Blogi od A do... sławy i pieniędzy / Angus Mcleod

Tani hosting

Zawartość

Opis
Ebook Blogi od A do... sławy i pieniędzy / Angus Mcleod

Blogi, jako sposób na internetowy biznes, który PRZYCIĄGNIE tysiące klientów pragnących usłyszeć, co masz im do powiedzenia?

Publikuj własnego bloga, który będzie codziennie odwiedzany przez tysiące ludzi, pragnących usłyszeć, co masz do powiedzenia i kupić, co masz do sprzedania!

Wydaje się, że dzisiaj każdy już ma swój blog, mały kawałek internetu, na którym dzieli się z innymi ludźmi swymi myślami, opiniami, wiedzą. Nastolatki, kierowcy tirów i znani prawnicy prowadzą blogi, a miliony ludzi codziennie je czytają. Jeśli jesteś jak większość ludzi, sam prawdopodobnie je czytasz.

Czy jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że często najlepsze blogi to w istocie zyskowne firmy, kojarzące ze sobą produkty i klientów dla korzyści swych właścicieli? To absolutna prawda! Co więcej – tym właścicielem możesz być Ty.

Angus Mcleod w swojej książce "Blogi od A do... Sławy i pieniędzy" pokaże Ci, jak wyróżnić się spośród 20 milionów zwykłych blogów i stworzyć taki, który nie tylko przyciągnie tysiące lub miliony czytelników, ale także będzie Ci przysparzał stałych zysków.

Z ebooka "Blogi od A do... sławy i pieniędzy" dowiesz się:

 • czym są blogi, ten Nowy Środek Przekazu i dlaczego rozwiaja się w tempie fali tsunami, podczas gdy mniej i mniej ludzi czerpie swą wiedzę o wydarzeniach z telewizji i gazet
 • jak możesz ZBUDOWAĆ Twoje własne Blogowe Imperium i zdobyć istotną część stale się rozszerzającej blogosfery
 • jak ZALUDNIĆ Twoje własne Blogowe Imperium chętnymi obywatelami, którzy nie tylko będą cenić sobie Twoją opinię, ale będą Ci też dawać za to pieniądze
 • jak ROZSZERZYĆ swoją domenę poza swój blog i pozwolić “wielkim”, w rodzaju Google, Yahoo, czy Wall Street Journal dystrybuować treść Twojego blogu i dostarczać Ci jak na tacy milionów potencjalnych klientów

Może nigdy dotąd nie miałeś bloga i zastanawiasz się, o co ten cały raban. Albo blogowałeś przez kilka lat, ale nigdy nie przyszło Ci do głowy, że możesz tę działalność obrócić w poważne zyski. W bieżącym roku Amerykanie spędzą łącznie pół miliona lat czytając blogi. W Polsce... Jeszcze tak nie jest, ale będzie. A Ty możesz być jednym z pierwszych, którzy to wykorzystają. Ludzie mogliby spędzać ten czas czytająć Twój blog. I jeśli uważnie przeczytasz książkę "Blogi od A do... sławy i pieniędzy", to będą.

TO JEDNAK NIE WSZYSTKO

Nieważne, czy jesteś początkującym blogerem, czy starym wyjadaczem i znasz blogi od podszewki.

Z ebooka "Blogi od A do... Sławy i pieniędzy" dowiesz się jak:

 • ZASTOSOWAĆ to, co już wiesz, aby stworzyć własne Blogowe Imperium
 • STWORZYĆ własną markę, która sprawi, że część internetu stanie się Twoją własnościa
 • ZDOBYĆ i ZACHOWAĆ swą renomę – człowieka, po którego opinię ludzie będą się raz po raz zwracać
 • PISAĆ tak, by ludzie czytali i promowali Twój blog z własnej inicjatywy
 • konsekwetnie ROZSZERZAĆ swe Blogowe Imperium, zdobywając coraz więcej czytelników i coraz większe zyski

Blog jako biznes

Powiedzmy sobie otwarcie, że znaczna większość blogów to nie jest bardzo poważna sprawa. Przeważająca ich część to pamiętniki nastolatków opowiadających o własnym życiu kilku swoim najbliższym przyjaciołom. (Jeśli w ogóle ktoś to czyta.) Jednak pewna znacząca mniejszość, w dodatku stale rosnąca, to prawdziwe biznesy – świadomie poszukujące materiałów do publikacji, reklamodawców, czytelników, a może lepiej by było powiedzieć „klientów”, gotowych płacić za przywilej dostępu do publikowanych informacji. Ich autorzy i właściciele starannie balansują ponoszone koszty i przychody, jak w każdym sensownie prowadzonym biznesie zresztą. Te wyjątkowe, ale z każdym dniem nieco mniej wyjątkowe, blogi stanowią swego rodzaju Blogowe Imperia, panujące nad określoną częścią „blogosfery”. W ich stronę zwracają się miliony ludzi spragnionych najnowszych informacji, a przy okazji chętnie kupują promowane tam rzeczy i dokonują dobrowolnych wpłat, mających utrzymać blogi przy życiu, a ich właścicieli sytych i zadowolonych.

