: 

Dlaczego nie możesz schudnąć - Marcin Wielgosz

Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Krystyna Koziarska - Mendonça - wykłady wideo
Krystyna Koziarska - Mendonça, opierając się na swoim doświadczeniu, uczy jak dbać o swoją skórę, aby zawsze wyglądała młodo. Nazywam się Krystyna Koziarska-Mendonça. W chwili, kiedy robię te nagranie mam 37 lat....
Kurs Wirtuoz Seksu
Kurs Wirtuoz Seksu to Unikatowy Przewodnik Po Tym Jak Stać Się Bogiem Seksu i Doprowadzać Kobiety Na Szczyt Rozkoszy Zaraz Poznasz Tajne Metody Na To, Aby Kobieta Sama Zaciągała Cię Do Łóżka, Krzyczała Twoje Imię w Ekstazie...
Kurs Easy Work System - zapanuj nad rzeczami do zrobienia / Damian Redmer
Czym jest szkolenie Easy Work System? Easy Work System to kurs internetowy, który mówiąc w skrócie: zbiera wiedzę z dziesiątek badań naukowych i analiz z naprawdę różnych obszarów (od psychologii motywacji, przez psychologię...
Kurs Kody umysłu / Damian Redmer
Kurs Damiana Redmera "Kody umysłu" czyli 12 sposobów na zwiększenie koncentracji i zdolności umysłowych to zbiór 12 animowanych prezentacji wideo, z których krok po kroku nauczysz się jak na wiele sposobów błyskawicznie i bez żadnych...
Kurs Czasowy Czarodziej Wyczaruj 2 dodatkowe godziny każdego dnia / Damian Redmer
"Czasowy Czarodziej - wyczaruj 2 dodatkowe godziny każdego dnia" to rewelacyjny kurs o tym, jak wycisnąć z doby maksymalnie wiele czasu. Dowiesz się z niego jak skutecznie planować swój dzień, jakich narzędzi używać do tego...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Odchudzanie z pasją / Marcin Wielgosz