Jest w tym wszystkim miejsce i dla Ciebie. Ty też potrafisz przyciągnąć miliony czytelników, bowiem to co masz do powiedzenia jest ważne. Ty też potrafisz przyciągnąć reklamodawców, ponieważ chętnie będą Ci oni płacić za szansę dotarcia do Twych czytelników.

Krótko mówiąc, Ty też możesz zbudować Blogowe Imperium. Jest to nawet łatwiejsze niż myślisz.

Ta właśnie książka pokaże Ci krok po kroku co powinieneś uczynić, aby ujrzeć swe nazwisko w świetle (wirtualnych) reflektorów, i aby Twój blog osiągnął szczyty wszystkich znaczących list najpopularniejszych blogów, przy okazji zdecydowanie poprawiając stan Twego konta bankowego.

Będzie to wymagało sporo pracy (czy cokolwiek istotnego jej nie wymaga?), ale całkiem możliwe, że okaże się to najbardziej satysfakcjonującą pracą Twojego życia.

Angus Mcleod - fragment ebooka "Blogi od A do... sławy i pieniędzy"

Może Ci się wydaje, że nikogo nie zainteresuje to, co masz do powiedzenia? Może myślisz, że jako całkiem normalny gość, wykonujący normalną pracę, nie potrafisz napisać nic wystarczająco wartościowego, by tysiące ludzi chciały to czytać? Powiem Ci tylko jedno: potrafisz, z całą pewnością, ponieważ tysiące ludzi całkiem takich, jak Ty robią to właśnie w tej chwili, tworząc własne blogi!

Pisze się zresztą o nich w kolorowych magazynach i gazetach całego świata, przedstawiając ich jako przykłady kreatywności, jako ludzi umiejących inteligentnie wykorzystać nowe technologie i własną kompetencje do zarabiania w internecie dużych pieniędzy.

Ci odnoszący sukces blogerzy znaleźli sposób na zamienienie tego, na czym się znają w żyłę złota, Ty zaś możesz do nich dołączyć zamawiając ebooka już dzisiaj.

Inne książki mogą Cię nauczyć, jak stworzyć własny blog. Nie jest to aż takie trudne, skoro 20 milionów ludzi to zrobiło. W istocie jest to tak proste, że każdy może tego dokonać w parę minut.

"Blogi od A do... Sławy i pieniędzy" wychodzi bez porównania dalej:

 • ucząc wszystkiego, co musisz wiedzieć, by stworzyć najprawdziwsze Blogowe Imperium, które będzie miało z każdym dniem więcej i więcej czytelników i chętnych do płacenia Ci reklamodawców... I będzie generowało większe i większe ZYSKI.
 • pokaże Ci, jak skłonić Twoich czytelników, by dostarczali Ci idei, informacji, a nawet dzieł graficznych, które przyciągną wielu nowych czytelników.
 • pokaże Ci, jak wykorzystać pracę Starych Środków Przekazu w sposób, który pozwoli Ci stworzyć blog, w taki sposób, że ludzie dla niego porzucą Stare Środki Przekazu.
 • pokaże Ci, krok po kroku, jak możesz rozwinąć to, co wiesz już dzisiaj w bezcenny zasób zdolny do przyciągnięcia zarówno przygodnych surfujących, jak i poważnych, profesjonalnych poszukiwaczy informacji!

Wyobraź sobie, że tego wszystkiego mógłbyś się nauczyć z lektury jednej, niewielkiej książki...

Faktem jest, że możesz, ponieważ to wszystko jest zawarte w "Blogi od A do... Sławy i pieniędzy" Angusa Mcleoda!

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o wolności, jaką daje posiadanie własnego biznesu i satysfakcji jaką dawać musi wyrażanie własnych opinii, których inni ludzie słuchają, i za które są gotowi płacić... Jeśli pragniesz wziąć internet szturmem za pomocą własnego Blogowego Imperium...

Spis treści

Spis treści ebooka "Blogi od A do... sławy i pieniędzy"

 • CZĘŚĆ I: WPROWADZENIE DO BLOGÓW I BLOGOWANIA
 • NOWY ŚRODEK PRZEKAZU
 • CZYM JEST BLOG (I CZYM NIE JEST)?
 • BLOG JAKO BIZNES
 • CZĘŚCI SKŁADOWE BLOGOWEGO IMPERIUM
 • CZĘŚĆ II: BUDOWANIE BLOGOWEGO IMPERIUM
 • ZDECYDUJ, JAKI RODZAJ BLOGOWEGO IMPERIUM CHCESZ STWORZYĆ
 • TWORZENIE IMPERIU
Opinie

Moim skromnym zdaniem niniejsza publikacja jest naprawdę rzetelnym źródłem informacji, potrzebnym aby śmiało móc założyć własne "blogowe imperium". Szereg niezbędnych podstawowych informacji z jednej, a zarazem głębsza analiza zagadnienia z drugiej strony, zadowoli nawet nie znającego tematu laika jak i może dostarczyć nowej wiedzy dla wtajemniczonych. Autor w bardzo prosty i przejrzysty sposób wyłuszcza najważniejsze kwestie z dziedziny funkcjonowania i prowadzenia własnego bloga. Z czystym sumieniem mogę polecić ową książkę. Dzięki niej dokładnie wiem jak będzie wyglądał mój własny blog.

Krzysztof K.

Od jakiegoś czasu blogi stały się bardzo popularne, więc dlaczego nie zacząć na nich zarabiać? Książka ta zajmuje się właśnie tą tematyką. Nie ważne, czy kiedyś pisałeś już blogi, wystarczy że chcesz to robić i na tym zarabiać. Autor podpowie Ci o czym i jak pisać swojego bloga, żeby mieć z tego dochód. Książkę tą polecam każdemu, kto chce dorobić sobie pisząc bloga.

Krzysztof N.

Swojego bloga zacząłem prowadzić pół roku temu, z początku bardzo nieprofesjonalnie. Niestety - najpierw chcę zawsze sam wszystkiego spróbować, zanim poznam czyjąś opinię. Jakiś czas temu zakupiłem "Blogi od A..." i to był strzał w dziesiątkę. Dla każdego bloggera, szczególnie tego początkującego, ja Ja, jest to obowiązkowa lektura. nie wyobrażam sobie teraz, po przeczytaniu "Blogów...", jak można myśleć o sukcesie swojego bloga, mierzonym liczbą czytelników i wysokością dochodów, bez znajomości tej wiedzy. Po lekturze tej książki pożałowałem jednej rzeczy - tego, że nie przeczytałem jej o wiele wcześniej.

Leszek M.

Uważam ze ta lektura to ciekawa propozycja, która rzetelnie przedstawia najistotniejsze wiadomości i rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące sposobu zarabiania poprzez stworzenie własnego blogu, który może stać się w pewnym sensie aktywem.

Kamil A.

książka jest poprostu fenomenalna opisuje wszystko co jest zwiazane z blogiem pomaga ci w czym sie dobrze czujesz i oczym mozesz zacząć pisać ,po prostu jak sie przeczyta tą książke to czuje się , ze w życiu wkońcu cos osiagniemy

Przemysław O.

Polecam ksiazke "Blogi od A do slawy i pieniedzy"poniewaz w bardzo konkretny i trafny sposob pomaga kreowac swoj wizerunek w swiecie blogowym oraz dostarcza wielu uzytecznych porad jak prowadzic swoja strone i zdobyc szerze grono czytelnikow i stalych odbiorcow.

Anita S.

Książka jest bardzo fajna. Dokładnie opisuje konkretne kroki do sukcesu. Nie przerobiłam jeszcze wszystkich kroków, ale jest naprawdę dobra. Poparta przykładami, pokazuje jak odnieść sukces. Polecam.

Anna K.

Książka przewodnik. Jeżeli prowadzisz blog w tej chwili, to lektura tej pozycji pozwoli uniknąć ci wielu pomyłek i wyeliminować niedoskonałości Twojego projektu. Jeśli zamierzasz założyć własny blog, to autor poprowadzi cię od pomysłu do gotowego projektu przez zawiłości internetowego marketingu (jego podstaw potrzebnych do promocji własnego bloga) i pokaże ci na przykładach co działa a co niekoniecznie...

Krzysztof W.

Jeśli zastanawiasz się czy pisać bloga, to jest duża szansa, że ta książka Cię do tego przekona. Ciekawa lektura dla wszystkich bloggerów i dla właścicieli popularnych blogów. Można się wiele nauczyć.

Magda G.

Interesująca pozycja, która z pewnością pomoże wszystkim początkującym blogerom. Uwagi trafne i większość do wykorzystania. Lepiej przecież uczyć się na cudzych błędach, a w każdym razie taniej...

Krzysztof S.

Świetna książka! Obowiązkowa pozycja dla wszystkich blogerów. Sama chętnie będę korzystać z porad zawartych w tej książce. Polecam!

Katarzyna J.

Książka ta zawiera wiele ciekawych tips and tricks, których nie znajdziemy w innych polskich publikacjach. Ma też jednak wiele wad związanych z tym, że pisana była pod rynek amerykański. Jest to obecnie zdecydowania najlepsza książka dostępna w Polsce o blogowaniu - zakup konieczny dla każdego, kto myśli poważnie o tej profesji i chce złapać podstawy. Z góry ostrzegam nie ma tu nic o konfigurowaniu skryptów i zakładaniu bloga w konkretnym serwisie. Raczej filozofia działania blogu, sposoby zarabiania, pomysły na treść.

Paweł K.

Bardzo ciekawa publikacja, wiele zaskakujących propozycji do zastosowania.Przeczytałam ją bardzo szybko i stosuję (wyniki mnie zaskoczyły). Polecam bo warta swojej ceny.

Małgorzata K.

Zanim przeczytałem tą książkę, to miałem nikłe pojęcie o prowadzeniu blogów, a teraz, przy odrobinie samozaparcia, na pewno będę w stanie zrobić blog, który zdobędzie olbrzymią popularność.

Radosław B.

Książka jest ok, porusza bardzo dużo aspektów związanych z blogowanie i inspiruje do ciekawych pomysłów, autor opiera się głównie na blogach amerykańskich, ale jest dużo odnośników do polskich realiów. Myślę że dla początkujących blogerów jest to świetna publikacja.

Piotr S.

Polecam poradnik wszystkim spragnionym podstawowych wiadomości i wskazówek o tworzeniu, rozwijaniu własnego blogowego królestwa, a także o sposobach czerpania zysków dzięki niemu.

Dawid K.

Książka napisana w bardzo przystępny sposób, można z niej dowiedzieć się bardzo wiele przydatnych informacji na temat tworzenia bloga oraz wszystkich aspektów z tym związanych. Począwszy od wymyślenia jego nazwy po możliwości zarobkowe dzięki niemu. Polecam każdym początkującym Blogerom

Dariusz M.

Super wciągająca książka całość przeczytałem w 2 dni. Gdyby w szkole dawali takie lektury by miał same 6 z polskiego Polecam w 100%

Sebastian O.

Autorzy
Kategorie
Formaty
Tagi
Average: 5 (1 vote)
Czytaj online darmowy fragment ebooka: 
Hosting MyDevil - 20 % rabtu z naszym linkiem

Easy Work System

Podobne publikacje:

Książka Biznes XXI wieku / Robert Kiyosaki
Książka "Biznes XXI wieku" - Robert Kiyosaki. Co Robert Kiyosaki rozumie pod pojęciem Biznes XXI wieku? To prawdopodobnie najlepszy, łatwo dostępny model biznesowy na początku drogi do niezależności finansowej...
Ebook Zostań SuperPartnerem! / Krzysztof Abramek
W książce "Zostań SuperPartnerem!" Krzysztofa Abramka znajdziesz sposoby, dzięki którym zwiększył on swoje zyski z programów partnerskich o 387%! Czy chcesz wiedzieć to, czego nie wie 95% uczestników programów...
Ebook Marketing internetowy w praktyce / Angus Mcleod
Z ebooka "Marketing internetowy w praktyce"dowiesz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie. "Internet to Klondike XXI wieku" Tak twierdzi człowiek, który zdobył największy w historii majątek -...
Ebook Hipnotyczny Marketing / Joe Vitale
Z ebooka "Hipnotyczny Marketing" dowiesz się jak dzięki trzem krokom strategii hipnotycznego marketingu autorstwa Joe Vitale zrobić fortunę online. "Jak Można Zwiększyć Zyski Swojej Firmy od...
Książka Sztuka zdobywania pieniędzy / P. T. Barnum
Książka "Sztuka zdobywania pieniędzy". Złote zasady zdobywania fortuny  Poznaj sekrety zdobywania pieniędzy jednego z pierwszych amerykańskich milionerów. Ponadczasowe i niezwykle prawdziwe. Jesteśmy przekonani, że pisząc o...
X

Inne publikacje tego autora:

Ebook Marketing internetowy w praktyce / Angus Mcleod